Sitemize reklam vermek için turkmmo@gmail.com adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact turkmmo@gmail.com

Battle.net Hesabımı çok ucuzdan veriyorum.

'WoW Pazar Alanı' forumunda seubon tarafından 23 Haz 2015 tarihinde açılan konu

1. seubon

seubon Level 2 Üye

0   0   0

5
    84
    1
    25
    3 Ara 2013

Steam Random Oyun Keyleri Geldi! Sadece 1 TL Ödeyip Steam Oyunu Almak İster misin ? Turkmmo Güvencesiyle ! STOKLARLA SINIRLI! HEMEN TIKLAYIN

Evet arkadaşlar hesabımı ucuzdan vericem. Hesabımda WoW , Hearthstone ve Heroes of the Storm oyunları bulunmaktadır.
    WoW hesabımda ;
    90 lvl Mage
    85 lvl Paladin
    78 lvl Deathknight
    84 lvl Warrior var. WoD ek paketini almadım. Şu an da aktif oyun süresi yok.
    Hearthstone hesabımda ;
    Class Legendary Antonidas , Jaraxxus ve Grommash , Neutral Legendary olarak ise Sylvanas ,Baron Geddon ,Dr. Boom, Ragnaros , Sneed's old Shredder , Alextrazsa , Ysera bulunmakta. Bunların dışında Tüm Naxxramas kartları , Son kanat hariç Blackrock Mountain kartları mevcuttur. Full deste olarak Grinder mage , Mech Mage , Freeze Mage , Grim warrior ,Control warrior , Handlock , Druid destelerinin tamamını eksiksiz yapabilcek tüm kartlar mevcut.
    Kart arkalarının neredeyse hepsi mevcuttur.
    Heroes of the Storm hesabım 40 lvl. Hearthstone mountu var. Herolardan Abathur ,Illidan ,Jaina , Muradin ,Nova , Raynor ,Sylvanas , Valla ve Tychus var. Bi kaç hero eksik olabilir şimdilik bunları hatırlıyorum.

Hesabın ücreti 200 tldir. Bana 05388289952 numaramdan arayarak whatsapp veya sms ile ulaşabilirsiniz. Güven sorunu yaşamamanız için facebooktan ekleyip fotoğraf atmamı isteyebilirsiniz. Ama gelip de şifre ver bi hesaba bakayım gibi saçma isteklerde bulunmayın. Hesap hakkında tüm bilgilere sahibim. Accountun ilk sahibi benim. Satış konusunda anlaşırsak hiçbir sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız. Hesabı alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Hayırlı günler.

oKARADAYIo bunu beğendi.
  2. Konu Sahibi
    OP
    seubon

seubon Level 2 Üye

0   0   0

5
    84
    1
    25
    3 Ara 2013

güncel

3. Pentagon01

Pentagon01 EN ÇOK KONU AÇAN ÜYE Telefon Numarası Onaylanmış Üye Özel Üye Site Yetkilisi Yönetici Galatasaraylı

0   0   0

20,218
    38,904
    1,100
    643
    6 Nis 2014
    Öğrenci
    Aydın

Teşekkürler.

4. oKARADAYIo

oKARADAYIo İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmak Telefon Numarası Onaylanmış Üye Fahri Üye Beşiktaşlı VIP Üye

Ticaret Puanı - 100%
    2   0   0

3,360
    19,020
    5,733
    363
    10 Oca 2015

Paylaşım için Teşekkürler :thumb:
    Hayırlı Satışlar Dilerim.

5. OyunAlisveris

OyunAlisveris www.oyunalisveris.com Telefon Numarası Onaylanmış Üye VIP Üye TM Üye Üye

Ticaret Puanı - 100%
    5   0   0

23
    127
    32
    49
    24 Eki 2017

Merhaba, satışınızı www.oyunalisveris.com üzerinden Turkmmo güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.
    İyi satışlar dilerim.

Sosyal Medya