Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Madem oyun oynuyoruz bedava oynayalm :)

• Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Arkadaşlar silkroad için alışverişimizi bildiğiniz üzere paypal hesabımızdan da gerçekleştirebiliyoruz.

İnternette bir site var linklere tıkladıkça para kazanıyorsunuz. Günlük 15 tane link garanti altında ve günde 150 ye yakın link çıkıyor. Link başına 1 cent veriyor bu site. Ayrıca siteye kazandırdığınız her üyenin tıkladığı her link için siz de 1 cent kazanıyorsunuz. Yani 10 üye kazandırdınız ve 10 üyeyle beraber 1 ay boyunca her gün sadece 10 dk nızı ayırarark günde 15 tane link tıkladınız aylık kazancınız 50$ oluyor.

Bu sistemi daha önce duyanlarınız eminim vardır, burdan bana gereksiz sözler sarfedecek hadi başka kapıya diyecekler aranızdan eminim çıkacaktır. Bu yolu daha önce denemiş tek başına hiç bir para kazanamamış olanlarınız da vardır elbette. KEsinlikle tek başınıza olduğunuz sürece boşa kürek çekmiş olursunuz.

Şöyle bir hesap yapalım: 1 kişinin 1 ayda garanti altında bulunan linklerle beraber kazanacağı para 4.5$ (günde sadece 10dk)
Bir klanda 32 kişi var ve siz klan başkanısınız üyeliğinizi açtınız bu siteye. Klandaki tüm arkadaşlarınızı bu siteye kendi üzerinizden üye yaptınız ve günde sadece 10 dk larını ayırarak linklere tıklamasını istediniz. Toplamda 32 * 4.5 = 144 $ para eder. Ayda 144$ sadece 1 kişinin hesabında olacak olan para.

Benim ise sizden tek istediğim eğer siteye üye olursanız referans olarak beni göstermeniz. Boş bırakırsanız da sağlık olsun ancak bilin ki referansız üyeleri site parayla satıyor yani mutlaka birilerine referal olacaksınız.

Siteye nasıl üye olunur nereye tıklayacağım ya da en basitinden PayPal nedir gibi sorular için bir site hazırladım : resimli anlatım mevcuttur. Aklınıza takılan her türlü soru içinde iletişim adresim sitede yazıyor.

siteye direk üye olmak isterseniz :

Madem bir oyun oynuyoruz adı üstünde oyun bedava olmalı :)

Saygılarımla...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)