• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


*Önemli: Faturasız, Satış Yapanların Dikkatine !

1.00 yıldız(lar) 1 Oy
Konu Sahibi
Konu Sahibi
SerBerusTM

SerBerusTM

SEVKIBACAK.COM.TR
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
21 Ara 2011
Konular
163
Mesajlar
1,340
Beğeniler
94
Yaş
26
MmoLira
37
DevLira
0
#51
Adminim merhaba şöyle bir konuda var yanlız satış yapan kişi sabit bir banka hesabına gelir almıyor ise buna cezai işlem uygulanması imkansız yani gelen ödemeleri farklı hesaplara yönlendiren kişiler bu durumda cezai işlem uygulayamaz mantıken ne dicekler bu para nereye gitti vb konularda yani bunada bi açıklık gelirmi bilemem ama bu sanırsam vergi istediği kadar çabalasada bu tarz bi konumda cezai işlem uygulayamıyor sanırsam. admin @admin

Senin TC numaranı yazdıkların da bütün bankalarda yer alan hesap özetlerine erişebiliyor maaliye ki kaldı ki maaliye kontrol ediyor ödemeleri.

Hadi bir atlarsın 2 atlarsın 3.'üde hoop cezayı yersin.
 

OnLyNet

Yalanların Rengi Olmaz, O Senin Pembeliğin..
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
18 Mar 2016
Konular
67
Mesajlar
524
Beğeniler
33
Yaş
31
MmoLira
0
DevLira
0
#55
Üst