Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Euro Truck Simulator 2 Hız Sınırı Kaldırma

5.00 yıldız(lar) 2 Oy

lanetadam

Administrator
  • 1. Benim Gözümden Memleketim Yarışması
  • 6. Cep Telefonu Fotoğrafçılığı Yarışması
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Hosting Yöneticisi
  • Turkmmo 2019 Yılının En Aktif Üyesi
  • Turkmmo 2019 Yılının En Çok Sevilen Üyesi
  • Turkmmo 2019 Yılının En Dikkat Çeken Üyesi

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Merhaba Turkmmo.com üyeleri;

Euro Truck Simulator2(ETS2)'de hız limitini kaldırmayı bilmeyen ve öğrenmek isteyenler olabilir bu sebeple konuyu açıyorum. :)

Hız sınırı olduğunu nasıl anlarım?
Öncelikle hız limiti olduğunu nasıl anlarım, diyorsanız oyun içinde maksimum hız doksan(90) belki biraz daha fazla hızlı olarak doksaniki(92)-doksanüç(93) olarak belli bir hız limiti üstüne çıkamazsınız. Buna sebep olan neden ise hız sınıdır.

Yukaradaki görselde göründüğü üzere hız doksan(90)'dır. Tırın daha fazla hızlanması çok zordur.

Nasıl Kaldırılır?
Çözüm:

İlk olarak, ana ekrandan 'Seçenekler' kısmına tıklamalıyız.

Görselde kırmızı kutu içine alarak gösterdim.

Ardıdan karşımıza çıkan 'Seçenekler' bölümünden 'Oynayış'a tıklamalıyız.

Büyük bir ihtimal tırınızın fazla hızlanmama, sabit hızda kalma sebebi budur.

Hız sınırlıyacı yazan kısma(kutucuğun içindeki tike) tıkladıkdan sonra tik kalkacaktır ve bu şekilde gözükecektir.

Üstdeki çarpıya veya ESC tuşuna basarak menüyü kapatıp oyuna devam edebilirsiniz.

Hız sınırını kaldırdığımız için artık tırımız sürekli sabit bir hızda olmayıp daha fazla hız yapabilirsiniz.

Not: Hız sınırları ortalama olarak yazılmıştır(oyun içerisinde gözlemlediğim ortalama sınırlar). Daha düşük veya daha yüksek bir sınırda gidebilirsiniz. Değişiklik gösterebilir.

Metin2Tortes

Level 3
Oyunun orijinal dinamiklerine alıştıktan sonra bu işlem ile hız sınırını kaldırdığınızda gişelere biraz temkinli girmekte fayda var dostlar,kendimden biliyorum.:smile:
Teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)