• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[C++] Gamenizi Lisanslayın

sawashan

Level 5
Konular
50
Reaksiyon Skoru
74
Online Süresi
1g 15s 56d
Başarım Puanı
107
MmoLira
79
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
15
Ticaret - 0%
0   0   0

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

anlayan oldumu acaba :)
Arkadaş kendine ait olan bir şifrelemeden bahsediyor. Mesela ip adresindeki tüm yazıların decimal karşılığıdan -200 düşersin veya -300 düşersin şifrelenmiş olur. Okunurkende +200 veya +300 yaparsın :D

Son düzenleme:

bloker1130

Level 4
Konular
27
Reaksiyon Skoru
12
Online Süresi
0
Başarım Puanı
67
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
Ticaret - 0%
0   0   0
Ch düşürüyor açık ve net. Angel02 o kadar biliyorsan bayramdan sonra uzaktan tic. daha sağlam paylaşacam demiştn nerede? bekliyoruz bütün chlerde çalışan uzaktan ticareti? Ve bütün gruptakileri soğutmuşsun kendinden uzman üye olacam diye herkesin kendine has şeylerini paylaşmışsın. Çok bilgin var ise kendi sistemleri paylaşmaya davet ediyorum hadi bekliyorum mesela lonca casus quest gibi vs? Ama sen quest'te codersin , Mesela gemi mapını başkasından alıp başkasına paylaştıracak kadar hemde. Kendi emeklerini bekliyorum mesela reboot atmayı feln öğret çok daha iyi olur :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi

anyela02

Level 7
Konular
124
Reaksiyon Skoru
77
Online Süresi
1s 12d
Başarım Puanı
130
MmoLira
10
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
9
Ticaret - 0%
0   0   0
Ch düşürüyor açık ve net. Angel02 o kadar biliyorsan bayramdan sonra uzaktan tic. daha sağlam paylaşacam demiştn nerede? bekliyoruz bütün chlerde çalışan uzaktan ticareti? Ve bütün gruptakileri soğutmuşsun kendinden uzman üye olacam diye herkesin kendine has şeylerini paylaşmışsın. Çok bilgin var ise kendi sistemleri paylaşmaya davet ediyorum hadi bekliyorum mesela lonca casus quest gibi vs? Ama sen quest'te codersin , Mesela gemi mapını başkasından alıp başkasına paylaştıracak kadar hemde. Kendi emeklerini bekliyorum mesela reboot atmayı feln öğret çok daha iyi olur :)
Düşüncene saygı duyuyorum benim tabiatımda bende var onda yok olayı olmaz istiyen istediği kadar benden soğuyabilir benim aslan can kardeşlerim yeter :)

bloker1130

Level 4
Konular
27
Reaksiyon Skoru
12
Online Süresi
0
Başarım Puanı
67
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
Ticaret - 0%
0   0   0
Düşüncene saygı duyuyorum benim tabiatımda bende var onda yok olayı olmaz istiyen istediği kadar benden soğuyabilir benim aslan can kardeşlerim yeter :)
Her hafta bi aslan kardeş :) O da güzel bakalım sırada kimin sistemleri var :) :)

sametcafe

Level 6
Konular
38
Reaksiyon Skoru
276
Online Süresi
3s 38d
Başarım Puanı
115
MmoLira
32
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
39
Ticaret - 0%
0   0   0
Arkadaş kendine ait olan bir şifrelemeden bahsediyor. Mesela ip adresindeki tüm yazıların decimal karşılığıdan -200 düşersin veya -300 düşersin şifrelenmiş olur. Okunurkende +200 veya +300 yaparsın :D
Ben zaten biliyorum da konuya yazım şekli amacı farklıydı siz farklı anlamışsınız.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)