Reklam vermek için [email protected]

Artık yeter !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

J3resTLeau

Level 7
TM Üye
Konular
320
Reaksiyon Skoru
202
Altın Konu
0
Başarım Puanı
140
MmoLira
-1
DevLira
0
Takipçiler
22
sabredelım sabredelım dıyoruz ama insanı çileden cıkarıyosunuz kardeşim oyunda anaya bacıya küfür aldı başını gıdıyor elımde 35 tane vıdeo var ama bakıoyorum kı atılan ss lerle ılgılendıp yazılıp hıcbır usere ban atılmıor oyun içi çölde ana bacı kufurler havada uçuşuyor ya bı care bulun yada görevi bırakın anamıza bacımıza kufur yemek ıcınmı gırıyoz bu oyuna forumda bakıyorum 50 tane ss var ama butun userler hala oyunda ne iş bu nasıl bır yönetım ...

bilal227

Level 5
TM Üye
Konular
284
Reaksiyon Skoru
45
Altın Konu
0
Başarım Puanı
115
MmoLira
1
DevLira
0
Takipçiler
17
sabredelım sabredelım dıyoruz ama insanı çileden cıkarıyosunuz kardeşim oyunda anaya bacıya küfür aldı başını gıdıyor elımde 35 tane vıdeo var ama bakıoyorum kı atılan ss lerle ılgılendıp yazılıp hıcbır usere ban atılmıor oyun içi çölde ana bacı kufurler havada uçuşuyor ya bı care bulun yada görevi bırakın anamıza bacımıza kufur yemek ıcınmı gırıyoz bu oyuna forumda bakıyorum 50 tane ss var ama butun userler hala oyunda ne iş bu nasıl bır yönetım ...

Ulen Kanka Gm Toplu Ban Atıcakmış Dert Etme Zaten Bundan Sonra Oynamıycam Ben Editler 5 t etmiyor artık oynanmaz bu oyun hiç gerek yok

admin

Administrator
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Admin
Konular
20,860
Reaksiyon Skoru
17,589
Altın Konu
0
Başarım Puanı
854
Madalyalar
69
MmoLira
49,408
DevLira
-3
Takipçiler
1,908
Ban atan arkadaşların suçu yok. Altyapımızı ve bazı şeyleri komple değiştiriyoruz bir süredir. Bu hafta içi detaylıca duyuracağız. Bir hayli değişikilk olacak. Ban vs sorunları da kalmayacak günlük olarak atılacak tekrar. Biraz daha sabredin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)