Reklam vermek için [email protected]

M.A.R.S Online Gametolia Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası.

VisudyNee

Level 4
TM Üye
Katılım
18 Ocak 2013
Konular
38
Mesajlar
309
Reaksiyon Skoru
6
Altın Konu
0
Başarım Puanı
79
TM Yaşı
9 Yıl 11 Gün
Online Süresi
10m
MmoLira
-18
DevLira
0
Takipçiler
7

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

[h=2]GAMETOLİA KULLANIM SÖZLEŞMESİ VE GİZLİLİK POLİTİKASI[/h]
Genel
ve bağlı alt siteleri “bundan sonra sözleşme kapsamında (Portal) olarak adlandırılacak” sunulan her nevi hizmet Minipay İnteraktif Ödeme Hizmetleri Ltd. aittir. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler ve alt siteleri tarafından sunulan ve telif hakları Minipay İnteraktif Ödeme Hizmetleri Ltd ait olan hizmet, oyun ve diğer servislerden herhangi bir surette istifade ettiklerinde veya sadece sitesini ve alt sitelerini kullanarak aşağıdaki kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş; burada yer alan yükümlülükleri hakkında bilgilendirilmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılacaklardır.
Bu sözleşme Minipay tarafından
ve alt siteleri aracılığı ile yayınlanan tüm hizmetler, içerikler, oyunlar için geçerlidir.

"Siz", "sizin", "sizinki" gibi terimler, üyeler, kullanıcılar,oyunu indirinler ya da sanal para satın alan kişiler için kullanılmaktadır. "Gametolia", "biz", "bizim", "bizimki","Minipay" gibi terimler Minipay İnteraktif Ödeme Hizmetleri Limited Şirketi için kullanılmaktadır. Bu terimlerin çoğul kullanımları da, yine adı geçen tarafları ifade eder. Gametolia tarafından yayınlanan veya geliştirilen tüm oyunlar bundan sonra sözleşme kapsamında Oyun veya Oyunlar olarak adlandırılacaktır.
M.A.R.S. Mercenary Assault and Recon Squad Türkiye Lisans hakları Minipay İnteraktif Ödeme Hizmetleri Ltd.Şti'ye ait olan bir bilgisayar oyunudur. Oyun'u indirerek, deneyerek, Oyun'a üye olarak ve/veya Oyun sanal parası satın alarak,
sitesini kullanarak veya siteye üye olarak burada yazılanları okuduğunuzu, anladığınızı, kullanım şartları ve ilgili yasalar hakkında bilgilendiğinizi ve bunlara uyacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz.
[h=6]1. GİRİŞ[/h]Gametolia’ya ait olmak üzere ancak onunla sınırlı kalmayacak şekilde sitelerimize ait bütün içerik, materyaller, dökümanlar, bilgiler, grafikler, tasarımlar, ürünler, yazılımlar, güncellemeler, yamalar ve servisler, ilgili antlaşmalarla ve fikir / sanat eserleri kanunları ile yasal olarak korunmaktadır. Gametolia’nın sunduğu web sitelerinin kodlarına erişmeye çalışanlar bunun sorumluluğu üstlenirler ve hiçbir kısıtlama olmadan internet, veri aktarımı, e-posta ve gizlilik ile ilgili yasalara uymayı taahhüt ederler.
Üyeler ve/veya oyuncular oyunlara ve Gametolia forumlarına katılabilmek için 18 yaş veya daha büyük olmalıdır. Her oyuncunun sadece bir kayıtlı hesabı olabilir. Üyeler oyun içi, forum ve savaş sohbet odalarında yorum ve davranışlarından sorumludur. Üyeler kendi hesaplarını korumakla yükümlüdür. Üyeler güçlü ve zor tahmin edilebilir şifre seçmeli ve başka sitelerde kullandıkları şifreleri seçmemelidir. KKTC vatandaşları ve uluslararası sermaye şirketleri dışındaki KKTC şirketleri Gametolia üzerinden alışveriş yapamaz.

Oyun'un, web sitelerinin ve bunların içeriğindeki tüm materyallerin burada belirtilen Kullanım Koşulları'na aykırı kullanılması durumunda Gametolia’nın, web sitelerine erişiminizi ve kullanımınızı sonlandırma hakkına sahip olduğunu kabul ediyorsunuz. Üyeliğin sona ermesi halinde, Gametolia'ya ait sitelerimizden elde etmiş olduğunuz ve satın aldığınız veya almadığınız tüm materyalleri ve uygulamaları kayıtlarınızdan yok etmekle mükellefsiniz. Sitelerimizi ve oyunu kullanma hakkınızı ve bu amaçla size verilmiş şifreleri veya size tanınmış herhangi bir başka hakkı başkalarına devredemezsiniz.
Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler bu sözleşme kapsamında Gametolia tüketici bilgilendirme notu kapsamındaki hususları ve Gametolia gizlilik politikasını da kabul ettiklerini beyan eder. Böylece kişiler Gametolia hizmetlerinden istifade ettikleri sırada ilgili yasalara uymayı taahhüt eder; bu noktada yasalara aykırı tüm eylem ve işlemlerinden sadece kendilerinin sorumlu olacağını taahhüt eder; anılan sebeplerle hiçbir surette Gametolia’ya rücu etme haklarının bulunmayacağını kabul ederler
[h=6]2. KULLANIM KOŞULLARI[/h]Sitelerimizden indirilmiş Oyun, herhangi bir uygulama yada kod, dosyalar, kodla oluşturulmuş veya koda entegre edilmiş resimler, Oyunla birlikte gelen veriler, güncellemeler, yamalar ve bunlarla sınırlı olmayan Oyuna ait diğer unsurların kullanımı, burada belirtilen kullanım koşulları ile tanımlanmıştır. Oyuna ve ilgili uygulamalara erişim yada oyunun indirilmesi, size hiçbir şekilde Oyuna ve uygulamalara sahiplik veya herhangi bir fikri mülkiyet hakkı vermez.
Oyunun resmi websitesi adresi ile belirlidir.
Oyuna erişim, websitesinden indirilmesi ve bilgisayarınıza kurulması gereken oyun yazılımı ile yapılmaktadır. Sözü edilen yazılıma ait teknik gereksinimler websitesinde duyurulmaktadır.
Oyunu indirdikten sonra Oyun'a giriş yapabilmeniz için Oyun'a ve portal’a üye olmanız gerekmektedir.
Oyun, İnternet üzerinden ve oyun sunucuları yardımıyla oynanan bir oyundur. Bu nedenle, Oyun'u oynayabilmek için İnternet bağlantınızın aktif olması gerekmektedir. İnternet bağlantılarında servis sağlayıcılardan ve/veya altyapıdan kaynaklanabilecek gecikmelerden ve/veya kesintilerden Gametolia hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Oyuna giriş yapmaya çalıştığınızda o anki aktif kullanıcı sayısına bağlı olarak oyun sunucularının tamamı dolu olabilir. Sadece Gametolia tarafından ödeme karşılığı belirli önceliği olan kullanıcılar oyun sunucularına öncelikli erişim hakkına sahiptirler.
Oyun yazılımı ve oyun sunucuları arasındaki iletişimin geriye doğru mühendislik yöntemleri ile çözülmeye çalışması, dinlenmesi, değiştirilmesi, başka sunuculara yönlendirilmesi, oyun sunucularının emüle edilmesi, başka oyun sunucularının kurulması ve/veya işletilmesi kullanım koşullarına aykırıdır. Bu tip faaliyet içinde bulunan kişi ve kurumlar hakkında Gametolia her türlü hukuki işlemi başlatma hakkında sahiptir.
Gametolia’ya ait olan oyun içi sohbet (chat) alanlarında, forumlarda ve
ve alt siteleri bünyesindeki tüm yazışma alanlarında ; reklam, terörizm ve terör örgütleri, Atatürk, bayrak, cumhuriyet, devlet, din, ırkçılık, uyuşturucu, politikacılar yada diğer tüzel hakkında yazışmalar, pornografik içerik, argo ve küfür içeren kelimelerin kullanımı ve diğer oyuncuları tacize yönelik davranışlar kullanım kurallarına aykırıdır. Bu tip davranış içinde bulunan kullanıcıların Gametolia yetkilileri tarafından geçici ve/veya kalıcı süre ile ve alt sitelerine ve oyun'a erişimleri engellenebilir.
Gametolia’ya ait
ve alt siteleri, forumlar, oyunlar ve geri kalan diğer yazışma alanlarında üyeler arasında yapılan yazışmaların içerik ve mahiyetinden dolayı ve bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde herhangi bir yaralanma,ölüm, kendine zarar verme ve diğer maddi veya manevi suçlardan Gametolia, ortakları, çalışanları herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Yasal zorunluluklar nedeniyle bu tür yazışmaları yapan üyelerin bilgilerinin talep edilmesi durumunda, sözü edilen kişilerin kişisel bilgileri yetkili merciler ile paylaşılabilir.
[h=6]3. UYARILAR[/h]GAMETOLİA KULLANIM SÖZLEŞMESİ VE GİZLİLİK POLİTİKASI koşulları size haber verilmeden değiştirilebilir. GAMETOLİA KULLANIM SÖZLEŞMESİ VE GİZLİLİK POLİTİKASI koşullarını periyodik olarak gözden geçirerek, uygun davrandığınızdan emin olmak durumundasınız. Ayrıca, bazı uygulama ve servisleri kullanırken, o uygulama ve servislere özel ve size zaman zaman gösterilen yada gönderilen kurallara uymak durumunda kalabilirsiniz. Bütün bu şartlar ve kurallar, bu vesileyle, burada belirtilen kullanım şartlarına dahil edilmiş kabul edilir.
Gametolia'ya ait web sitelerinde, Gametolia’nın veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde Gametolia'ya ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Gametolia sorumlu değildir.
Gametolia’ya ait bir siteden başka bir siteye veya uygulamaya yönlendirdiğinizde indirdiğiniz içerik veya oyun sunucusunun içeriğinden, indirme sonucu oluşabilecek hasar, veri kaybı, zararlı program bulaşmasından ve bunlarla sınırlı olmayarak oluşabilecek tüm virüs, hasar, kayıp maddi zararlardan Gametolia ve ortakları sorumlu değildir.
Gametolia'ya ait internet sitelerinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Gametolia, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahilPortalında yer alan bilgilerle da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Bir Hesap ya da bir kullanıcı adı yaratırken ("Kullanıcı Adı") (i) zorunlu kısımlarda (“Hesap Bilgileri”) istendiği gibi doğru, kesin, güncel ve tam bilgi sağlamayı ve (ii) bu kullanıcı adı ve hesabınızı doğru, kesin, güncel ve tam tutmayı ve vaktinde güncellemeyi kabul edersiniz.
Hesabınızın ya da Kullanıcı Adınızın herhangi kötüye kullanımından Gametolia sorumlu değildir, Hesabınıza olacak olan yetkisiz erişimlerin tüm risklerini kabul etmeyi veGametolia ve bağlı şirketlerini, şifrenizi ifşa ettiğiniz birisinin uygunsuz kullanımı dahil ancak limitli olmayarak, hesabınız veya kullanıcı adınızın uygunsuz kullanımından sorumlu tutmayacağınızı kabul edersiniz.
Eğer hesabınızı yaratıldığı tarihten sonra altı ay içerisinde ya da yaratılıştan sonra herhangi bir altı aylık süre içerisinde kullanmazsanız hesabınız etkisiz hale getirilebilir
Oyunlarımızın herhangi birini güncellediğimizde ya da “onardığımızda”, oyunun en yeni sürümünün bilgisayarınızda yüklü olduğunu onaylamak için bir onarım rutini kullanabiliriz. Eğer değilse, en yeni sürüm bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenebilir ve siz burada bu tür bir güncellemeye izin verir ve önceden yapılacak herhangi bir bildiriden feragat edersiniz.

[h=6]4. LİSANS HAKKI[/h]İndirme, deneme, satın alma ve/veya Oyun'a abone olmak, size; bireysel, münhasır olmayan, devredilmeyen ve ticari olmayan bir kullanım hakkı verir. Oyun ve uygulamaların telif hakkı kanunlarınca korunduğunu ve fikri mülkiyetinin Gametolia'da olduğunu kabul ediyorsunuz. Bu bağlamda, herhangi bir şekilde Oyunu ve uygulamaları çoğaltmamayı, alt-lisans vermemeyi, ticari olarak kullanmamayı, Oyunun, uygulamaların yada materyalin türevlerini oluşturmamayı kabul ve taahhüt ediyorsunuz.
Oyunu, logoları, markaları ve fikri mülkiyet haklarıyla korunan, Gametolia'ya ait olan herhangi diğer materyali değiştirmeyeceğinizi ve kötüye kullanmayacağınızı kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Oyun ve uygulamalar Digital Rights Management (DRM) sistemince korunmaktadır. Bu sistemler, Internet'te dijital olarak satılan içeriğin fikri mülkiyet haklarının korunması için geliştirilmiştir. Herhangi bir yazılım, program, uygulama kodu veya diğer herhangi bir cihazı, uygulamayı korumak amacıyla oluşturulmuş sistemi kırmak için kullanmayacağınızı kabul ve taahhüt ediyorsunuz.
[h=6]5. KİŞİSEL BİLGİLER ve GİZLİLİK POLİTİKASI[/h]Kayıt aşamasında, sitede veya alım sürecinde verdiğiniz bilgiler ve oyununuz açılırken bilgisayarınızın sistem konfigürasyonu ile ilgili sunucumuza gönderdiği bilgiler size daha iyi bir servis temin edilmesini sağlamaktadır.Eğer Minipay başka bir şirket tarafından satın alınır veya başka bir şirket ile birleşmesi halinde veya varlıklarının tamamını veya bir bölümü başka bir şirkete kiralanır veya satılırsa, bu durumlarda kullanıcı bilgilerini varlıklarının bir parçası olacak yeni firma veya firmalara aktarılabilir. Oyunlara giriş sırasında kullanılan istemci aracılığı ile sizden kullandığınız bilgisayar, bağlantı kurduğunuz ağın detaylar, kullanıcı ismi, ziyaret ettiğiniz siteler ve bununla sınırlı olmayarak Minipay tarafından ihtiyaç duyulan bilgileri alabiliriz. Bu sözleşmeyi kabul ederek başka bir bildirim olmaksızın gerekli bilgilerin paylaşımına izin verirsiniz. Bu bilgiler oyun ve portal kullanımını analiz etmek ve geliştirmek için kullanılmaktadır. Kullanıcı kayıt bilgileri aynı zamanda oyunun kullanımını geliştirmek, sizinle iletişim kurmak, şirket içi gereksinimler için ve hukuki açıdan gerekli olduğu durumlarda kullanılmaktadır. Bu bilgiler, çalışanlarımızla veya üçüncü partilerle paylaşılabilir ya da oyun kullanımınızın analizinde ve desteğinde kullanılabilir Portal ve oyun istemcisi ile dolaşırken, daha önce dolaştığınız sayfalara ve tıkladığınız buton ve bağlantılara ilişkin yönlenme ve tıklama bilgileri, ziyaret ettiğiniz sayfalar, bir sayfada kaldığınız süre, sipariş verme süreniz gibi bilgilere ulaşabilmek için bazı durumlarda size ait bilgiler tutulabilmektedir. Minipay kendi amaçları doğrultusunda ve reklam şirketleri reklamlarının başarı oranını ölçümlemek için çerez ve etiketler kullanabilirler. Ya da bu ve benzeri teknolojileri oyun üzerinde veya kendi internet siteleri üzerinde özelleştirilmiş reklam içeriği döndürmek için kullanabilirler.
Gametolia tarafından sunulan oyunlarda yönetici yetkisini haiz oyun görevlisi, oyun yöneticisi admin ve moderatörler; kullanıcı, ziyaretçi ve üyelerin e-posta, ip, oyuncu adı ve şifresi gibi verilerini oyunun diğer kullanıcılar tarafından rahatlıkla oynanabilmesini temin edebilmek için inceleyebilir.
Oyun içerisinde diğer kullanıcılar ile iletişime geçtiğinizde ya da Portal’da bulunan, anlık ileti, forumlar ya da chat odaları, sunucularımız aracılığıyla olan iletişim ve haberleşmeler gibi ulaşılabilir olan herhangi interaktif özellikleri kullandığınızda, “gizli” olarak tanımlananlar dahil olmak üzere bu tür haberleşmeleri denetleyebiliriz. Bu tür haberleşmeler ile ilgili hiçbir gizlilik beklentiniz olmadığını ve bu tür denetlemelere izin verdiğinizi onaylarsınız.
Kullanıcı, ziyaretçi veya üyeler kendilerine Gametolia tarafından bilgilendirme ve hatırlatma amaçlı olarak gönderilen elektronik postaların kendi muvafakatlerinde olduğunu beyan ederler.
Gametolia ve bu site tarafından sunulan hizmet ve ürünlerle bağlantılı olarak Minipay İnteraktif Ödeme Hizmetleri Ltd. Şti. veya proje ortağı olan 3. kişi veya işletmeler tarafından üyeye/kullanıcıya, yeni ürünler/hizmetler, promosyonlar, kampanyalar ve benzeri amaçlı bilgilendirme ve tanıtımların e-mail ve/veya SMS yoluyla yapılması kullanıcı/üyenin bilgisi ve kabulü dahilinde yapılmış sayılır. Gametolia sitesi ve kullanıcıları bu maddeye konu e-mail ve SMS bildirimlerinin veya tanıtımlarının kişisel verilerinin ihlali, saldırgan reklam ve pazarlama mahiyeti arz etmeyecek şekilde kendi muvafakatleri ve rızaları ile yapıldığını Gametolia sitesi ürün ve hizmetlerini kullanmakla kabul etmiş olurlar.
Kişisel bilgileriniz sunucularımızda yüksek güvenlik ile saklanırlar. Bu bilgiler özellikle (fakat bununla sınırlı olmamak kaydıyla) istatistiki amaçlar için kullanılmaktadır. Kullanıcılar, girdikleri her bilginin veritabanında saklanacağını kabul etmektedirler. Her ne kadar bu bilgiler, 3. şahıslara verilmeyecek olsalar da, herhangi bir olay sonucunda bu bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi halinde, Gametolia bu durumdan sorumlu tutulamaz.
[h=6]6. YÜKÜMLÜLÜKLERİN SINIRLANDIRILMASI[/h]MİNİPAY İNTERAKTİF ÖDEME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. HİÇBİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR UYGULAMADAN KAYNAKLANAN VEYA ONUNLA İLGİLİ KAYIPLARDAN, GELİR KAYIPLARINDAN, VEYA HERHANGİ BİR ÖZEL ZARARDAN DOĞRUDAN YADA DOLAYLI OLARAK SORUMLU TUTULAMAZ. BELİRTİLEN SINIRLAMALAR, GAMETOLİA'NİN BU TİP ZARARLARDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLMASI İLE ORTADAN KALKMAZ.
GAMETOLİA OYUNUN VEYA İNTERNET SİTESİNİN KULLANIMI SIRASINDA VEYA SONRASINDA OLUŞABİLECEK HERHANGİ BİR PERFORMANS ARIZASI, HATA, EKSİKLİK, KESİNTİ, KUSUR, İŞLETME VE/VEYA NAKİLDE GECİKME, BİLGİSAYAR VİRÜSÜ VE/VEYA HAT VE/VEYA SİSTEM ARIZASI SONUCU ORTAYA ÇIKAN DOĞRUDAN YA DA DOLAYLI ORTAYA ÇIKAN ZARAR, ZİYAN VE MASRAFLAR DÂHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİÇBİR ZARAR VE ZİYANDAN, MİNİPAY İNTERAKTİF ÖDEME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ VE/VEYA ORTAKLARI, ÇALIŞANLARI BU TÜR BİR ZARAR VE ZİYAN OLASILIĞINDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLSALAR DAHİ, SORUMLU OLMAZLAR.
[h=6]7. SANAL ÜRÜN SATIN ALINMASI[/h]Oyun içinde oyunun ilerlemesi için veya oyuncuların kullanması için objeler, özellikler, nesneler vs. gibi sanal araçlar ("Sanal Ürün") tedariği için ("Sanal Para") almanız halinde, söz konusu özellikler için belirtilen ücretler tarafınızca tercih edilecek şekilde ödenebilmektedir. Herhangi bir nedenle Sanal Para bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Sanal Ürün ve Sanal Para oyun kayıtlarınızdan kaldırılacaktır. Bu tür durumlarda GAMETOLİA’nın doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Sanal Ürünün oyun kayıtlarına geçmesinden sonra ödemenin tahsil edildiği kredi kartının veya cep telefonu hattının tarafınızca haksız ve izinsiz olarak kullanıldığına dair 3. kişiler tarafından herhangi bir bildirimde bulunulması ve bunun kanıtlanması halinde, GAMETOLİA tarafından haksız ödemeden kaynaklı uğranılmış her türlü doğrudan ve/veya dolaylı tarafınıza rücu edilir ve bu durumda GAMETOLİA’nın her türlü hakkı saklıdır.
Portal aracılığı ile alınan sanal ürünler veya satılan elektronik şifreler e-pin, elektronik oyun kodlarının hatalı,arızalı,eksik,yanlış veya uyumsuz olması durumunda alıcıların
[email protected] elektronik posta adresine elektronik posta olarak ve işlem kayıtlarını içeren Minipay İnteraktif Ödeme Hizmetlerine Ltd. yapacakları yazılı bildirimler 30 gün içerisinde incelenerek satılan ürünün kusurlu olması durumunda ürün bedeli Portal hesabına "sanal oyun parası" olarak iade edilecektir.
[h=6]8. TÜKETİCİ BİLGİLENDİRME NOTU[/h]1- Kullanıcıların, bu Portalından satın aldıkları ürün ve hizmetler tüketici/kullanıcıya anında teslim edilen mallar kapsamında olup bu tür satışların 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder.
2- Gametolia sitesinden kullanıcı/tüketiciler tarafından alınan her türlü ürün veya hizmetin anında ifa edilen edim niteliğinden olmasından ötürü bu ürün veya hizmetlerin kullanımı ve fayda elde edilmesinde kullanıcı/tüketici hatalarından kaynaklanan etkilerden ve zararlardan Gametolia sorumlu değildir. Gametolia tarafından sunulan her türlü hizmet ve ürünün yukarıda anılan vasıflarından ötürü kullanımından ve başarımından doğan risklerin tümü kullanıcıya/tüketiciye aittir. "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmelik'e göre, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Bu nedenle Gametolia'da hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır.
3- Gametolia tarafından sunulan oyun hizmetleri kapsamında kullanıcıların kullanım ve katılım koşulların aykırılık niteliğinde değerlendirilecek her hangi bir ihlal veya eyleminin tespit edilmesi durumunda ilgili oyunun telif hakları sahibinin de muvafakati ile kullanıcının oyun içerisindeki hesabı dondurulacaktır. Bu durumda kullanıcı oyuna tekrar girmeyeceğini ve eğer o ana kadar varsa oyuna katılım amacıyla yapmış olduğu ödemelerin iadesini talep etmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.
9. FORUM VE YAZIŞMA KURALLARI HAKKINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
1) Gametolia forumları , oyun içi yazışmalar ve diğer yazışma alanlarında yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar, her türlü uygunsuz ve itiraz edilebilecek içerik ve materyali olabildiğince kısa sürede forumdan silecek olsalar da, bütün mesajların incelenmesi mümkün olamayabilmektedir. Forumlara ve oyun içi mesajlarda gönderilen her mesaj, onu gönderenin görüşlerini yansıtmakta ve yazarının sorumluluğu altında olup, kendilerine ait mesajlar dışında Gametolia, forum ve oyun yöneticileri, sorumluları kullanıcı mesajlarının içeriğinden dolayı sorumlu tutulamazlar.
2) Forumlarımızda ve oyun içi mesajlarda, aşağılayıcı, alaycı, başkalarını küçümseyen, Gametolia çalışanlarına veya kullanıcılara saygısızlık içeren, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik, başka kullanıcıların kimliğini açıklayıcı, adult içerik, kopya yazılım, warez, *****, nocd, şifre kırma, hackve hile kullanımıyla ilgili, Kuzey Kıbrıs Türk Cummhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara, ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen konular açmak ve içerikler göndermek, linkler vermek ve tartışmaları amacının dışına ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek boyutlara taşımak yasaktır. Her mesajın IP adresi ve giriş tarihi gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere kaydedilebilir. Kullanıcılar, Gametolia çalışanlarının, kendi iradeleri doğrultusunda herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul etmektedirler. Kullanıcılar, girdikleri her bilginin veritabanında saklanacağını kabul etmektedirler. Her ne kadar bu bilgiler, 3. şahıslara verilmeyecek olsalar da, herhangi bir olay sonucunda bu bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi halinde, Gametolia bu durumdan sorumlu tutulamaz.
4) Forumdaki oyun içi mesajlarda mesajlarınız Gametolia yöneticileri ve çalışanları tarafından gerektiğinde silinebilir, taşınabilir ya da cevap yazılamaz hale getirilebilir.
5) Kullanıcılarımızdan, forumumuza ve portala üye olurken genel kabul gören ahlaki değerlere uygun olan bir kullanıcı adı almalarını rica ederiz. Uygunsuz kullanıcı adı olan hesapları istediğimiz zaman kapatabiliriz.
6) Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır.
7) Forumda dini, cinsellik, hacking ve siyasi konuların geçtiği mesaj atımları yasaktır.
8) Forum yöneticileri ve forum alt yapısı yazdığınız her mesajı sonsuza kadar saklamak zorunda değildir. Alt yapı sorunları ve başka sorunlar nedeniyle mesajlar silinebilir ya da kaybolabilir. Kullanıcını forumu kullanırken bu durumu kabul etmiş sayılır.
9) Forumda ve oyun içi mesajlarda açıklayacağınız kişisel bilgilerinizin diğer forum ve oyun kullanıcıları tarafından kötüye kullanılabileceğini bilmeniz gerekmekte ve ona göre dikkatli davranmanız gerekmektedir. Bu gibi davranışlardan dolayı gametolia sorumlu tutulamaz tüm sorumluluk konuyla ilgili üyelerdedir.
10) Forumumuzdak ve oyunlarımızdaki hak kısıtlamaları ve kuralları yöneticiler tarafından değiştirilebilmektedir bu yüzden bu yönde maddeler ilerde bu anlaşmaya eklenebilir ve kullanıcı bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
11) Gametolia,
ve alt siteleri,oyunlar ve diğer yazışma alanlarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Linklerin verilme sorumluluğu ilgili üyeye aittir.
12) Sitemizde reklam veren ve bahsi geçen firmalar ile ilgili yaşadığınız sorunlar, problemler hiç bir nedenle forum ve oyun içi mesaj sayfalarında dile getirilemez.
13) Forumlarda ve oyunlarda iki farklı kullanıcı adı ve/veya hesap sahibi olmanız yasaktır. Tek bir hesap ile girmeniz, dolaşmanız ve mesaj atmanıza izin verilmektedir. Bunun dışında birden fazla üyeliği bulunan kişilerin hesapları kapatılabilir.
14) Forumumuza ve oyun içi mesajlarda attığınız mesajların, üyelik iptali, cezalandırma veya uzaklaştırma gibi durumlarda silinip silinmeyeceğine kullanıcı değil Gametolia yöneticileri ve çalışanları karar verir. Kısaca hangi mesajların silinip hangilerinin silinmeyeceğine karar vermek kullanıcıya ait bir hak değildir.
15) Portal’ımıza ve forumlarımıza kayıt olmak için GSM Telefon numarası onayını geçmeniz gerekebilir. Bu sistem gerçek bir kişi olduğunuzu ve sahte üyelik sahibi olmadığınızı kanıtlamak için getirilmiştir. Onaylamak için ve sonrası için ücret alınabilir.
16) GSM numaranız üyeliğiniz devam ettiği sürece veya uzaklaştırılsanız bile saklı kalacaktır. Gerektiğinde süre gelen mahkemelerin istekleri doğrultusunda telefon numaranızda istediğinde yasal güçlere verilecektir.
17) Gametolia GSM numaranızın güvenliğini sağlamak için tüm imkanları kullanır. Ancak bilişim suçlarına maruz kalma durumunda güvenliğini garanti edemez.
18) Gametolia telefon numaranıza profilinizde bulunan isteğe bağlı seçeneği seçtiğiniz durumda son fırsatları bilgilendirici sms'ler atabilir.
19) Forumda ve oyun içerisinde rahatsızlık verme ihtimali bulunan yada ceza vermek üzere araştırma yapılan kişilerin özel mesajları her zaman Gametolia yöneticileri ve çalışanları tarafından haber vermeksizin okunabilmektedir.
10. KULLANICI DAVRANIŞLARI
Minipay’e ait olan
ve alt siteleri,oyun ve hizmeti kullanırken, bu şartları, tüm davranış kurallarını, tüm geçerli yasaları, tüm temel görgü kurallarını ve genel nezaket kurallarını gözlemlemeniz gerekmektedir. Yasaları çevrimdışı, gerçek dünya topluluğunda ihlal eden her davranış aynı zamanda bu şartların da ihlalidir. Minipay herhangi yasadışı veya hakaret içeren davranışı tolare etmeyecektir.
Önceki belirtilenleri sınırlandırma ek olarak, aşağıdaki davranışların hiçbirini gerçekleştirmemeyi kabul edersiniz:
(a) Herhangi bir şekilde reşit olmayanlara zarar vermek;
(b) Herhangi Minipay yetkilisi, forum lideri, rehberi, yöneticisi, çalışanı ya da temsilci dahil olmak üzere herhangi bir kişiyi ya da işletmeyi taklit etmek, ya da bir kişi ya da işletme ile olan ilişkinizi yanlış belirtmek ya da tanıtmak;
(c) Minipay siteleri aracılığıyla taşınan herhangi bir mesajın orijinalini gizlemek için üst bilgileri değiştirmek ya da herhangi bir şekilde kimlikleri düzenlemek;
(d) Herhangi istenmeyen ya da yetkisiz reklamı, tanıtıcı materyalleri, "önemsiz postaları", "spamları", "zincirleme epostaları", "piramit şemalarını", ya da herhangi bir çeşit talebi yüklemek, bildirmek, eposta atmak, iletmek ya da herhangi bir şekilde görünür yapmak;
(e) Minipay hizmeti, oyunu,
ve alt siteleri, sunucularını ya da portala bağlı olan ağları engellemek ya da bozmak veya Gametolia sitesine bağlı olan ağların isteklerine, yöntemlerine, ilkelerine ya da düzenlemelerine uymamak;
(f) Bir kimseyi “izlemek”, tehdit etmek ya da herhangi bir şekilde rahatsızlık vermek;
(g) Diğer kullanıcılar hakkındaki herhangi bir veriyi toplamak, saklamak, bildirmek ya da herhangi bir şekilde yaymak;
(h) Hizmeti veya oyunun normal akışını, oyundaki ya da sitedeki interaktif alanlardaki diyalogları engellemek ya da bozmak veya kaba, hakaret içeren dil kullanmak, aşırı seslenme (TÜMÜ BÜYÜK HARF), "spamleme", ya da diğer kullanıcıları veya Gametolia çalışanlarını rahatsız etmek amacıyla herhangi bölücü veya zarar verici yöntemler kullanmak;
(i) Herhangi yasadışı hareket ya da bu bu şartları veya davranış kurallarını veya kullanıcı sözleşmesini ihlal edecek davranış içerisine girmek, teşvik etmek, desteklemek;
(j) Diğer kullanıcıları aldatacak herhangi bir davranış sergilemek, yetkilendirilmiş oyun kullanımı sırasında kazanılan parçalar hakkında diğer kullanıcıları dolandırmak ya da kandırmak;
(k) Oyunlar veya Hizmet ile bağlantılı olan yetkisiz işletimleri kullanmak veya hile yapmak;
(l) Hizmete yetkisiz erişim sağlamak ya da diğer kullanıcılar karşısında adil olmayan bir avantaj sağlamak için herhangi bir böcek, hata ya da tasarım çatlaklarını kullanmak ya da işletmek;
(m) Herhangi bir türdeki ürünleri ya da sanal parçaları oyun dışında takas etmek, satmak, müzayede etmek ya da herhangi bir şekilde iletmek ve/veya pazarlamak.
(n) Hizmeti bölecek ya da kullanıcıların Portal, Oyunları ya da Hizmetin herhangi bir kısmını kullanmalarını engelleyecek ya da kötü yönde etkileyecek herhangi bir davranış sergilemek.
Ön ihbar ya da uyarı olmaksızın, Gametolia bu şartların ya da herhangi diğer yasadışı veya uygunsuz davranışın ihlalini cezalandırmak ya da vazgeçirmek için gerekli gördüğümüz cezaları uygulayabilir ve harekete geçebilir. Bir ihlalin gerçekleştiği ve bu ihlalden kimin sorumlu olduğunun belirlemesi tamamen Gametolia’nın takdir yetkisi altındadır.
ve alt siteleri, oyunu kullanarak, Gametolia'nın bir ihlalin oluşup oluşmadığı konusundaki kararına ve uygulanacak olan ceza kararına bağlı olacağınızı kabul edersiniz.
11. KULLANICI İÇERİĞİ
Portal’a ve oyunlara kullanıcılar tarafından koyulan mesajlar ve tüm dijital materyaller “kullanıcı içeriği” halka açıktır ve gizli değildir. MİNİPAY şiddetle kendiniz ya da başkaları hakkında herhangi kişisel bilgiyi Portal veya oyunlar aracılığıyla yayınlamamanızı önerir. Portal hizmeti kullanımınız göze alınarak, portal içerisindeki tüm fikri mülkiyet haklarınızı MİNİPAY’ye devredersiniz ve MİNİPAY, size herhangi bir bilgilendirme ya da karşılık sunulmaksızın, bu tür kullanıcı içeriğinin ticari ya da herhangi bir şekildeki sınırsız kullanımı, yayılımı ya da herhangi bir şekildeki kullanımı için hak sahibi olacaktır. Bildirdiğiniz kullanıcı içeriği kullanımınız için tamamen siz sorumlusunuzdur. Aşağıdakilerden hiçbirini yüklemeyeceğinizi, iletmeyeceğinizi, dağıtmayacağınızı, saklamayacağınızı, yaratmayacağınızı ya da herhangi bir şekilde .
ve alt siteleri, oyun, aracılığıyla yayınlamayacağınızı kabul edersiniz: (a) Yasadışı, iftira içeren, onur kırıcı, açık, pornografik, kaba, bayağı, tahrik edici, taciz edici, tehdit edici, gizlilik ve tanıtım haklarını ihlal edici, ağzı bozuk, kışkırtıcı, sahteci ya da herhangi bir şekilde itiraz edilebilir kullanıcı içeriği; (b) Bir suç, herhangi bir şahısın haklarını ihlal etmek ya da yükümlülük yaratacak veya herhangi yerel, eyalet, ulusal ya da uluslararası yasayı ihlal etmek için komutlar içeren, destekleyen ya da oluşturan kullanıcı içeriği; (c) Herhangi patenti, markayı, ticari sırrı, telif hakkını ya da herhangi bir şahısın fikri mülkiyet ya da mülkiyet hakkını ihlal edecek kullanıcı içeriği.(d) Herhangi bir kişiyi ya da işletmeyi taklit eden ya da bir kişiyle ya da işletmeyle olan ilişkinizi yanlış temsil eden kullanıcı içeriği; (e) İstenmeyen tanıtımlar, politik kampanyalar, reklamlar ya da talepler; (f) Adresler, telefon numaraları, eposta adresleri, TC numaraları ve kredi kartı numaraları dahil ancak limitli olmayarak herhangi bir üçüncü şahısın gizli bilgileri; (g) Virüsler, bozuk veriler ya da diğer zararlı, engelleyici ve yok edici dosyalar (h) Bir diğer kişinin interaktif alanları ya da portalı kullanmasını ya da yararlanmasını engelleyen ya da yasaklayan ya da MİNİPAY veya kullanıcıları için zarar ya da herhangi bir tür yükümlülük oluşturabilecek kullanıcı içeriği; Sizin ya da herhangi bir üçüncü şahıs tarafından bildirilen, saklanan ya da yüklenen herhangi kullanıcı içeriği için ya da herhangi kayıp ya da hasar ile ilgili MİNİPAY hiçbir sorumluluk almaz ve hiçbir yükümlülük sağlamaz veya karşılaşabileceğiniz herhangi hata, hakaret, iftira, lekeleme, ihmal, sahtecilik, ayıp, pornografik ya da küfür için MİNİPAY yükümlü değildir. Forumları, oyunları, oyun içi mesaj alanlarını kullanımınız sizin kendi riskinizdir. MİNİPAY kullanıcıları tarafından,herhangi alanda sağlanan herhangi açıklama, tanımlama ya da kullanıcı içeriği için yükümlü değildir. MİNİPAY’in oyunlar ve ve alt sitelerinde kullanıcıların oyunu kullanarak iletilen herhangi kullanıcı içeriğini görüntüleme, düzeltme ya da denetleme zorunluluğu yoktur. (a) İlettiğiniz kullanıcı içeriğinin sahibi olduğunuzu ve tüm haklarını kontrol ettiğinizi ya da siteye bu tür kullanıcı içeriği iletmeye hakkınız olduğunu; (b) Kullanıcı İçeriğinin kesin ve yanıltıcı olmadığını; ve (c) sağladığınız Kullanıcı İçeriğinin kullanımı ve iletiminin bu şartları ya da davranış kurallarını ihlal etmediğini ve herhangi bir kişi ya da işletmenin haklarını ihlal etmeyeceğini veya zarar vermeyeceğini kabul eder ve güvence verirsiniz. Bu tür hakların ihlalinden ya da sizin sağladığınız kullanıcı içeriğinden oluşan diğer zararların sebep olduğu ruhsat karşılıkları, ücretler, hasarlar ve karşılıklardan tamamen siz sorumlu olacaksınız.12. REKLAMLAR VE TANITIMLAR; ÜÇÜNCÜ ŞAHIS İÇERİĞİ, ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ
span style='font-size:9.0pt;font-family:"Segoe UI"; font-weight:normal'>MİNİPAY Portalında ya da Hizmetleri aracılığıyla üçüncü şahıs içeriklerini ulaşılabilir yapabilir ya da sağlayabilir ve Web sayfalarına ve üçüncü şahısların içeriklerine (bütün olarak “Üçüncü Şahıs İçeriği”) linkler sağlayabilir. MİNİPAY herhangi bir üçüncü şahıs içeriği ya da üçüncü şahıs web sitelerini denetlemez ve üzerinde kontrol sahibi değildir. MİNİPAY hiçbir üçüncü şahıs içeriğini doğrulamaz ya da benimsemez ve kesinliği ya da bütünlüğü hakkında hiçbir garanti sunmaz. Bunlarla bağlantılı olarak üçüncü şahıs içeriğinde yer alan hiçbir bilginin kesinliğini MİNİPAY belirtmez ya da güvence vermez ve herhangi üçüncü şahıs içeriğini incelemek ya da güncellemek için bir sorumluluk almaz. Bu tür üçüncü şahıs içeriğini kullanan kullanıcılar riskin kendilerine ait olduğunu kabul eder. Portal üzerinde üçüncü şahıslardan reklamlar ve tanıtımlar yürütülebilir ya da herhangi bir şekilde üçüncü şahıs ürünlerine ya da hizmetlere dair bilgiler veya linkler sağlanabilir. Bu tür üçüncü şahıslarla olan iş anlaşmalarınız ya da yazışmalarınız ya da tanıtımlarındaki katılımınız ve bu tür anlaşmalar veya tanıtımlarla ilgili olan herhangi şartlar, koşullar, güvenceler ya da tanımlar tamamen siz ve bu üçüncü şahıs arasındadır. Bu tür anlaşmalar ya da tanıtımlar sonucu veya oyun, oyunlar,
ve alt sitelerinde MİNİPAY e ait olmayan reklamlar ya da üçüncü şahıs bilgileri sonucu ortaya çıkan herhangi kayıp veya hasar için MİNİPAY sorumlu ya da yükümlü değildir.13. OYUN ALPHA VE BETA DENEMESİ VE KATILIM ŞARTLARI
sitesi ve alt sitelerinde yer alan hizmetlerimiz aracılığıyla sunulduğu üzere oyunlar sadece oynanmak için tasarlanmıştır. Sunucu emülatörleri gibi, diğer kişi ve kurumlar tarafından oyunun oynanabileceği diğer yöntemlere erişmemeyi, yaratmamayı ya da sağlamamayı kabul edersiniz. MİNİPAY tarafından yetkilendirilmeyen, “botların” ya da insan verisi olmadan hizmetin otomatik olarak oynanabileceği herhangi diğer yöntemler dahil ancak limitli olmayarak, hizmetlerin kullanımında size herhangi bir avantaj sağlayabilecek ya da etkileyebilecek üçüncü şahıs araçları ya da herhangi diğer destek yöntemleri dahil ancak limitli olmayarak herhangi donanın ya da yazılım kullanmamayı kabul edersiniz. Bu şartlar geçerli kullanıcı sözleşmesi tarafından kullanımınız için açıkça izin verilen yazılım haricinde, oyunlar tarafından ya da için yaratılan herhangi yazılım programları, yardımcı programlar, uygulamalar, emülatörler ya da araçları kullanma ya da aracılığından oluşan türemiş çalışmalar yaratma, yayınlama ya da dağıtma hakkınız olmadığını kabul edersiniz. Altyapımızda makul olmayan ve oransız aşırı yükleme yapacak herhangi bir hareket sergileyemezsiniz.
Oyun ve Portal içerisinde hesapların, karakterlerin, öğelerin, paraların, Gametolia sanal para ürünlerinin ya da oyun içi mülki materyallerin mülkiyetlerine sahip değilsinizdir ve herhangi bir şekilde satamaz, iletemez, ticaretini yapamaz, müzayede edemez ve diğerlerinin bunları yapmasına yardımcı olamazsınız. Oyunlarla bağlantılı herhangi bir şeyin oyun dışarısında gerçekleşen transferlerini MİNİPAY tanımamaktadır.
Size, yeni oyunları geliştirme seviyeleri olan “Beta Oyunları”,”CBT”,”OBT”,”Kapalı Beta”,”Açık Beta”,”Alpha”,”beta” aşamalarıda deneme fırsatı verilebilir. Geliştirme seviyrsideneyicisi olarak katılımınız aşağıdaki şartlar ve koşullara bağlıdır.
Oyun geliştirme seviyleri, Beta ve Alpha denemesinde (“Beta Denemesi”, “Alpha denemesi”) katılım yaptığınız Beta Denemesi ve Alpha denemesinde oyunların önizlemeversiyonunu kullandığınızı ve Beta Denemesi ve Alpha denemesinde internet içeriğinin,oyunların portal içerindeki yardımcı programların ve özelliklerinin böcekler (bug) içerebileceğini, düzgünce işlemeyebileceği ve amaçlanan fonksiyonların çalışmayabileceğini, diğer yazılım uygulamalarrının çalışmasını engelleyebileceğini ve hatalara, veri kayıplarına ya da diğer sorunlara yol açabileceğini kabul edersiniz.
Oyunları geliştirme seviyeleri gizlidir ve siz, Alpha veya Beta Denemesi hakkındaki Minipay’e sağlayacağınız yorumlar, fikirler ya da diğer geribildirim (bütün olarak “Geribildirim”) dahil ancak limitli olmayarak, Alpha veya Beta Oyunları, hizmetler ve Beta Denemesi hakkındaki tüm bilgilere gizli (“Gizli Bilgiler”) gibi davranılacağını kabul edersiniz. Tek amacınız olan Alpha ve Beta Oyunlarını ve Web site özelliklerini denemek dışında, Gizli Bilgileri herhangi bir şekilde kullanmayacağınızı ve Gizli Bilgileri ya da herhangi bir parçasını ifşa olmasını önlemeyi ve korumayı kabul edersiniz. İlaveten, Gizli Bilgilerin gizliliğini korumak için ve Gizli Bilgilerin kamu alanı ya da yetkisiz kişilerin eline geçmesini önlemek için gerekli olan tüm girişimlerde bulunacağınızı kabul edersiniz. Tüm Gizli Bilgiler tamamen Minipay’in mülkiyeti olarak kalacaktır. MİNİPAY size bir zorunluluğu olmadan herhangi bir sebep için bu Gizli Bilgileri kullanabilir. Denemeyi kendiniz yapacaksınız ve hiç kimseye Beta Oyunları için erişim sağlamayacaksınız. Yukarıdaki zorunluluklarının ihlalinin Minipay düzeltilemez bir hasar oluşturacağını ve sizin yükümlülüklerinizin ihlali ya da ihlal tehdidini engelleme bağlılığı olmaksızın,MİNİPAY’in tek taraflı ihtiyati tedbir yetkisi olduğunu (ulaşılabilir olan diğer çözümlere ek olarak) kabul edersiniz. Beta Oyunlarını gizli tutma yükümlülüğünüz, MİNİPAY denediğiniz her bir oyun ve içerikleri açıkça yayınlanana kadar devam edecektir.
Bir Beta Deneyicisi olarak, Beta Oyunlarını oynamak için davet edilmenizin tek sebebi oyunları değerlendirmek ve hataları belirlemektir. Bu Şartlardaki oyunlar ya da buPortaldaki hiçbir şey Alpha veya Beta Denemesi ya da burada bulduğunuz içerik ile ilgili olarak size herhangi bir hak ya da ayrıcalık tanındığı anlamına gelmemektedir.Alpha ve Beta Oyunları Denemesi denenme için “olduğu gibi”, “uygun olduğu gibi” temeline göre sağlanmıştır ve size herhangi bir türde, açıklanan ya da ima edilen hiçbir güvence sağlamayız. Alpha ve Beta Oyunları oynamanın riskinin size ait olduğunu, Alpha ve Beta Oyunları Oyunlarının bilinen ya da bilinmeyen böcekler içerebileceğini, bu oyunları gelecekte size ücretsiz olarak sağlama zorunluluğu dahil ancak limitli olmayarak Minipay size Alpha ve Beta Oyunları ile ilgili hiçbir yükümlülüğü olmadığını anlar ve kabul edersiniz.
Bazı Beta Oyunlarını oynarken, Beta denemesi içrerisinde, hazine, tecrübe puanları, donanım ya da diğer değer ve durum belirteçleri toplayabilirsiniz. Bu veriler Alpha ve Beta Deneme aşaması sırasında herhangi bir zamanda sıfırlanabilir. Oyun tam sürüme geçtiğinde tüm oyuncu geçmişi ve veriler silinecek ve her oyuncu başlangıç durumuna geri dönecektir.
14. ÜCRETLER
Bazı oyun ögelerini ve portaldaki oyun aktivitelerine katılımı elde etmek veya erişmek için MİNİPAY ücretlendirmeler yapabilir ve oyun içi öğeler ve aktivitelerin satın alımına uygulanabilecek olan oyun içi sanal para “puanlarının” satın alımına izin verebilir. TÜM GEÇERLİ OYUN İÇİ PUANLARIN, ÜCRETLER VE DİĞER MASRAFLARI PEŞİN OLARAK ÖDENİR VE HERHANGİ BİR SEBEPLE, BÜTÜN YA DA PARÇA OLARAK GERİ ÖDENEMEZ VE TRANSFER EDİLEMEZ. OYUN İÇİ PUANLARIN HİÇBİR PARASAL DEĞERİ YOKTUR VE NAKİT OLARAK GERİ ALINAMAZ. MİNİPAY zaman zaman, ücretlerini, ücretlendirme yöntemlerini ve oyun içi puanları ya da portalındaki herhangi satış için geçerli olan şartları düzeltebilir, değiştirebilir ya da ilave edebilir. Bu tür düzeltmeler, değişiklikler, ilaveler ya da satış şartları portalda bildirildikten sonra hemen etkili olacaktır ve bu şartlar ile birleştirilecektir. Eğer herhangi bir değişiklik sizin için kabul edilemez ise, hesabınızı herhangi bir zamanda iptal edebilirsiniz.
Eğer herhangi bir sebepten geri ödeme talep ederseniz, bu geri ödemeyi soruşturma ve karşı gelme hakkımız vardır. Eğer geri ödeme talebinizin düzmece, mantıksız ya da geçersiz olduğunu düşünürsek, münakaşayı mahkemeye verebiliriz. Eğer geri ödeme talebiniz geçersiz sayılırsa, yasal ücretler ve masraflar, hasarlar, çalışmama yüzünden kaybedilen paralar ve geri ödeme ücretleri dahil ancak limitli olmayarak, tartışılan geri ödemeden oluşan tüm ücret ve masrafları ödemeyi kabul edersiniz.
Geçerli tüm ücret ve bedeller ve oyun içi puan alımı için kredi kartı, mobil ödeme ya da MİNİPAY tarafından yetkilendirilmiş diğer yöntemler ile ödeme yapabilirsiniz.
15. HİZMETİN KESİLMESİ

 • (a) MİNİPAY, ara ara sistemli planlanmış bir temelde ya da herhangi bir şekilde devamlılığı sağlamak için önceden bir bildiri olup olmadığı fark etmeksizin hizmetlerini kesme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten oluşan işletim gecikmesi ya da başarısızlığı, Hizmetin kesimi için MİNİPAY’in yükümlü olmayacağını kabul edersiniz.
 • (b) Hizmetin, MİNİPAY’in kontrolünün dışındaki sebepler dışında kesilebileceğini ve MİNİPAY’in, hizmetlere veya hesabınıza istediğiniz zaman erişebileceğinizin garantisini sunmadığını kabul edersiniz. Herhangi bir sebepten oluşan işletim gecikmesi ya da başarısızlığı, hizmetin kesimi için MİNİPAY yükümlü olmayacaktır.
 • (c) MİNİPAY, herhangi bir zamanda, bir sebep olsun ya da olmasın, uygun gördüğü takdirde, kendi takdir yetkisi altında, Hizmetlerin herhangi bir kısmını değiştirme ya da kaldırma hakkına sahiptir.
 • (d) MİNİPAY, Hizmetlerin kesilmesi sebebiyle ya da (a) veya (b) paragraflarında tanımlanan durumlar sebebiyle herhangi Hesap bedelinin tümü ya da herhangi bir parçasını geri ödemek zorunda değildir.
16. DİSİPLİN İŞLEMİ/ HESAP SONLANDIRIMI
BİR BİLDİRİ İLE YA DA OLMAKSIZIN, HERHANGİ BİR ZAMANDA SEBEP VAR OLARAK YA DA OLMAKSIZIN MİNİPAY, OYUNU, HİZMETİ YA DA HERHANGİ BİR HESABI, ASKIYA ALABİLİR, SONLANDIRABİLİR, DÜZENLEYEBİLİR, ERİŞİMİNİ ENGELLEYEBİLİR YA DA SİLEBİLİR.
MİNİPAY, kendi seçeneği doğrultusunda, kullanıcı ihlalleri nedeni ile hesapların geçici olarak açığa alınmalarını ve kalıcı olarak sonlandırılmalarını tebliğ edebilir. Uyarıları, cezaları ve/veya disiplin işlemlerini nasıl ve ne zaman uygulayacağımıza dair takdir yetkisini muhafaza ederiz. İhlalin ciddiyetini ve suçların sayısını kararımızı verirken dikkate alırız; ancak, tüm kararlar MİNİPAY’in mutlak yetkisi altındadır. Yukarıda geçenlerle bağlı olmadan, bildiri ve uyarı olarak ya da olmaksızın, herhangi bir sebep ya da hiçbir sebep göstermeden, herhangi bir zamanda hesabınızı sonlandırma ya da askıya alma hakkını MİNİPAY her zaman saklı tutar.
Şüpheye mahal vermemek için, hesabınızda kredi kalsa bile, oyunda, portalda oluşan hesabınızın sonlandırılmasıyla ilgili MİNİPAY’in mutlak takdir yetkisi olduğunu kabul edersiniz. Eğer siz ya da Hesabınızın adil olmayan bir şekilde uyarıldığını ya da davranıldığını hissederseniz, lütfen detaylı bir açıklama ile bizimle iletişime geçiniz.
MİNİPAY’ye bildirerek herhangi bir zamanda hesabınızı sonlandırma ya da iptal etme hakkına sahipsiniz.
Kullanıcı Adınızın iptalinin (i) bu Anlaşmanın herhangi bir şartı ya da MİNİPAY’nin bu Anlaşmayı uygulaması veya yürütmesi; (ii) Kullanıcı İçerikleri; (iii) Hizmete ya daportala erişiminiz; (iv) ücretlerin, ağır yüklerin, geçerli vergilerin, ücretlendirme yöntemlerinin türü veya miktarı ya da ücretlerdeki, geçerli vergilerdeki, ağır yüklerdeki ya da ücretlendirme yöntemlerindeki değişiklikler dahil ancak limitli olmayarak bağlantılı olan ya da sonucunda ortaya çıkan herhangi bir tartışma ile ilgili olarak tek hak ve çözümünüz olduğunu anlar ve kabul edersiniz.
MİNİPAY’ye bildirerek hesabınızı iptal edebilirsiniz. Birikmiş ücretleri ve MİNİPAY tarafından gerçekleşmiş ücretlendirmeleri sizin iptalinizden önce toplama hakkını saklı tutar. Ek olarak, iptalinizden önce, üçüncü şahıs satıcılardan ya da içerik tedarikçilerinden kaynaklanan herhangi ücret, karşılık ya da masraflardan sorumlusunuz. Hesabınızın herhangi ya da hiçbir sebepten ötürü sonlandırılması ya da iptal edilmesi durumunda, hiçbir karşılık verilmeyecektir, hiçbir çevrimiçi süre ya da diğer krediler (örn., çevrimiçi bir oyundaki puanlar) size verilmeyecek ya da nakite veya diğer ödeme şekline dönüştürülmeyecektir ve hesabınıza daha fazla erişemeyeceksiniz.MİNİPAY’in tekrar kayır olmanıza izin vermesi için herhangi geciktirilmiş ya da ödenmemiş hesaplar ya da çözülmemiş tartışmalar içeren hesapların sonuçlandırılmış olması gerekmektedir.
17. TAZMİNAT
MİNİPAY’i, bağımsız taraflarını, hizmet sağlayıcılarını ve danışmanlarını, şahsı yöneticilerini, çalışanlarını, temsilcilerini, ortaklarını, bağlı şirketlerini ve alt kuruluşlarını savunmayı, korumayı kabul edersiniz. Ayrıca portal üzerinde veya aracılığıyla bildirdiğiniz, sakladığınız ya da herhangi bir şekilde ilettiğiniz herhangi kullanıcı içeriği, hizmetin herhangi kötüye kullanımı ya da sizin herhangi bir üçüncü şahısın haklarını ihlal etmeniz ile ilgili ya da yüzünden ortaya çıkan herhangi iddia, hasar, maliyet, yükümlülük ve masraflardan (makul avukat ücretleri dahil ancak limitli olmayarak) Minipay ve ortaklarını yükümlü kılmamayı kabul edersiniz.
18. DİĞER ONAYLAR
Burada onaylar ve kabul edersiniz ki:
(a) PORTAL HİZMETLERİ VE OYUNLARI KULLANIRKEN, MİNİPAY OYUN YAZILIMIYLA AYNI ANDA ÇALIŞAN YETKİSİZ ÜÇÜNCÜ ŞAHIS PROGRAMLARI ENGELLEMEK İÇİN, OYUN KONTROL YAZILIMI BİLGİSAYARINIZIN RASTGELE ERİŞİLEBİLİR BELLEĞİNİ (RAM) VE/VEYA MERKEZİ İŞLEM BİRİMİ İŞLEMLERİNİ DENETLEYEBİLİR. BURADA KULLANILAN BİR “YETKİSİZ ÜÇÜNCÜ ŞAHIS PROGRAM”, “EKLEME” YA DA “MOD” DAHİL OLMAK ÜZERE, MİNİPAY’NİN TAKDİR YETKİSİ ALTINDA: (İ) HERHANGİ BİR TÜRDE HİLEYE İZİN VEREN YA DA OLANAK SAĞLAYAN; (İİ) KULLANICILARIN YAZILIM ARAYÜZÜNÜ, ÇEVRESİNİ DÜZENLEMELERİNE YA DA HACKLEMESİNE VE/VEYA MİNİPAY TARAFINDAN AÇIKÇA YETKİLENDİRİLMEYEN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANMALARINA İZİN VEREN; YA DA (İİİ) YAZILIM ARACILIĞIYLA YA DA YAZILIMDAN BİLGİLERİ ENGELLEYEN, “ARAYAN” YA DA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE TOPLAYAN TÜM ÜÇÜNCÜ ŞAHIS YAZILIMLAR ANLAMINA GELMEKTEDİR. OYUN KONTROL YAZILIMI YETKİSİZ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS PROGRAMI ALGILADIĞI DURUMDA, HESAP ADINIZ, ALGILANAN YETKİSİZ ÜÇÜNCÜ ŞAHIS PROGRAMI HAKKINDAKİ DETAYLAR, YETKİSİZ ÜÇÜNCÜ ŞAHIS PROGRAMIN ALGILANDIĞI ZAMAN VE TARİH DÂHİL ANCAL LİMİTLİ OLMAYARAK MİNİPAY’YE BİLGİ İLETEBİLİR; VE/VEYA MİNİPAY, KULLANICIYA ÖNCEDEN BİLDİRİ OLARAK YA DA OLMAKSIZIN, ANLAŞMANIN BU KISMINDAKİ HAKLARININ TÜMÜNÜ YA DA BİR KISMINI UYGULAYABİLİR. OYUN KONTROL YAZILIMI NEDENİYLE KAYNAKLANAN VEYA ONUNLA İLGİLİ KAYIPLARDAN, GELİR KAYIPLARINDAN, VEYA HERHANGİ BİR ÖZEL ZARARDAN DOĞRUDAN YA DA DOLAYLI OLARAK SORUMLU TUTULAMAZ. BELİRTİLEN SINIRLAMALAR, GAMETOLİA'NİN BU TİP ZARARLARDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLMASI İLE ORTADAN KALKMAZ.

 • (b) MİNİPAY SİZİN CHAT OTURUMLARINIZI VE HİZMET YA DA OYUN ARACILIĞIYLA İLETİLEN YA DA ALINAN DİĞER ELEKTRONİK HABERLEŞMELERİNİZİ DENETLEYEBİLİR YA DA KAYDEDEBİLİR VE SİZ BU TÜR BİR DENETLEMEYE VEYA KAYIDA İZİN VERİRSİNİZ.
 • (c) MİNİPAY Hizmeti ya da oyun, herhangi oyun içi ticari işlemleri, oyun yazılımı ve bunlarla sınırlı olmayarak kullanımınızdan oluşan herhangi bir kayıp için MİNİPAY’yisorumlu tutamazsınız. Oyuncular arasında dolaşan herhangi bir bilgi için MİNİPAY’yi sorumlu tutamazsınız. Oyuncular arasında dolaşan bilgilerin güvende kalmasını sağlamak için MİNİPAY hiçbir güvence vermez ve bahsedilen bilgilerin uygunsuz kullanımından ortaya çıkan hiçbir kayıp veya sonuç için MİNİPAY sorumlu olmayacaktır.MİNİPAY’yi hiçbir oyun içi özelliğin ya da öğenin kaybından sorumlu tutamazsınız. MİNİPAY hiçbir oyun içi öğenin, hizmetlerin ya da kullanıcılar için olan seviyelerin erişilebilirliğini garantilemez.
19. DİĞER GÜVENCELERİN REDDİ
SİZ AÇIKÇA ANLAR VE KABUL EDERSİNİZ Kİ:

 • (a) MİNİPAY’E AİT HİZMET, OYUN, OYUNLAR, WEB SİTES, PORTAL VE BURADAKİ TÜM MATERYALLER “OLDUĞU GİBİ” VE “UYGUN OLDUĞU GİBİ” TEMELİNE GÖRE, BELİRTİLEN YA DA İMA EDİLEN HERHANGİ BİR GÜVENCE OLMAKSIZIN SAĞLANMIŞTIR. MİNİPAY VE ALT KURULUŞLARI, BAĞLI ŞİRKETLERİ, MEMURLARI, ÇALIŞANLARI, TEMSİLCİLERİ, ORTAKLARI VE LİSANS TEDARİKÇİLERİ BELİRTİLEN YA DA İMA EDİLEN, PAZARLANABİLİRLİK GÜVENCELERİ, BELİRLİ BİR SEBEP İÇİN UYGUN OLMA, HİZMETLE İLGİLİ OLAN ŞARTLARI İHLAL ETMEME, OYUN VE WEB SİTESİ, BURADAKİ TÜM BİLGİ, İÇERİK VE MATERYALLER DAHİL ANCAK LİMİTLİ OLMAYARAK TÜM DİĞER GÜVENCELERİ REDDEDERLER. MİNİPAY HİZMETİN, OYUNLARIN, WEB SİTESİNİN, PORTALIN YA DA BAĞLANTILI OLARAK BULUNAN DİĞER MATERYALLERİN KESİN, TAM, GÜVENİLİR, ERİŞİLEBİLİR, GÜNCEL VE HATASIZ OLDUKLARINI BELİRTMEZ YA DA GÜVENCE VERMEZ. MİNİPAY AYNI ZAMANDA, OYUNLARIN, WEB SİTESİNİN, PORTALIN, OYUN SUNUCULARININ YA DA SUNUCULARININ BİR VİRÜS YA DA DİĞER HASAR VERİCİ İÇERİKLER İÇERMEDİĞİNİ BELİRTMEZ YA DA GÜVENCE VERMEZ.
 • (b) MİNİPAY VE ALT KURULUŞLARI, BAĞLI ŞİRKETLERİ, MEMURLARI, ÇALIŞANLARI, TEMSİLCİLERİ, ORTAKLARI VE LİSANS TEDARİKÇİLERİ (İ) HİZMETİN İSTEKLERİNİZİ KARŞIŞAYACAĞININ; (İİ) OYUNLAR, WEB SİTESİNİN, OYUNUN, PORTALIN KESİNTİSİZ, GÜNCEL, GÜVENLİ VE HATASIZ OLACAĞININ; YA DA (İİİ) YAZILIMDAKİ HERHANGİ BİR HATANIN DÜZELTİLECEĞİNİN HİÇBİR GÜVENCESİNİ VERMEZ.
 • (c) MİNİPAY SİZİN HİZMETE VE OYUNLARA ERİŞİMİNİZ VE KULLANIMINIZI GÜVENLİ HALE GETİRMEYE ÇALIŞMASINA RAĞMEN, MİNİPAY HİZMETİN VE SUNUCULARININ VİRÜS VE DİĞER HASAR VERİCİ İÇERİKLER İÇERMEDİĞİNİ BELİRTMEZ YA DA GÜVENCE VERMEZ; BU YÜZDEN, HERHANGİ BİR İNDİRMEDE VİRÜSLERİ ALGILAMAK VE ETKİSİZ HALE GETİRMEK İÇİN ENDÜSTRİ ONAYLI YAZILIM KULLANMANIZ GEREKMEKTEDİR. MİNİPAY’E AİT WEB SİTESİ, OYUN, PORTAL ARACILIĞIYA İNDİRİLEN YA DA ELDE EDİLEN HERHANGİ BİR MATERYALE SİZİN KENDİ YETKİNİZDE VE RİSK SİZE AİT OLARAK ERİŞİLMİŞTİR VE BU TÜR BİR MATERYALİN İNDİRİLMESİNDEN OLUŞAN HERHANGİ BİR KAYIP YA DA BİLGİSAYARINIZA OLACAK HERHANGİ BİR HASAR VEYA MADDİ KAYIPLAR İÇİN TAMAMEN SİZ SORUMLU OLACAKSINIZ.
 • (d) KULLANICILARIN KÜÇÜK BİR YÜZDESİ BİLGİSAYAR EKRANINDAKİ BAZI IŞIK DESENLERİ VEYA ARKAPLANLARA MARUZ KALDIKLARINDA YA DA WEB SİTESİ YA DA HİZMETİ KULLANIRKEN EPİLEPTİK NÖBETLER GEÇİREBİLİR. BAZI DURUMLAR ÖNCEDEN NÖBET YA DA EPİLEPSİ GEÇİRMEMİŞ KULLANICILARDA BİLE DAHA ÖNCE BELİRLENMEMİŞ EPİLEPTİK BELİRTİLERE YOL AÇABİLİR. EĞER SİZ YA DA AİLENİZDEKİ HERHANGİ BİRİSİNİN EPİLEPTİK BİR DURUMU VARSA HİZMETİ KULLANMADAN ÖNCE DOKTORUNUZA DANIŞINIZ. HİZMETİ KULLANIRKEN AŞAĞIDAKİ DURUMLARDAN HERHANGİ BİRİNİ YAŞARSANIZ, HEMEN HİZMETİ KULLANMAYI BIRAKIN VE DOKTORUNUZA GÖRÜNÜN: BAŞ DÖNMESİ, BOZUK GÖRÜŞ, GÖZ YA DA KAS SEĞİRMESİ, BİLİNÇ KAYBI, DEZORİYANTASYON, HERHANGİ İSTEMSİZ HAREKET YA DA SARSINTILAR.
 • (e) MARKA İSMİ, MARKA, ÜRETİCİ, TEDARİKÇİ YA DA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE REFERANS VERİLEN ÜRÜNLERE, HİZMETLERE, İŞLEMLERE YA DA DİĞER BİLGİLERE DAİR VERİLEN REFERANSLAR MİNİPAY TARAFINDAN BUNLARLA BAĞLANTILI ONAY, SPONSORLUK, TAVSİYE YA DA BUNLARLA BERABER HERHANGİ BİR BAĞLANTI OLUŞTURMAMAKTADIR.
20. DİĞER YÜKÜMLÜLÜK SINIRLANDIRMASI
İSTER SÖZLEŞMEYLE İLGİLİ BIR FİİLDE, İSTER (İHMAL DÂHIL ANCAK BUNUNLA SINIRLI KALMAMAK ÜZERE) HAKSIZ FİİLDE YA DA MİNİPAY TARAFINDAN ALINAN HERHANGİ BİR BİLGİ İLE İLGİLİ OLARAK KULLANICIYA DUYULAN GÜVENDEN SONUÇLANAN YA DA VUKU BULAN HER TÜRLÜ HASARLAR YA DA; HATALARDAN, KUSURLARDAN, KESİNTİLERDEN, DOSYALARIN YA DA EPOSTALARIN SİLİNMESİNDEN, YANLIŞLIKLARDAN, ÖZÜRLERDEN, VİRÜSLERDEN, İŞLEM VEYA AKTARMA GECİKMELERİNDEN YA DA; MÜCBİR SEBEPLERDEN, İLETİŞİM AKSAKLIKLARINDAN, HIRSIZLIKTAN, YIKIMDAN VEYA MİNİPAY’NIN KAYITLARINA, PROGRAMLARINA YA DA HİZMETLERİNE İZİNSİZ GİRIŞTEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR İFA GERÇEKLEŞTİREMEME DURUMUNDAN KAYNAKLANAN HASARLAR DÂHİL OLMAK VE BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA; İNTERNET SİTESİNİN,PORTALIN KULLANIMIYLA İLGİLİ YA DA KULLANIMINDAN VEYA İNTERNET SİTESİNİN, HİZMETİN, OYUN, PORTAL, OYUNLARIN YA DA İNTERNET SİTESİ,PORTAL OYUN VE OYUNLAR YA DA HİZMET DAHİLİNDE BULUNAN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN VEYA MATERYALİN KULLANILAMAMASINDAN ORTAYA ÇIKAN KULLANIM KAYBI, KÂR KAYBI YA DA VERİ KAYBI DÂHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI KALMAMAK ÜZERE, HER TÜRLÜ DOĞRUDAN, ÖZEL YA DA DOLAYLI HASARLARDA YA DA DİĞER HER TÜRLÜ HASARLARDA; MİNİPAY, MİNİPAY’NIN YÖNETİCİLERİ, ÜYELERİ, BAĞLI ŞİRKETLERİ, BAĞLI ORTAKLARI, ÇALIŞANLARI YA DA TEMSİLCİLERİ HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMAYACAKTIR.
HİÇBİR DURUMDA MİNİPAY’NİN TOPLAM YÜKÜMLÜLÜĞÜ, HİZMET, WEB SİTESİ YA DA HERHANGİ BİR OYUNU KULLANIM YA DA KULLANAMAMA İLE İLGİLİ YA DA SONUCUNDA ORTAYA ÇIKAN ANLAŞMA, GÜVENCE, HAKSIZLIK (ATFEDİLMİŞ, AKTİF VEYA PASİF İHMAL DÂHİL), ÜRETİM SORUMLULUĞU, KUSURSUZ SORUMLULUK YA DA DİĞER TEORİLER İÇERİSİNDE OLSUN YA DA OLMASIN, EĞER VAR İSE SİZİN MİNİPAY’YE ERİŞİM YA DA KULLANIM İLE İLGİLİ ÖDEYECEĞİNİZ HERHANGİ BİR KARŞILIKTAN FAZLA OLMAYACAKTIR.
BAZI ÜLKELER BELİRTİLEN YÜKÜMLÜLÜK SINIRLANDIRMALARINA İZİN VERMEMEKTEDİR, BU YÜZDEN SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİRLER. BU TÜR BİR DURUMDA MİNİPAY’İN PORTAL, OYUN VE OYUNLARINA ERİŞİMDE BULUNMAYINIZ.
21. GENEL
Sizin ya da bir başkası tarafından ortaya çıkan ihlaller ile ilgili olarak hareket etmekteki başarısızlığımız, sonraki ya da benzer ihlaller ile ilgili hareket etme hakkımızın gittiği anlamına gelmez. Burada başka türlü izin verilmediği sürece, bu söleşmeyi ya da buradaki haklarınızı devredemez ya da aktaramazsınız.. Eğer bu sözleşmenin herhangi bir hükmü usulsüz, eksik, ya da herhangi bir sebep için uygulanamaz ise, o hüküm bu sözleşmeden çıkarılabilir ve kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.. Burada belirtilen kullanım şartlarına dair anlaşmazlıklarda Lefkoşa mahkemeleri yetkilidir.

Digital Milennium Telif Hakları Kanunları (DMCA) ve diğer geçerli yasalar ile uygun olarak MİNİPAY, yinelenen ihlalci olduğu addedilen aboneler ya da hesap sahiplerini, uygun koşullar ve MİNİPAY’in takdir yetkisi altında, sonlandırma ilkesi edinmiştir. MİNİPAY aynı zamanda kendi takdir yetkisi altında, yinelenen ihlal olsun ya da olmasın, diğerlerinin herhangi fikri mülkiyet hakkını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını sonlandırabilir ya da Portala erişimi sınırlandırabilir.
Portalımızı ziyaret ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz. Ziyaretinizden memnun kaldığınızı umuyoruz. Lütfen Portalda bir ziyaretçi olduğunuzu hatırlayınız ve diğer ziyaretçilerden beklediğiniz görgü kuralları ve saygı çerçevesinde hareket ediniz MİNİPAY, hizmeti geri çevirme ya da sonlandırma hakkını her zaman saklı tutar
Siteyi kullanarak 21 başlıktan oluşan GAMETOLİA KULLANIM SÖZLEŞMESİ VE GİZLİLİK POLİTİKASINI kabul etmiş sayılırsınız.
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
V

VisudyNee

Level 4
TM Üye
Katılım
18 Ocak 2013
Konular
38
Mesajlar
309
Reaksiyon Skoru
6
Altın Konu
0
Başarım Puanı
79
TM Yaşı
9 Yıl 11 Gün
Online Süresi
10m
MmoLira
-18
DevLira
0
Takipçiler
7
[FONT=&quot]Güncel..[/FONT]
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst