Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Metin2 Sitesine Girdim Hesabım Soyuldu Beyler Yardım.

54berke54

Level 3
TM Üye
Konular
34
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
9h 17m
Başarım Puanı
80
MmoLira
14
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

M2Bob Metin2 Bot Hilesi En Ucuz Fiyat Turkmmo Güvencesiyle! HEMEN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Öncelikle herkese kolay gelsin arkadaşlar. Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim yanlış yerdeyse çok özür dilerim.

Başlıktada belirttiğim gibi bundan 1 saat önce oyunda pazar kurmuş itemlerin satılmasını bekliyordum. Bi player geldi ve bana çark sandığı eventi var dedi. Bende bilmediğim için ne olduğunun sordum. Bana siteden alınan bi nesne dedi. Bende hiç şüphelenmedim. Sonuçta Metin2'nin sitesi ! Neyse ben hesaba girdim siteden fakat güvenlik kodu istedi. Bende yazdım. Ben siteden giriş yaptıktan 5-6 saniye sonra oyundan attı beni. Oyuna tekrar girdiğimde Hesap bağlı yazıyordu. Ben ilkten beni attı diye çar kaldı sandım. Sonra girdim oyuna tekrar. Bi kaç saniye sonra hesabınıza giriş yapıldı yazdı. Ben o zaman anladım bişey olduğunu. Bi ben giriyorum oyuna bi başkası. Sürekli atıyo beni o giriyo. Sonra hemen şifreyi değiştirdim. Hesaba girdiğimde sizinde tahmin ettiğiniz gibi itemlerin yarısının gittiğini gördüm. Beyler yardım edin. Pc'de virüs yok Virüs programıda yüklü. Asıl şaşırdığım olay normal girip hesabın çalınması. Yardım ederseniz sevinirim. Herkese iyi günler.

Metin2Turks

Level 4
TM Üye
Konular
16
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
0
Başarım Puanı
49
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Aslında güvenerek yapılması daha mantıklı

ProxJ

Level 4
TM Üye
Konular
32
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
0
Başarım Puanı
62
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Sitedeki üyeliğe giriş yaptıysan siteden soyulmadı

alialgs

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
5
Online Süresi
0
Başarım Puanı
43
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
geçmiş olsun sana

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)