Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Trader Thief Huner Hayata kalmay salayan bilgiler

• Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 453

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

şimdi aslinda traderi fare thiefi kedi hunteri köpek olarak görebiliriz bu 3 gurup birbirlerini parçalamak için sürekli kapisirlar
size önce gurupları kısaca özetliyim
TRADER:
nerdeyse sadece para kazanır fakat bazen iflas edenleride olur oyunda en çok para vermesi ve 20 lwl de en kolay fare olabiliceğimiz için genelde lwl 20 - 30 arası bu mesleği tercih eder iki kasaba arası tüccarlık yaparlar
THİEF:
traderi açikladiktan sonra bu daha kolay olcak genellikle 20 - 30 lwl arasi olan zavalli traderleri öldürüp malarini alirlar :)) kısaca hızhız:) ) çoğu kişi bunları sevmez genelde ana avrat söverler
HUNTER:
en şerefsi meslek sürekli traderlerin peşine takilip onları thieflerden korurlar tabi thiefleri öldürmenin 1 ytararlari var onlara thef öldürme parasi veeeee traderlerden bahşiş olarak aldığı paralar ama tabiki bu adamlarin çok yüksek lwl li olması gerekli(ben bunlara hep söverim thief olduğumu anldiniz heralde)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRADER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
siz sadece thieflerden korkması gereken kişilersiniz ve bu nedenle bol miktarda at potuyla yoka çıkıp en uzun ve en çok yaratık olan yollardan devenizin üstuınde gidiceksiniz ve tabiki devenin cani %80 den aşşağı inmemeli inerseeee:eek:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!THİEF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siz glid halinde dolaşmaya mahkumsunuz bu nedenle zaten az olan paranız dahada az olucaktır 5 e 6 ya bölünecektir ama bu en zevkli meslektir lwl 63 bir adam olarak her mesleği 1 yada 2 ay yaptim bu nedenle tereddüt etmeyin sözüme güvenim lwl 40 a kadar sakin thief olmayın 40 dan sonra ise thief party 60 a kada(insaflı biriyseniz zor oluyo vbazı traderler yalvarıyo lwl 25 den düşükse elinde sos son sosum gibi itemler yoksa salıverin derim adamlarda ztn para olmuyo) ama adamda sosumlar çekili ise 3 4 thief arkadaşlarınıza gludden mesaj ata ata o traderi uzaktan takip ediyorsunuz sonra etreefta hunter olmadığını gördunuzmu (arkadaşlarınızda atlarıyla yanınıza gelmiş olucak)
allah bismillahg diyerekten buz okcusana dal uleyn diyoruz... sonra malları arakla tief kasabasına gi tsat fln deil kasabaya gidiş kağıdını bile kurtaramazsınız gurubu hiç dağıtmadan develi adamı birraz uzaklaştırıp ya da benim tafsiyem deveyi koruyup gelen en az 10 trade kervanını yağmalıyoruz ve sonra gidiyoz fıyıyoz ama thief ellbiselerini çıkarmıoz çunku bi hunter sizde bi kor develi adam yanlız kalır(5 dk tp süresi varda) yatar tüm parea gider hep beraber thief towna tp çıkmadan önce thief kıyafetinizi çkarın town yakınlarında pek hoş karsılanmazsınız!
HUNTER
zavallı thiefleri öldürun amklar sevmiom sizi öldürün süiz öldürün sizi yakaladığım anda varya paramparça edicem hepinizi ama genede yardım etmeliyim trade kercvanlarıı olabildiğince uzaktan traderle konuşarak atlı bi şekilde grup olarak takip edin çünkü thiefler sizi kesmek için can atar (ben dahil)vede sizi gören bi thief gurubu asla çalıların ardından deredn köprünun arkasından adam toplamadan çıkmaz ve 100 thiefin bi araya gelmesi 5 dk sürmez thiefler korur birbirlerini uleynnn

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)