Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

[REHBER] Bilişim ve Fiber Suçlar ile Mücadele (Hırsızlığa Son)

OyunCu Aho

Level 1

ORHUN2 25 Mayıs saat:15.00 da sizlerle! Lykansız,Simyasız,Editsiz Sorunsuz Altyapı özel fileslı ,ödüllü lonca ve vs turnuvaları,tr den emekli TM.Mitoz yönetiminde 12 yıllık tecrübeHEMEN KAYIT OL VE MACERAYA KATIL

Alıntıdır Konu Bana Ait Değil

Merhaba arkadaşlar en çok dolandırıcılığın olduğu işlem olan hesap alım satım ları nasıl güvenli bir şekilde yapabilirsiniz onu anlatacağım. Öncelikle size şunu söylemeliyim bahsedeceğim site ile alakam yok zaten geçmişine bakarsanız görebilirsiniz. :D Genelde bu tür konular hep yeni açılan ticaret siteleri için açılır, ama benim açma nedenim knight online oynayan arkadaşımın alış veriş yaptığı bir site, arkadaşıma silkroad dan karakter alacağımı söyledim oda bana oyunfor u aracı yapmamı söyledi forumdan birini buldum arkadaşa oyunfor a eklemesini o şekilde aracı ile satın alacağımı söyledim (bu kaçıncı söylediğim tam olarak bilmiyorum 1 kişi inka oldu) ekledi ilan olarak bende satın aldım ilanı benim hesabım oldu satıcınında parası. Sistemin nasıl işlediğini size anlatayım canlı desteğe bağlanıp karakter alacağım sistem nedir diye sordum ve aynı şekilde bana bu mesajları attılar bende size alım ve satım da yapılan işlemleri yazan yazıyı atıyorum.

Oyunfora bakiye yükleyip satın almak istediğiniz karakteri aldığınız zaman , *karakterin satıcısına otomatik olarak sms gider,satıcı canlı desteğe gelir.Tüm bilgilerini alıp kontrol ederiz ( detayda yazan, item, level , ırk, jop vs gibi yazılan tüm özellikler ) Eğer ki kontrol de eksik cıkarsa iptal edilir bakiyeniz geri iade olur.Kontrol işlemı bittikten sonra *sonra sizi telefon ile arayıp veya sms ile bilgi vererek , canlı desteğe davet ederiz .. Canlı destektende bütün bilgileri size teslim ederiz .. Siz charın tüm bilgilerini değişmeden satışa onay verilmez ve satıcıya güvenlik için satış onaylandığında , bakiyesi bloke şeklinde yansır ve 24 saat sonra bloke kalkarak satıcının hesabın da aktif hale gelir *...

Satmak istediğiniz karakter için, anasayfamızda bulununan ilan vermek istiyorum menüsünden satışa çıkarırsınız.Satış gerçekleştiğinde telefonunuza ..... nolu ilanınız satılmıştır mesajını alırsınız ve canlı desteğe gelip,tüm bilgileri bize aktarırsınız. Biz tüm bilgiler kontrol ederiz. (detayda yazan, item, level , ırk, jop vs gibi yazılan tüm özellikler)Eğer eksiklik söz konusu ise satış iptal olur.Bilgiler alındıktan sonra alıcıya sms gönderilir ve teslimat için canlı desteğe davet edilir.steslimat yapılır alıcı tarafından onaylanır tutar oyunfor bakiyenize blokeli olarak yansır.24 Saat sonunda bakiyenizi kullabilirsiniz.Bakiye ile ilgili Önemli husus 24 saat alıcının onayı alındıktan sonra başlar.. Alıcının satıcıyı bekleme süresi oldugu gibi, satıcının da alıcıyı bekleme süresi oldugu unutulmamalıdır.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)