Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Taş Sökme ve Taş Birleştirme Eşyaya Slot Açma

SwordMaster

Level 14
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
18 Tem 2013
Konular
3,937
Mesajlar
9,879
Beğeniler
202
MmoLira
2
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINMücevherleri silahımızdan sökmek için bir çok kentsel alanda bulunan mücevherciye (Üzerinde Elmas Figürü olan) gidiyoruz.

Sonra Npc ile konuşma penceresini açıyoruz ve aşağıdaki resimdeki gibi seçeneği seçiyoruz.Sonra "Mücevherler ve nesneler üzerinde çalış" seçeneğini seçiyoruz. Hangi eşyamız üzerinde çalışma yapacaksak, o eşyayı sağ klik yapıyoruz.Hangi taşı eşyamızdan envanterimize almak istiyorsak, altındaki kilidi açıyoruz ve o taşın üzerine sağ klik yapıyoruz. Taş envantere geçecektir.

Eşyamıza taş yüklemek için, basacağımız taşa sağ klik yapıyoruz, yükleyeceğimiz eşyamıza sol kilk yapıyoruz. Eğer eşyamızda taşı alacak boş slot varsa işlem gerçekleşmiş olur. Mücevhercide taş yüklemek için, basma işleminden sonra altında kilidi kapatmayı unutmamalıyız.

Aynı pencerede eşyalara slot açmayı ve gereken bedeli de görebilir, bu işlemleri de buradan yapabilirsiniz.

Mücevherleri birleştirmek için ise yine aynı Npc de konuşma penceresi açarak resimdeki seçeneği seçiyoruz.Sonra "Mücevherler ve nesneler üzerinde çalış" seçeneğini seçiyoruz. "Birleştir" butonuna basıyoruz. Birleştirme yapacağımız taşlar aynı cins ve aynı ölçüde olmak üzere en az 3 adet bulunmalıdır. Sağ klik ile birleştirme tablosuna taşlarımızı geçirip birleştirme işlemini tamamlıyoruz. Sağ klik ile tekrar envanterimize geri alıyoruz.
 

Tranquillo

Zayiatsız muzaffer olunmaz.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Mar 2014
Konular
5,300
Mesajlar
17,783
Beğeniler
2,168
MmoLira
446
DevLira
0
#2
Paylaşım için teşekkürler :)
 
Üst