• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

[C++] Gamenizi Lisanslayın

bloker1130

Level 4
Ticaret - 0%
0   0   0
Ch düşürüyor açık ve net. Angel02 o kadar biliyorsan bayramdan sonra uzaktan tic. daha sağlam paylaşacam demiştn nerede? bekliyoruz bütün chlerde çalışan uzaktan ticareti? Ve bütün gruptakileri soğutmuşsun kendinden uzman üye olacam diye herkesin kendine has şeylerini paylaşmışsın. Çok bilgin var ise kendi sistemleri paylaşmaya davet ediyorum hadi bekliyorum mesela lonca casus quest gibi vs? Ama sen quest'te codersin , Mesela gemi mapını başkasından alıp başkasına paylaştıracak kadar hemde. Kendi emeklerini bekliyorum mesela reboot atmayı feln öğret çok daha iyi olur :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi

anyela02

Level 7
Ticaret - 0%
0   0   0
Ch düşürüyor açık ve net. Angel02 o kadar biliyorsan bayramdan sonra uzaktan tic. daha sağlam paylaşacam demiştn nerede? bekliyoruz bütün chlerde çalışan uzaktan ticareti? Ve bütün gruptakileri soğutmuşsun kendinden uzman üye olacam diye herkesin kendine has şeylerini paylaşmışsın. Çok bilgin var ise kendi sistemleri paylaşmaya davet ediyorum hadi bekliyorum mesela lonca casus quest gibi vs? Ama sen quest'te codersin , Mesela gemi mapını başkasından alıp başkasına paylaştıracak kadar hemde. Kendi emeklerini bekliyorum mesela reboot atmayı feln öğret çok daha iyi olur :)
Düşüncene saygı duyuyorum benim tabiatımda bende var onda yok olayı olmaz istiyen istediği kadar benden soğuyabilir benim aslan can kardeşlerim yeter :)

sametcafe

Level 6
Ticaret - 0%
0   0   0
Arkadaş kendine ait olan bir şifrelemeden bahsediyor. Mesela ip adresindeki tüm yazıların decimal karşılığıdan -200 düşersin veya -300 düşersin şifrelenmiş olur. Okunurkende +200 veya +300 yaparsın :D
Ben zaten biliyorum da konuya yazım şekli amacı farklıydı siz farklı anlamışsınız.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)