Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Trojan Sorunu ile ilgili JOYMAX dan açklama-TÜRKCE

  • Konbuyu başlatan turkmmo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 894

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...açıklama metni


Regarding Trojan Virus RevisedHello. This is Silkroad Online.

Some of our players are experiencing problems after the newest client update on May 23rd Silkroad Standard Time with their anti-virus program. Certain anti-virus programs are detecting the Silkroad client file as a virus and preventing users from executing the file. We are aware of this problem and working to fix it as soon as possible.

For players using Kaspersky as their anti-virus program, we have confirmed with Kaspersky that this problem exists. If you are using other anti-virus programs and experience problems, please try downloading the newest update for your anti-virus program. If the error is still not fixed, let us know through the forums, and we will post updates as they become available.

We apologize for the delay in addressing this problem and for the inconvenience caused, and ask for our users’ understanding in this matter. The issue lies with incompatibility with certain anti-virus programs, causing them to detect the Silkroad file as a virus. There is no actual virus.

If you cannot run the game normally, or are receiving an error message such as [Error code 2] because of this anti-virus problem, please uninstall your current version of Silkroad, then install Silkroad again. Your game should run normally.

To protect the security of our users, Silkroad Online runs daily virus checks. Please be assured that there is no danger of your system being infected through the game or our website. The majority of issues like these arise from software incompatibility or use of illegal third party programs. We recommend our users to refrain from visiting unauthorized, unsafe, or illegal websites, downloading illegal or suspicious programs and attachments, and to run periodic virus scans on their computer systems.

TÜRKÇESİ

Konuyu ben açtım ben çevireyimMayıs 23,2007 09:01'de (Vaha) meydanı 'Mod tarafından gözden geçirilen Truva atı virüsünü kabul etmek, merhabadır. Bu, internet üzerinde olan Silkroad'dır.
Bizim oyuncularımızın bir kısmı, problemleri geçirmektir, en yeni müşteri, Mayıs'ta onların anti-virüs programıyla 23üncü Silkroad standart zamanını güncelleştirdikten sonra. Kesin anti-virüs programları, bir virüs olarak Silkroad müşteri dosyasını buluyor, ve dosyayı uygulamaktan kullanıcıları engelliyor. Biz, bu problemden haberdarız, ve onu ayarlamaya çalışmak, mümkün olunca
Onların anti-virüs programı olarak Kaspersky'i kullanırken oyuncular için, biz, bu problemin, var olduğu Kaspersky'le doğruladık. Eğer sen, diğer anti-virüs programları ve tecrübe problemlerini kullanıyorsan, lütfen en yeni güncelleştirmeyi indirmeyi dene, senin anti-virüs programın olduğu için. Eğer hata, sakin değilse, ayarladı, meydanlar boyunca bilmemiz için bize izin ver, ve biz, onların, müsait olduğu gibi güncelleştirmeleri ilan edeceğiz.
Biz, gecikme için bu probleme hitap etmekte özür dileriz ve, rahatsızlık, sebep olduğu için, ve bu meselede bizim kullanıcılarımızın anlayışı için sorduğu için. Kesin anti-virüsle uyumsuzlukla çıkış yalanları, programlar, bir virüs olarak Silkroad dosyasını bulmak için onlara sebep olmak. Hiçbir asıl virüs yoktur.
Eğer sen, normal olarak oyunu koşamazsan, veya mesela [Hata kod 2i] bu anti-virüs probleminden dolayı bir hata mesajını alıyorsun, lütfen senin Silkroad güncel uyarlamanı kaldırırsın, sonra yeniden Silkroad'ı yerleştirirsin. Senin oyunun, normal olarak koşmalıydı.

Bizim kullanıcılarımızın güvenliğini korumak, internet üzerinde koşuların olduğu Silkroad, günlük virüs, kontrol eder. Lütfen, oyun veya bizim websitemiz boyunca bulaştırılıyor olan senin sisteminin hiçbir tehlikesi olmadığı garanti edil. Bunlar gibi çıkışların çoğunluğu, yazılım uyumsuzluğundan ortaya çıkar, veya yasadışı üçüncü şahıs programlarının kullanımı. Biz, yetkisiz, emin olmayan, veya yasadışı websitesi ziyaret etmekten uzak durması için bizim kullanıcılarımıza tavsiye ederiz, yasadışı veya şüpheci programlar ve ekleri indirmek, ve onların bilgisayar sistemlerinde periyodik virüs taramalarını koşmak.

öz olarak kaspersky ile konuştuk sorunu çözdük virüs programınızı güncelleyin sorun olmadığını göreceksiniz diyor...


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst