Reklam vermek için [email protected]

ZombiRock Oyun Kuralları - Ceza Sistemi

  • Konbuyu başlatan 62x
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 339
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

62x

Level 9
TM Üye
Katılım
27 Kas 2013
Konular
4,224
Mesajlar
4,970
Reaksiyon Skoru
92
Altın Konu
0
Başarım Puanı
249
MmoLira
-23
DevLira
0
Takipçiler
59
Ceza Sistemi


OYUNDA HİLE PROGRAMI KULLANIMI;


Birinci uygulamada hile programını kullanan kişiye Forum içinden özel mesaj gönderilerek uyarı ve ceza uygulaması hakkında bilgi verilir. Ceza 15 gün ZombiRock oyunundan uzaklaştırma olarak belirlenmiştir.

İkinci Uygulamada hile programını kullanan kişiye Forum içinden özel mesaj gönderilerek uyarı ve ceza uygulaması hakkında bilgi verilir. Ceza 30 gün ZombiRock oyunundan uzaklaştırma ve hesabından %50 Seviye ve Altın düşürülmesi olarak belirlenmiştir.

Üçüncü Uygulamada hile programını kullanan kişiye Forum içinden özel mesaj gönderilerek uyarı ve ceza uygulaması hakkında bilgi verilir. Ceza 30 gün ZombiRock oyunundan uzaklaştırma ve hesabından %100 Seviye ve Altın düşürülmesi olarak belirlenmiştir.

Dördüncü Uygulamada, üyenin hesabı Joygame forumları da dahil olmak üzere tamamen kapatılır ve Joygame oyun ve eğlence platformundan uzaklaştırılır.


KÜFÜR KULLANIMINDA;

İlk küfür görüldüğünde, küfrü eden kişiye 7 günlük sessizlik cezası verilecektir.

İkinci Küfür durumunda, küfürden yakalandığı gün uyarı mesajı ile forumlardan bildirilir ve 15 gün süreyle sessizlik cezası verilir. Ayrıca %25 oranında seviye ve altın düşürülür.

Üçüncü Küfür durumunda, küfürden yakalandığı gün uyarı mesajı ile forumlardan bildirilir ve 30 gün süreyle sessizlik cezası verilir. Ayrıca %50 oranında seviye ve altın düşürülür.

Dördüncü Küfür durumunda, küfürden yakalandığı gün uyarı mesajı ile forumlardan bildirilir ve 30 gün süreyle ZombiRock oyunundan uzaklaştırılır.

"DİNİ, SİYASİ VE ETNİK KONULARLA İLGİLİ AŞAĞILAYICI VE KÜFÜRLÜ KONUŞMALARDA" AŞAĞIDAKİ CEZALAR UYGULANACAKTIR!

Birinci Küfür edilmesi durumunda, küfürden yakalandığı gün uyarı mesajı ile forumlardan bildirilir ve 30 gün süreyle sessizlik cezasına çarptırılır. Ayrıca %50 oranında seviye ve altın düşürülür.

İkinci Küfür durumunda, küfürden yakalandığı gün uyarı mesajı ile forumlardan bildirilir ve 15 gün süreyle ZombiRock oyunundan uzaklaştırılır. Ayrıca %50 oranında seviye ve altın düşürülür.

Üçüncü Küfür durumunda, üyenin hesabı Joygame forumları da dahil olmak üzere tamamen kapatılır ve Joygame oyun ve eğlence platformundan uzaklaştırılır. HARİTA ve HATA SÖMÜRÜSÜ;

Harita sömürüsü ( Harita açıklarını kötüye kullanmak ) veya hata sömürüsü durumunda, yasaklandığı gün mesaj ile forumdan bildirilir ve 15 gün süreyle ZombiRock oyunundan uzaklaştırılır. Ayrıca %50 oranında seviye ve altın düşürülür.

İkinci Harita sömürüsün veya hata sömürüsünde üyenin hesabı Joygame forumları da dahil olmak üzere tamamen kapatılır ve Joygame oyun ve eğlence platformundan uzaklaştırılır.

HAKSIZ KAZANÇ DURUMUNDA UYGULANACAK CEZALAR;

Birinci kural ihlali durumunda oyuncunun hesabı ZombiRock oyunundan 7 gün uzaklaştırılır , %50 seviye ve altın düşürülür.

İkinci kural ihlali durumunda oyuncunun hesabı ZombiRock oyunundan 15 gün uzaklaştırılır, %100 seviye ve altın düşürülür.

Üçüncü kural ihlali durumunda üyenin hesabı Joygame forumları da dahil olmak üzere tamamen kapatılır ve Joygame oyun ve eğlence platformundan uzaklaştırılır.

D İ K K A T
"OYUN GÖREVLİSİ (OG), ADMİN ARKADAŞIM, SENİ UZAKLAŞTIRIRIM, OG ŞU AN YANIMDA" GİBİ VE BENZERİ KONUŞMA YAPANLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ CEZALAR UYGULANACAKTIR!

Birinci Konuşma durumunda, yakalandığı gün uyarı mesajı ile forumlardan bildirilir ve 7 gün süreyle ZombiRock oyunundan uzaklaştırılır.

İkinci Konuşma durumunda, üyenin hesabı Joygame forumları da dahil olmak üzere tamamen kapatılır ve Joygame oyun ve eğlence platformundan uzaklaştırılır.

ÖNEMLİ NOT: ZombiRock Oyun Görevlisi (OG)' leri SHR şirketinin çalışanlarıdır. Hiç bir oyuncu ile yakınlıkları yoktur.

''
OYUN GÖREVLİSİ (OG), FORUM MODERATÖRÜ VE YÖNETİCİLERE KÜFÜR KULLANIMINDA'' AŞAĞIDAKİ CEZALAR UYGULANACAKTIR!

Birinci Küfür durumunda, üyenin hesabı Joygame forumları ve Rakion, Gunbound oyunları da dahil olmak üzere tamamen kapatılır ve Joygame oyun ve eğlence platformundan uzaklaştırılır. Bu durum OG insiyatifi dahilinde değişiklik gösterebilir.

"
OYUN GÖREVLİSİ (OG, Joygame, Softnyx, Admin) BENZERİ İSİM DURUMUNDA" AŞAĞIDAKİ CEZALAR UYGULANACAKTIR!

Oyun Görevlisi benzeri isim alınması durumunda kullanıcının hesabı Joygame forumları da dahil olmak üzere tamamen kapatılır ve Joygame oyun, eğlence platformundan uzaklaştırılır.

''
HİLE PROGRAMI PAYLAŞIMINDA'' AŞAĞIDAKİ CEZALAR UYGULANACAKTIR!

İlk Uygulamada hile programı paylaşan üyenin hesabı Joygame forumları da dahil olmak üzere tamamen kapatılır ve Joygame oyun ve eğlence platformundan uzaklaştırılır.

ETKİNLİKLER DÜZENLENİRKEN VEYA SONRASINDA, JOYGAME'IN BELİRLEDİĞİ İSİMLERLE ODA AÇMAK YASAKTIR. EĞER OG'LER KONTROLLER SIRASINDA BU ŞEKİLDE ODA İSMİ YAKALARLARSA, KURUCU 7 GÜN ZOMBİROCK'TAN UZAKLAŞTIRMA ALACAKTIR! ETKİNLİK SÜRESİNDE VEYA FARKLI ZAMANLARDA BU İSİMLE AÇILMIŞ TÜM ODALAR İÇİN AYNI CEZA UYGULANIR!

Cezalarla ilgili mesajlar, kullanıcıya ceza uygulandıktan sonra iletilir.

Her ZombiRock oyuncusu, her oyuna girişte buradaki kuralları kabul ederek oyun oynar. Joygame kuralların değiştirilme yetkisini saklı tutar. Lütfen bu ceza sistemini her 3 4 günde bir kontrol ediniz, ben duymadım, haberim yoktu gibi durumlarda kalmamak için ceza sistemine bir göz atmayı unutmayın.

Forumda konusu olan her karakter devri, hesap devri sonrasında hesapla ilgili herhangi bir işlem durumunda Joygame sorumlu tutulamaz. Hesap güvenliği üyelerin sorumluluğundadır, arkadaşıma verdim, dostuma verdim, ailemden birine verdim, gibi ve benzeri açıklamalarda Joygame'in hesapla ilgili herhangi bir işlemi söz konusu olmamaktadır. Hesap güvenliği tamamen oyunculara aittir.

Hesap satışı kesinlikle yasaktır, farkedildiğinde hesap tamamen kapatılır, Joygame'de diğer oyunlardaki karakterler de bu işleme dahildir.
 

erdemaa

Level 37
TM Üye
Üye
Katılım
29 Mar 2009
Konular
5,788
Mesajlar
40,903
Reaksiyon Skoru
2,372
Altın Konu
0
Başarım Puanı
441
MmoLira
-21
DevLira
0
Takipçiler
385
Daha önce paylaşıldığı için kapatıldı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst