Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Bynogame.com - ByNoGame Hakkında Yorumlar - Güvenilir mi ?

'E-Pin' forumunda admin tarafından 28 May 2015 tarihinde açılan konu

1. gamer90

gamer90 Bns gold - Ko gb - Wow Gold satışım vardır TM Üye Üye

0   0   0

47
    127
    5
    75
    E-Ticaret
    Aydın
    MmoLira:
    64
    DevLira:
    0

Steam Cüzdan Kodu, Google Play Bakiyesi, Metin2 EP, Metin2 Bot, Lol RP, Point Blank NG, Zula Altın ve pek çok üründe stoklarla sınırlı Büyük İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

Arkadaş öyle sinirlendim ki şuan.Konuşmadan yapamayacağım. Az önce acil paraya sıkıştığım için 6 7 itemi hemen bize sat kısmından satayım dedim. %50 komisyon istediler. Şaka gibi itemin steam fiyatı 13.23 ama bu site bana 6 lira teklif etti. Normal ilan olarak ekliyim dedim %25 komisyon kestiler yine vazgeçtim.Kusura bakmayın ama buraya ilan koymak ve bunlara item satmak saçmalığın danişkası. Oyunfor.com'a 12 liradan koydum adamlar 1.20 lira yani %10 sabit komisyon alıyorlar. Yazıklar olsun bynoya bir de türkiyenin en büyüğü biziz havalarına girerler. İnsanları sömürmekse kazanç öyle büyüklük olmaz olsun!

2. Tranquillo

Tranquillo Saygı istiyoruz sadece gerektirmez bizi sevmeleri Site Yetkilisi Co-Admin Dergi Editörü Turnuva Organizatörü Yarışma Organizatörü Paylaşımcı

0   0   0

5,013
    16,978
    1,752
    350
    Çankaya Üni
    Ankara
    MmoLira:
    38
    DevLira:
    0
    Paylaşımcı Üye Rankı ( 30 Gün )
    Yetkili Mesajı

Her sitenin kendisine ait kuralları ve komisyon oranları vardır. Bir dahaki sefere daha dikkatli olursunuz umarım.

gamer90 bunu beğendi.
  3. gamer90

gamer90 Bns gold - Ko gb - Wow Gold satışım vardır TM Üye Üye

0   0   0

47
    127
    5
    75
    E-Ticaret
    Aydın
    MmoLira:
    64
    DevLira:
    0

Dikkat konusunda sorun yok bende satış yapıyorum yeri geliyor 10 kuruş kar ile satıyorum.Hepimiz insanız hocam.

Tranquillo bunu beğendi.

Sosyal Medya