Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Legend of Fighters - Görevler

Oscure

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
24 Mar 2014
Konular
6
Mesajlar
6
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#1
Görev Sistemi
Diğer oyunlarda olduğu gibi başarı sistemindeki zorluklar oyuncuları zorlu görevleri yapmaya teşvik eder ve oyunculara rahat şekilde ilerleyebilecekleri bir ortam oluşturur. Başarılardan rozet ve benzeri ürün ödülleri kazanabilirsiniz. Görevleri yaparken aynı zamanda oyunun hikayesini yaşayabilir, size verilen tüm görevlerin sonunda seviyenize uygun ödüller kazanabilirsiniz.Senaryo, Bölüm ve Normal olarak 3 farklı kategoride görevler alabilirsiniz.

Senaryo görevleri daha çok oyunun hikayesi üzerine işlenmiş görevlerdir. Bu görevlerin bölümleri ve alt bölümleri bulunur. Görevler sırasında oyun içerisinde hikayeye uygun NPC'ler sizi yönlendirerek görevleri başarı ile bitirmenizi sağlar.

Bölüm görevleri seviyenize uygun görevlerdir. Ulaştığınız seviyenin sizden isteyeceği genellikle seviyenize uygun eşya ödülleri olan görevlerdir.

Normal görevler ise, yine seviyenizle doğru orantılı gitmekte fakat daha çok altın ve tecrübe kazandırma üzerine kurulu görevlerdir.Görevlerin yanı sıra Labb savunmasında olabildiğince uzun süre su kulenizi savunarak kendinizi mini bir oyunun içinde bulabilirsiniz. Basit ve eğlenceli olan Labb Savunması uzun süre boyunca oyunun başında zaman geçiren oyuncuların zihnini rahatlarak daha iyi bir oyun deneyimi sunar.

 
Üst