Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


2016 / 2017 Galatasaray Kombine Fiyatları [ GÜNCEL ]

  • Konbuyu başlatan SKefen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 3K

SKefen

siyahkefen.
TM Üye
Katılım
27 Mar 2014
Konular
6,650
Mesajlar
8,655
Reaksiyon Skoru
333
Online Süresi
1g 10s 9d
Başarım Puanı
343
Madalyalar
1
MmoLira
109
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
12

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Galatasaray 2016-2017 sezonu için kombine biletleri satışa sundu.


Galatasaray'ın 2016-17 sezonundaki kombine fiyatları 840 TL ile 4.240 TL arasında değişiyor... İşte resmi açıklama ve kombine fiyatları...


Gücünü geçmişinden alan 4 yıldızlı Galatasaray’ımız, en büyük destekçisi ve itici gücü taraftarlarını, her sezon olduğu gibi önümüzdeki sezonda da Türk Telekom Arena’ya davet ediyor. Birlikte yeni şampiyonluklar, yeni kupalar için haydi omuz omuza!


2016-2017 Futbol Sezonu kombineleri, GS Bonus kartlarına 3, 6, 9 taksit avantajıyla, passo.com.tr, Beyoğlu GSStore ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena kombine satış ofislerimizden genel satışta...

Kombine satışlarında bir senelik passolig kart vizeleme bedeli Galatasaray tarafından karşılanıyor. Passolig kart vizeleme ücretini daha önce ödeyen taraftarların vize süresi ise ekstra bir sene daha uzatılıyor.


Detaylı Bilgi

Türk Telekom Arena satış ofisi çalışma saatleri:
Hafta içi 09.00-17.00
Hafta sonu 10:00-17:00


Beyoğlu GS Store çalışma saatleri:
Haftanın her günü 10:00 - 22:00


Tel: 0850 724 33 44
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]Değerli Taraftarlarımız;

2016-2017 Futbol Sezonu kombine satışları GS Bonus kartlarına 3,6,9 taksit avantajıyla, passo.com.tr ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena kombine satış ofisimizden başlayacaktır.

Bir kişi en fazla 5 adet kombine satın alabilecektir. Kombine alımında seçilen her koltuğa farklı TC kimlik numarası veya pasaport numarasının tanımlanması gerekmektedir. Kombine tanımlanacak tüm taraftarların passolig kartı veya tamamlanmış kart başvurusu bulunması gerekmektedir."


KOMBİNEMİ NASIL YENİLERİM?


2016-2017 Futbol Sezonu kombineleri, GS Bonus kartlarına 3,6,9 taksit avantajıyla passo.com.tr ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena kombine satış ofislerimizden yenilemeye çıkıyor.

1. Yenileme işlemini nereden yapabilirim?


passo.com.tr üzerinden veya TT Arena kombine ofisinden (09:00-17:00 saatleri arasında) kombinenizi yenileyebilirsiniz. Kombine yenileme işlemi esnasında otomatik olarak passolig kartınıza kombine tanımlaması gerçekleşecektir.

2. Kombinemi nasıl yenilerim?


- passo.com.tr sitesi açıldıktan sonra “Giriş” butonuna tıklanıp mail adresi ve şifre ile giriş yapılır.
- Kişisel menü üzerinde “Kombinelerim” başlığında bir önceki sezon kullanılan kombine seçilir ve yenileme aşamasına geçilir. Yenileme döneminde yalnızca bir önceki sezon kullanılan koltuğun yenileme işlemi yapılabilir.
- GS Bonus kartlarına 3-6-9 taksit imkânıyla yenileme yapabilirsiniz. Diğer banka kartlarına tek çekim olarak işlem yapılmaktadır.
- Ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme yapılıp satın alma işlemi sonlandırılır. Aynı sayfada satış sözleşmesi ve faturalandırma işlemi için güncelleme yapabilirsiniz.
- TT Arena’da bulunan kombine ofisine kimliğiniz ile müracaat edip yenileme işleminizi yapabilirsiniz.

3. Passolig Galatasaray Kombine Kart’ımın kullanım süresi ve fiyatı ne kadar olacak?


Passolig Galatasaray Kombine Kart’ınızın 1 (Bir) yıl geçerli olup, yıllık e-bilet kullanım bedeli 25 TL’dir.

4. Passolig Kart nedir?

Passolig, taraftarların maça girmelerini sağlayan kişiye özel üzerinde isim, soyisim, TC Kimlik No ve fotoğraf bulunan sportif kimlik kartıdır.

5. Passolig Kart almak zorunda mıyım?

6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun gereğince stadyumlara giriş için bir Passolig Kart sahibi olmanız gerekir. Türk Telekom Arena’da maç izlemek isteyen tüm taraftarlarımızın Passolig kartı olması zorunludur. Yani kombine bilet alımından önce mutlaka Passolig karta başvurmalısınız.

6. Passolig Kartımı teslim almadan da kombine satın alabilir miyim ?


Passolig Karta başvurduktan sonra, kartınız elinize ulaşmadan da passo.com.tr'den satın alabilirsiniz.

7. Passolig Kartım elime ulaşmadı ne yapmalıyım ?


Maç gününe kadar kartınız elinize geçmese bile Türk Telekom Arena’daki e-bilet gişelerinden kimliğinizi ibraz ederek tek geçişlik pass kartınızı alarak maça giriş yapabilirsiniz.

8. Kombine satın alınırken hangi kartlara taksit yapılmaktadır ?


Sadece GS Bonus sahiplerine 3-6-9 taksit seçeneği bulunmaktadır.

9. Kombinelerde indirim imkanı var mıdır ?


Yenileme döneminde %10 indirim dışında, kombine GS Bonus ya da öğrenci indirimi yapılmamaktadır.

10. Kombine ofisi çalışma saatleri nedir ?


Hafta içi her gün 09.00 ve 17.00 saatleri arası.

11. Tek maç için Kombine devri (re-sale) yapabilir miyim?


Herhangi bir nedenden dolayı kombine sahibi olarak maça gelememeniz durumunda koltuğunuzu Galatasaray Spor Kulübüne devrederek ilgili maç için başka bir taraftara satılmasına imkan verebilirsiniz. Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinelerini istedikleri zaman sistem üzerinden kulübümüze devredebilirler. Ancak kulüp, ilgili maçın biletleri tükendiğinde sizin koltuğunuzu satışa çıkaracaktır. Tek maç için satılan bilet gelirinin %50’ si bir sonraki sezon kombine yenilemesinde indirim olarak uygulanacaktır.

12. Kombine transferi nedir ?


Kombine sahibinin gidemeyeceği maçın haklarını, bir seferliğine, bir başka Passolig Kart sahibine transfer etmesine kombine transferi denmektedir. Kombine transferi gerçekleştiren kombine sahibi, haklarını devrettiği için, maça gidemeyecektir. Kombine transferi tüm sezonu kapsamamakta, sadece satışa açılan maçlar için uygulanmaktadır.

13. Kombinemde tanımlı bir maçı arkadaşıma nasıl transfer ederim ?


- ye üye girişi yapın.
- Profilinizi görüntüleyin ve “Kombinelerim” sekmesine tıklayın.
- “Kombine Transferi” sekmesine tıklayın
- Kombinenizi ve transfer etmek istediğiniz maçı seçin.
- Transfer edilecek kişinin TC Kimlik numarasını “TC Kimlik No” kutucuğuna yazın ve “Tanımla” butonunu tıklayın.
- “Bilet Transferi” başlığı altında transfer edilen kişinin TC Kimlik numarasını görüyorsanız ilgili maça ait hakkınız o kişiye transfer edilmiş demektir.

14. Transfer yapılan kişi kombine sahibine geri transfer yapabilir mi?


Transfer yapılan kişi kombinesini asıl sahibine geri transfer edebilir.

15. Transfer yapan kombine sahibine, farklı bir kişiden bilet/kombine transfer edilebilir mi?


Passolig Kart sahibi biri, transferi yapan kombine sahibine bilet/kombine transferi yapabilir.

16. Transfer yapıldıktan sonra transferi yapan kombine sahibi bilet alabilir mi?


Kombine sahibi transferi yaptıktan sonra kendisine yeni bir bilet alabilir.

17. Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?


0850 724 33 44 nolu telefon numarasından 7/24 müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

18. Şikayetimi nereye ve nasıl iletebilirim?

Her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizi 0850 724 33 44 no’lu çağrı merkezimize ve [email protected] mail adresine iletebilirsiniz.

19. Benim Passolig kartımla başkası stadyuma giriş yapabilir mi?


E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

20. Passolig Kart ile kaç kombine satın alabilirim?


Her Passolig karta (TC Kimlik Numarasına) bir kombine yüklenebilmektedir. Bir kişi, en fazla 5 adet kombine satın alabilir, ancak bu kombinelerin her birinin ödeme adımından önce farklı Passolig Kart sahiplerine tanımlanması gerekmektedir. Tüm Passolig Kartlar, tüm stadyumlarda geçerlidir. Ancak ev sahibi kulüp, bilet satışında kendi logosunu taşıyan Passolig Kart sahiplerine öncelik tanıyabilir.

21. Maç günü Passolig Kart’ımı unutursam ne olacak?


Kartı henüz kurye tarafından kendisine teslim edilmemiş taraftarlar maç günü stadyum gişelerinden “TEK GİRİŞLİK PASS KART” alarak bilet alabilecekler veya almış oldukları bileti bu karta yükletip maça girebilecekler. Kartı yanında olmayan, kartını çaldırmış, kaybetmiş kartı zarar görmüş (kırılmış vb.) taraftarlar “TEK GİRİŞLİK PASS KART” alabilecekler.

22. Passolig ve kombine alımında yaş sınırı var mıdır?


6222 sayılı yasaya istinaden 6 yaşının üzerindeki kişiler için bilet alımı zorunludur. Dolayısıyla 6 yaşının üzerindeki kişiler Passolig ve kombine satın alabilirler.

23. Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları ve yabancı uyruklu kişiler Passolig Kart’a nasıl başvuruda bulunabilir?


Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları üzerinden TC kimlik numaralarıyla başvurabilir. Yabancı uyruklular ise yine üzerinden pasaport numarası ile kart başvurusunda bulunabilirler.ha
berler4
24. Passolig Galatasaray Kartı ile Türkiye’deki tüm maçlara bilet alabilir miyim?


Evet, tek bir Passolig Galatasaray Kart ile Türkiye’de Passolig uygulaması olan her yerde maç bileti alabilir ve stada giriş yapabilirsiniz. Fakat ev sahibi kulüp kendi logolu Passolig kartlarına öncelikli satın alma hakkı verebilir. 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
SKefen

SKefen

siyahkefen.
TM Üye
Katılım
27 Mar 2014
Konular
6,650
Mesajlar
8,655
Reaksiyon Skoru
333
Online Süresi
1g 10s 9d
Başarım Puanı
343
Madalyalar
1
MmoLira
109
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
12
DellyTEAM[DellyRiuM];16509060' Alıntı:
Sabit İçin Asıl Sana Teşekkürler İyi Forumlar.
 

TilkiVeysi

Level 1
Üye
Katılım
1 May 2014
Konular
0
Mesajlar
11
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
19
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Işte bu bunu arıyodum tamda :d
 

TilkiVeysi

Level 1
Üye
Katılım
1 May 2014
Konular
0
Mesajlar
11
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
19
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Bu arada teşekkürler :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst