Reklam vermek için [email protected]

Acemi Rehberi // sefagenc55

DeathRow

Level 10
TM Üye
Üye
Katılım
21 Ocak 2012
Konular
1,678
Mesajlar
5,629
Reaksiyon Skoru
210
Altın Konu
0
Başarım Puanı
180
MmoLira
-2
DevLira
0
Takipçiler
13
Paylaşım için teşekkürler.
 

ToxicAngeLx

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
10 Eyl 2012
Konular
251
Mesajlar
2,311
Reaksiyon Skoru
109
Altın Konu
0
Başarım Puanı
135
MmoLira
-31
DevLira
0
Takipçiler
37
güzєℓ ραуℓαşıм..
 

TolqaAnac

Level 17
TM Üye
Katılım
10 Şub 2012
Konular
5,446
Mesajlar
11,024
Reaksiyon Skoru
670
Altın Konu
0
Başarım Puanı
345
MmoLira
-10
DevLira
0
Takipçiler
66
Beceri Öğrenme

1. Beceri Tanıma
Her Karakterde 17 tane beceri vardır. Bunlar: Sefer, Deniz Savaşı, Ticaret, Kılıç Kullanma, Pala Kullanma, Balta Kullanma, Nişancılık, İlaç, Bilek Gücü, Madencilik, Odunculuk, Çiftçilik, Balıkçılık, Demircilik, Terzilik, Simya ve Gemi İnşaa. l
Her beceri 2 aşamadan oluşur, İlk Beceri ve özendirme beceri. İlk Beceri 31. Seviyeye kadar arttırılır ve özendirme beceri 100 seviyeye kadar arttırılır. Yeni bir karakter yaratıldığında karakterin özendirme becerileri şunlardır: Sefer, Deniz savaşı, Hatiplik ve Kılıç, Pala, Balta kullanma becerileridir. Diğer beceriler şehirdeki beceri öğretmeninden öğrenilir. Beceri öğretmenleri genellikle şehir kapılarının önünde bulunurlar. Bütün karakterler İlk becerileri limit olmadan öğrenebilir, ama 2. evre becerilerin limiti 7 dir.l

2. Beceri öğrenme
Beceri öğretmenini arayın (Genellikle Şehir Kapılarının Önündedir.) ve Beceri öğretmeniyle konuşarak beceri öğrenebilirsiniz. Karakterin doğuştan 4 becerisi dışında; Ticaret, Kılıç, Pala, Balta Kullanma ve Deniz savaşı diğer becerilerini beceri öğretmeninden öğrenebilirsiniz.l
İlk Beceriler, 2. evre Beceriler ve Özel Beceriler Beceri öğretmeninden öğrenilebilir.l

3. Özel Becerileri Tanıma
Ne zaman özel beceriler 4. Seviye olduğunda 1 beceri puanı elde edilir. Sizin yeterli uzunlukta beceriniz olduğunda, özel ve özendirme beceriler yapılmıştır.l
Her özel beceri gerekli beceri puan ek olarak, sizin özel beceri için biraz paraya ihtiyacınız var. Bazı özel beceriler özendirme paraya ihtiyacı vardır. Acemilerin doğum şehrinde 3 seviye özel beceri öğrenilir.l
Pasif beceriler dışında, kullanılan beceriler ve özel beceriler SP tüketir. SP bir dinlenme veya kurtarma kullanarak iksir için oturma yoluyla elde edilebilir.l

İtibar ve Asalet Fonksiyonu

Asalet ve İtibar Kara İnci’nin belirli sistemleridir. Bunlar size değişik başlıklar verir, ama ayrıca Karakterin etkileri her zaman oyundayken belli olur, madde üretimi veya savaş, Asil unvanınız olduğunda diğer oyunculardan farklı olursunuz, eğer korsan teknelere saldırırsanız veya keşif yaparsanız itibarınız artıcıktır. Sizin karakterleriniz ölürse itibar azalacak.l
PK ve itibar PK arasındaki ilişki: Bugün olarak herhangi bir PVP sistemi savaşta tasarlanmış, bir kez diğer saldırı, karakter sistem PK olarak ele alacağız. Karakterinizin isminin rengi maviden mora kadar değişecektir.
Eğer PVP aktif değilken rakibinize saldırırsanız, adınız rengi KIRMIZI olarak değişecektir ve şöhretiniz yükselecektir.
İsminiz kırmızı iken size saldırırlarsa üzerinizden eşyanız düşer.

İtibarınız arttığında genel sohbet kullanılabilir ve karakter özelliği artırmak için elbise giyebilir. Asaletin belirli bir dereceye ulaştıktan sonra, her şehirde atanan NPC den asalet lakabı için başvurabilirsiniz. Uygulama asalet lakabı için biraz sikkeye mal olacak. Skiller belirli bir seviyeye ulaştığında skill lakabı için de beceri öğretmenine başvurabilirsiniz. Skill lakabı da biraz sikkeye mal olacaktır. Bu sayede mesleğiniz ile ilgili diğer oyuncuları da bilgilendirebilirsiniz.

Ün ve ASALET SINIFLANDIRILMASI başlıkları
Asil unvanlar 13 seviyedir. Her ülkenin farklı unvanları vardır :
İmparatorluk Asil Ünvanları: Halk, Savaşçı, Kahraman, Şövalye, Baronet, Baron, Vikont, Kontes, Markiz, Dük, Düşeş, Kraliyet Majesteleri.l
Çin asil Ünvanları: Halk, Bilgin, Akademisyen Zhanshi, Doktor, Xiaowei, Bakan asistanı, Süvari, Bakan, Du Wei, Tai Fu, General Taishi.
Japon Asil Ünvanları: Halk, Samuray, Ninja, Rojin, Zu Qing Tou, Takım Lideri, İnce Kafa, Zu Qing General, Si General, Ninja Lideri, Jia Lao, Xiu Lao
Kore Asil Ünvanları: Halk, Siyasi İş Tartışmacısı, Du Ti Tiao, Pan Shu, Zhi Shi, Can Pan, Shang Shan, Caretaker, Can Yi, Bie Jiang, Si Jian, Büyük Bekçi, Bu Jiang.l
Korsan Asil Ünvanları: Avareler, Tahta Bacak, Demir El, Çelik Diş, Altın Göz, Çakal, Şahin, Uçan Kaplan, İskelet, Şeytan, Cehennem, Büyük Korsan, Korsan Kralı.l

ÜRETİM

Üretim Çeşitleri
Üretimin dört ayrı çeşiti vardır. Bunlar: Terzi, Gemi Yapımı, Madencilik, Simyacı.l
Kurucu üretim ve silah bakımı anlamına gelir.l
Dikiş üretim ve bakım kostüm ve kap anlamına gelir.l
Altın rafine farklı ilaç üretimi anlamına gelir.l
Eğer gemi inşa beceri öğrendim varsa, gemi ekipmanları ve parçaları üretebilir ve kendiniz tarafından gemi tamiri yapabilirsiniz.l
Nasıl Üretilir
Üretim becerilerini öğrenilmiş olması ve gerekli araçların donatılmış olması.l
Malların üretimini gerçekleştirmek için belirli çizimleri elde etmeniz gerekmektedir. Daha iyi üretim için seviyenizin yüksek olması gerekir.
Plan
Planları açıkça malzemeleri üretim için gerekli devlet olacaktır. Size gerekli olan tüm malzemeleri topladıktan sonra üretime başlayabilirsiniz. Tüm malzemeler hammadde ile üretilir. Npcden yüksek düzeyde planları diğer kaynaklardan elde edilmelidir düz planları satın alabilirsiniz.
Oyuncu Terzilik ve belli bir seviyeye ulaşmıştır beceri öğrendiğini, o terziye gidip iğne paketi satın alabilirsiniz. Oyuncu bir plan olması ve elde malzemeleri üretim için hazır gereklidir. Dikiş butonuna basarak üretimi başlayabilirsiniz.
Not: Bezleri yarı mamul aittir ve hammadde ile üretilen olmalıdır.

Çiftçilik

Çiftçilik Gereksinimi

Belirli araçlara sahip olmalısınız (Çapa). Beceri Öğretmeninden ekim becerisini öğrenin ve Demirciden gerekli malzemeleri alın.
Gerekli tohumunuz varsa özel bir alana dikme faaliyeti yapabilirsiniz. Ekim alanı genellikle kırsal alanda yer almalıdır.
Tohum Toplama
Yabani bitki otomatik olarak kentin kırsal alanında görülür. Sabit Yerlerde bulunmazlar.
Tohumu gördüğünüzde farenin imlecini tohumun üstüne götürün ve el işareti çıkınca bir kere basın.
Hasat Geldiğinde Tohum olabilir. Bu art arda bitki sağlayacak.l
Araçların Kullanımı
Çapa ve dayanıklılığı o yıllarda kullanımı azalacak ve bu çapa dayanıklılığını kaybedecek. Ne zaman çapanın dayanıklılığı bire kadar düşerse tekrar demirciye gidip yeni bir tane almalısınız.
Orta veya yüksek düzeyde Çapa ve yüksek yanıklılık olarak çok daha uzun süre kullanılabilir.
Ekim Metodu
Her şey hazır olunca oyuncular dikim alanına gidip tohum dikebilir. Envanter Kutusunda Bulunan tohumlara sağ tıklayarak tohumları ekebilirsiniz.
Yirmi Dakika Kadar sonra bitkiler hazır olur. Bitkileri hasat edip toplayınız. Bir oyuncu belirli süre içinde hasat etmediyse bitkileri diğer oyuncular hasat edebilir.
Ekim Örneği
Atina'nın kırsal alanında keten tohumu toplayabilirsiniz. Ardından sabit bir ekim alanı gösterir, harita açık alana karakter taşıma öğe kutusunu açın ve keten tohumuna sağ tıklayın dikim hareketi başlıyacaktır.
SP biterse dikme etkinliği duracaktır. 20 dakika sonra hasat yapabilirsiniz. Bitkinin üzerine sol tıklayarak hasat yapabilirsiniz.
Toplama
Toplanması, ekim ve üretim sisteminin temel içeriğini oluşturmaktadır. Oyunda herhangi bir malzeme hammadde ile üretilen gerektiğinden ve sonra makale ve donanım içine malzemeler monte edin. Ancak, hammadde sadece toplama ve ekim elde edilebilir. lOyuncular, herhangi bir üç adım kaçırmayın elde ederler.
Toplama yöntemleri, madencilik içine yakalayan ayrılır. Her yöntemin belirli bir beceri ile s karşılık gelir. Bir oyuncu kaynakları toplamak istiyorsa, yapması gereken ilk şey, ilgili becerileri öğrenmektir. Yetenektir, daha iyi hammadde Toplanan yüksektir. lKentin kırsal bölgede, eli kulağında ve adaların yerleri kaynakları toplayın vardır.
Oyuncular becerilerini öğrendim sonra, doğru araçları seçmek zorundasınız. Eksen için, madencilik için kullanılan, balık ağları yakalamak için kullanılır. lTersane patronu tarafından satılan balık ağı rağmen, diğer tüm araçlar demirci getirilmiş olabilir.
Ayrıca çalışması için, bu ağırlık taşıyan gibi karakter yeteneğini artırmak için uygun terziler gelen giysiler satın alabilirsiniz.
Her şey hazır olduğunda, oyuncular belirli bir alan kaynakların toplanması ve istediğiniz fare tıklayarak sol kaynakları almak için tasarlanmış gidebilirsiniz.
Girişe Hazırlık
Geminizi Ticaret, Deniz Savaşı ya da Macera yapmak istediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz farklı amaçlar üzerine farklı hazırlık gerekmektedir. l
Gerekli Hazırlıklar
Geminin durumunu Kontrol edin. Gemi Hazır değilse Tersane Patronuna onarmak için gidin. Yelken hasarlı ise geminizin hızı düşer. Denizde yetecek kadar erzak ve tayfaya sahip olmalısınız. Yaralı denizciler tedavi edilmelidir. Eğer Liman işçisine giderseniz denizcileri iyileştirir.
Deniz haber
Denizci miktarı bir yolculuk hızı etkileyen faktörlerden biridir. En yüksek hız ulaşmak istiyorsanız, aşağıdakileri yapabilirsiniz. Ancak, erzak tüketimi hızlandıracak ve uzun zaman yolculuğu göze alamaz. Erzak Hükmü yeterli değilse yolculuk, siz de yelken düşürebilirsiniz. Sonra erzak tüketimini azaltabilirsiniz. Tabii ki, hız da düşecektir.
Gemi zırhı yük işgal etmeyecektir.
Geminin yükü% 70 ötesinde ise, hız besbelli etkilenir.
Mümkün korsan gemisi karşılaşmaya zaman kamu denize yelken. Sen rüşvet seçebilir veya saldırı seçebilirsiniz. Korsan geminin seviyesi düşük ise, o ya da bir savaş önlemek için kaçış tehdit edebilir. Eğer başarısız Ancak, savaş kaçınılmazdır.
Yolculuk duruma istemi
Bir deniz savaşında

Topla mücadele
Topu mücadele Ön koşul: yeniden inşa için gemi silahlı bir gemiye ateş serisinin kukla donatmak ve miktarı ve topu mümkün olduğunca gücü artırır. Yeterli Gülle Hazırlamak ve eğer gümüş sikkeler zengin, bu sizin zırh delme topları satın almanız önerilir. Bu tersane patronundan top ve gülle satın alabilirsiniz ve kendiniz de üretebilirsiniz.
Eğer top ve gülle hazırlandık sonra, kapalı yelken ve korsan ve kaçakçılık gemiler için saldırıya arıyorum. Nasıl ateş Kaçakçılık gemi büyük miktarda gece görünecektir. Fareyi bir hedef seçmek için sol klik ve sonra saldırı düğmesini tıklatın veya hedef basın sürekli düşman saldırmak. Kaçakçılık gemiler Gün içinde dışarı çıkmıyor, sen savaş alanına diğer silahlı gemi ile mücadele gidebilirsiniz. Ne zaman savaşa başlar, o eli kulağında sahne dönüşecektir. Toplar geminin iki taraf vardır, sadece o topun atış menziline içinde senin düşmanın saldırı böylece. Küçük savaş haritasında top atış menziline mavi bir sektör olarak gösterilir. Sen ederek düşmanın gemi olarak gemi tıklayarak veya saldırı düğmesine düşman gemisi topun atış menziline olduğunu basarak sola ateş edebilir.
İpuçları topu mücadele: top atış menziline bağlı olarak, daha fazla avantaj olacaktır. Eğer düşman topçu ateş derecesi ötesine gemi taşırsanız Bu 'T' tipi saldırı denir. Sen 4 seviyelere deniz savaşı beceri düzeyi bir beceri noktası alabilirsiniz. Geri limana gidebilir ve beceri eğitmeni deniz savaşını özel beceri öğrenmek için beceri noktası. Yüksek Seviye topu mücadele özel beceri, daha yüksek seviyede top donatabilirsiniz.
Türleri top: Toplar normal top, obüs, iri saçma top, top, hızlı ateşleyici, top, dartling top ayrılmıştır. Normal top öznitelik ortalamasıdır; obüs ve top en uzun atış menziline sahiptir; iri saçma top geniş bir atış derecesi vardır; hızlı firer ve dartling top en yüksek atış hızına sahip.
Filika savaş
Önkoşullar filika sayısı: Sizin deniz savaşı beceri 4 seviyelerine ulaşabilecek olmanız ve filika ve beceri öğrenmek gerekir. Bu tersane patronu bir filika satın almalısınız ve gemi üzerine donatmak. Kara savaş beceri düzeyleri 11 en iyi bitti.
: savaş alanına girin ve düşmanın gemi kapalı kalır. Nasıl uğraşmak için Sonra sağ tıklatın operasyon arabiriminin deniz operasyon bölümünde filika işareti (). Ne zaman başarılı bir şekilde düşman gemi uğraşmak, bu filika savaş sahne geçecektir. Eğer düşman gemi uğraşmak için başarısız olursa, yeniden uğraşmak için 20seconds alacağım.
Strateji yakın mücadele: Sen kara savaşında olduğu gibi yakın mücadele çalışmasına aynı şekilde kullanabilirsiniz. Sizin için yakın mücadelede strateji 3 çeşit seçebilirsiniz. Önce, düşman kaptan öldürerek kazanabilirsiniz. İkinci olarak, size düşman kırarak kazanabilirsiniz. Üçüncü olarak, tüm filika kesti ve kaçmak, hangi kaybetmek anlamına gelir.
İpuçları yakın mücadele: Siz denizcileri tedavi tıp beceri kullanabilirsiniz. Ayrıca uzakta zaman aşağı pozisyonda tüm filika keserek çalıştırabilirsiniz.
Mayınlar
şartlar bize mayınlar: ticaret gemileri çok top donatmak olamaz olduğundan, mayın donatabilirsiniz. Senin geminin seviyesi, daha iyi donatabilirsiniz mayın yüksektir.
: Madenler düşman çok sayıda büyük hasar yapar, ama aynı zamanda kazara mayınları tarafından hasar görür. Nasıl mayın kullanımı Eğer gemide mayın teçhiz sonra benim işareti kullanım menüsü görünecektir. kısayol sütun içine işaret sürükleyin ve sonra kısayol mayınları serbest bırakmak için tuşunu kullanabilirsiniz.
Bindirme
Koşullar bindirme sayısı: Sizin deniz savaşı beceri 4 seviyelerine ulaşabilecek olmanız ve bindirme ve beceri öğrenmek gerekir. Bu tersane patronu bir mahmuz satın almalısınız ve gemi üzerine donatmalısınız. Diğer gereksinimler toplu mücadeleyle aynıdır.
Nasıl bindirilir: bindirme sadece asistan deniz savaşında yöntemdir Çoğunlukla, sen topu mücadele ve filika tarafından bir savaş kazanmak zorunda. Deniz savaşında, bir hedef ve bindirme düğmesini seçebilirsiniz. Sonra da düşman gemisini seçerek saldırabilirsiniz.
Takas Eşyaları
Oyunda, yaşam gereksinimleri, ticaret, silah, giysi ve benzeri ilgili çeşitli eşyalar bulunmaktadır. Eşyaları kendiniz düşürebilir, yapabilir ya da başka bir ouuncauda takas ya da parayla alabilirsiniz. Takas butonuna basarak eşyaları verebilirsiniz. onay kutucuğu işaretlendiğinde verilecek olan eşyaları diğer oyuncu görebilir, alacağanız eşyaları gördüğünüzde evet sekmesine basarak takas işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Değerli Paylaşımın İçin Teşekkür Ederim.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst