Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Konu Açma Yarışması Son Saatler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iGrand

Level 19
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
-1
DevLira
0
Bizimde yarışmadaki amacımız bu zaten bu rankı vereceksek hak edene vermeliyiz diye bunu planladık haliyle hak eden emek verecek.
Ayrıca; 1 aylık rank diye düşünmeyin farklı planlarımız olacak rankı 10 kere almıs olan yada 5 kere kazanan üyelere ödüller vs gibi gibi yani doğal olarak her yarışma çok ayrı bir önem kazanacak. :) çok ipucu verdim sanki :))
Bunu şimdi mi söylüyorsun :D

erdemaa

Level 37
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
12
DevLira
0
Yönetim üyelerinin bu kadar ilgi göstermesi güzel özellikle d.modların fakat bu yarışmalarda yönetim üyelerinden çok üyelerin ilgi göstermesi herkesi daha mutlu eder düşüncesindeyim.Yönetime girmiş bir kişi zaten kendini kanıtlamıştır bence birazda üyelere şans verilmeli diye düşünüyorum yönetim üyelerini bir kenara koyup.Kısacası sadece bu yarışma üyelere aktif olmalıdır o zaman forum daha çok aşama kaydeder ve rekabet ortamı üyeler arasında yaygın hale gelir zaten yönetim olarak bir rekabet ortamı mevcut yarışma haricinde.

qOMRp

Level 13
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
1
DevLira
0
Yönetim üyelerinin bu kadar ilgi göstermesi güzel özellikle d.modların fakat bu yarışmalarda yönetim üyelerinden çok üyelerin ilgi göstermesi herkesi daha mutlu eder düşüncesindeyim.Yönetime girmiş bir kişi zaten kendini kanıtlamıştır bence birazda üyelere şans verilmeli diye düşünüyorum yönetim üyelerini bir kenara koyup.Kısacası sadece bu yarışma üyelere aktif olmalıdır o zaman forum daha çok aşama kaydeder ve rekabet ortamı üyeler arasında yaygın hale gelir zaten yönetim olarak bir rekabet ortamı mevcut yarışma haricinde.
Evet bende böyle düşündüm .. İyi olan kazansın hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...