Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Yulgan2 Yardımlaşma ve Dayanışma Konusu

✗Sarcasm™

Bi' Çeşit Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Konular
4,171
Reaksiyon Skoru
3,032
Online Süresi
80d 25m
Başarım Puanı
445
MmoLira
3,189
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
12
Forumda oynayan kişi sayısı fazla asında ortak bir yer seçip oynasak güzel olur kaos veya kanun da.
Olabilir ben ilk başta kanunda oynamıştım kanun daha güzel gibi geldi forumda oynuyan var gibi belli bi kitle beraber oynayabiliriz.
Kanuna geçmeyi düşünüyorum bende kaç gündür oyundayım kaos tek bir savaşı bile kazanamadı nerdeyse. Ayrıca kaosta kimse party kurmuyor kimse kimseye yardım etmiyor ya da ben rastlamadım. Kanun derim ben sıfırdan başlama uğruna.

qecekondu06

Developer
Site Yetkilisi
Co-Admin
Developer
Konular
6,740
Reaksiyon Skoru
2,009
Online Süresi
5d 23h 35m
Başarım Puanı
468
MmoLira
153
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
ßyMesMes;17303638' Alıntı:
Kanuna geçmeyi düşünüyorum bende kaç gündür oyundayım kaos tek bir savaşı bile kazanamadı nerdeyse. Ayrıca kaosta kimse party kurmuyor kimse kimseye yardım etmiyor ya da ben rastlamadım. Kanun derim ben sıfırdan başlama uğruna.

Yeniden başladım bakalım karakterleri deniyorum şimdilik okcu kullanıyorum :)

sametgfb1907

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
0
Başarım Puanı
36
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Öncelikle selamun aleyküm.Arkadaşlar ben yulgang 2'yi kurarken böyle bi sorunla karşılaştım çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

✗Sarcasm™

Bi' Çeşit Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Konular
4,171
Reaksiyon Skoru
3,032
Online Süresi
80d 25m
Başarım Puanı
445
MmoLira
3,189
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
12
Öncelikle selamun aleyküm.Arkadaşlar ben yulgang 2'yi kurarken böyle bi sorunla karşılaştım çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Aleyküm selam. Tahminen setubu bozuk indirmişsiniz ki dosyalar hatalı. İnerken falan bi ara internet gidip geldiyse böyle sorunlar olabiliyor. Baştan indirirseniz sorunun düzeleceğini düşünüyorum. Birde indirirken virüs programı ve güvenlik duvarını devre dışı bırakırsanız böyle sorunlarla karşılaşma olasılığınız azalır.

Sorununuz çözülmezse resmi siteden oyun yöneticilerine ulaşın; bu konuda nasıl ulaşacağınızı resimli olarak anlattım, kolay gelsin.

TufaaN

Level 5
TM Üye
Konular
58
Reaksiyon Skoru
185
Online Süresi
6m
Başarım Puanı
88
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
KANUN tarafında oyuna başlamış bulunmaktayım birlikte oynayabilceğimiz turkmmodan arkadaşlar arıyorum.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)