Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

2.Oyun İncelemeleri Yarışması Örnek Katılım Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peacemackers

EFSANE
  • 1. Mmomt2 Logo Yarışması
  • Turkmmo 2018 Yılının Fahri Üyesi
  • Turkmmo 2019 Yılının Fahri Üyesi
  • Turkmmo 2016 Yılının En İyi Grafiker Üyesi
  • Turkmmo 2015 Yılının En İyi Grafiker Üyesi
  • Turkmmo 2014 Yılının En İyi Grafiker Üyesi

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Merhaba Arkadaşlar Bu konumuzda ise Minecraft oyununu inceleyeceğiz.

Minecraft Oyunu Pixel pixel görüntüsü gözüken ve küplerle oynanan sürükleyici bir oyundur.Bu oyun altı yaş üstü oynayabilir.Oyun sürekli güncellenmektedir ve Mojang şirketi çatısı altında barınmaktadır.
Oyunun sitelerde ücretsizleri bulunmaktadır ancak bu yerlerdelerde tam sürüm malesefki yoktur oyunun tam sürümünü oynayabilmek için belirli bir ücret ödeyerek hesabını premium yapar ve premium hesabın içindeki parayla ise minecraft tutarında sadece 1 oyun indirebilir.
Minecraft oyunu sürekli güncellenen bir oyundur en son sürümü 1.7.4 sürümüdür.Oyundaki amaç yaşam mücadelesi vermektedir.Oyunun seçenekleri vardır; Suvival modu ve Yaratıcı modu diye.Yaratıcı modunda envanterinde tüm itemler mevcut olur ve hiç ugrasmadan evini inşa edebilecek kadar eşyanız olur.Yaratıcı modu survivol moduna nazaran daha kolaydır ancak gerçekten oyunun tadını almak isteyenler için önerim Survivol modudur.
Survivol Modunda Envanteriniz boş olur ve siz yaşam mücadelesi vere vere belirli yerlere gelebilirsiniz.Oyunda geceleri zombiler,ayılar,lavlar vs. tarzında canavarlar sizi ve evinizi,eşyanızı zarar görecek şekilde zedelerler.
Evinizin yakınında bulunan bu canavarlar size dogru gelmektedir ve onlarla geceleri mücadele vermek istemeyen oyuncular bir yatak yaparak geceyi uyuyarak geçirirler.Uyumayan oyuncular ise onlarla cebelleşmek zorundadır.

Minecraftta Survivol modunda eğer üzerinizde eşya var iken ölürseniz üstünüzdeki eşyalar öldüğünüz yerde kalır ve yeniden basladıgınızda ya yatagınızın yanında yada yatagınız yok ise sistem otomatik olarak evinize yakın olan biryerde başlatır sizi.
Oyunun çok agaclı veya dümdüz olmasını seçmek için ayarlar bölümüne girebilirsiniz.Oyunun birçok dili mecuttur.Oyunun Türkçe sürümüde vardır.Oyun hakkında trailer yani tanıtıcı videolar cekilmektedir oyunu oynamak isteyen ve bilgisi olmayan kişiler bu videoları izleyebilirler.
Oyun bilgisine hakim olunduktan sonra oyun kişiye gerçekten zevkli gelmektedir.Her yaştan oyuncuya sahip bir oyun olan Minecraft her versiyonunda güncellenmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Cevaplar
0
Görüntüleme
363
Değerlendirme
0
Cevaplar
0
Görüntüleme
267
Değerlendirme
0
Cevaplar
0
Görüntüleme
326
Değerlendirme
0
Cevaplar
9
Görüntüleme
1K
Değerlendirme
0
Üst