Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Bynogame.com - ByNoGame Hakkında Yorumlar - Güvenilir mi ?

gamer90

Bns gold - Ko gb - Wow Gold satışım vardır
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
58
MmoLira
145
DevLira
0
Arkadaş öyle sinirlendim ki şuan.Konuşmadan yapamayacağım. Az önce acil paraya sıkıştığım için 6 7 itemi hemen bize sat kısmından satayım dedim. %50 komisyon istediler. Şaka gibi itemin steam fiyatı 13.23 ama bu site bana 6 lira teklif etti. Normal ilan olarak ekliyim dedim %25 komisyon kestiler yine vazgeçtim.Kusura bakmayın ama buraya ilan koymak ve bunlara item satmak saçmalığın danişkası. Oyunfor.com'a 12 liradan koydum adamlar 1.20 lira yani %10 sabit komisyon alıyorlar. Yazıklar olsun bynoya bir de türkiyenin en büyüğü biziz havalarına girerler. İnsanları sömürmekse kazanç öyle büyüklük olmaz olsun!

Tranquillo

Zayiatsız muzaffer olunmaz.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
5,280
MmoLira
315
DevLira
0
Arkadaş öyle sinirlendim ki şuan.Konuşmadan yapamayacağım. Az önce acil paraya sıkıştığım için 6 7 itemi hemen bize sat kısmından satayım dedim. %50 komisyon istediler. Şaka gibi itemin steam fiyatı 13.23 ama bu site bana 6 lira teklif etti. Normal ilan olarak ekliyim dedim %25 komisyon kestiler yine vazgeçtim.Kusura bakmayın ama buraya ilan koymak ve bunlara item satmak saçmalığın danişkası. Oyunfor.com'a 12 liradan koydum adamlar 1.20 lira yani %10 sabit komisyon alıyorlar. Yazıklar olsun bynoya bir de türkiyenin en büyüğü biziz havalarına girerler. İnsanları sömürmekse kazanç öyle büyüklük olmaz olsun!
Her sitenin kendisine ait kuralları ve komisyon oranları vardır. Bir dahaki sefere daha dikkatli olursunuz umarım.

gamer90

Bns gold - Ko gb - Wow Gold satışım vardır
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
58
MmoLira
145
DevLira
0
Dikkat konusunda sorun yok bende satış yapıyorum yeri geliyor 10 kuruş kar ile satıyorum.Hepimiz insanız hocam.