Reklam vermek için [email protected]

Pirates of the Caribbean Online

ILecherousI

Level 3
TM Üye
Konular
16
Reaksiyon Skoru
10
Altın Konu
0
Başarım Puanı
72
MmoLira
35
DevLira
0
Takipçiler
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar,

Karayip Korsanları serisini izleyenler muhtemelen etkilenmiştir ve korsan oyunlarına karşı bir ilgisi vardır. :) Pirates of the Caribbean Online oyununu bugün sizlere tanıtacağım

öncelikle sitesi:

h t t p : / / p i r a t e s o n l i n e . g o . c o m

Siteye girip üye olduktan sonra oyunu indiriyoruz. Siteden indirirken oyun 2mb gibi bir şey, oyunu kurduktan sonra kendisi oyunu indirip hazır hale getiriyor. Oyuna ilk başladığımızda Jack Sparrow bizi karşılıyor ve çeşitli görevler yapıyoruz.

Türkler için bir Facebook Fan Sayfası açtım, oynayanların sayfayı beğenip oyun içinde birbirleriyle iletişim kurması için bir sayfadır.

w w w . f a c e b o o k . c o m / K a r a y i p K o r s a n l a r i O n l i n e T R

Eğer oyunu oynuyor veya oynamak istiyorsanız bu konunun altına yorum atın. :)

Oyun içinden bir görüntü :

furukocuk

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
35
MmoLira
0
DevLira
0
Takipçiler
0
ben bu oyunu indirdim çokda güzel bir oyun eğlenceli ama oyun belli bi yerden sonra paralı hale geliyor ve türk olmadığı için yabancılarda kendi aralarında takılıyo yanlız oluyosn oyunda çok zevkli olmuyor

ForzaDewiL

Level 1
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
25
MmoLira
0
DevLira
0
Takipçiler
0
ben bu oyunu indirdim çokda güzel bir oyun eğlenceli ama oyun belli bi yerden sonra paralı hale geliyor ve türk olmadığı için yabancılarda kendi aralarında takılıyo yanlız oluyosn oyunda çok zevkli olmuyor

Haklı...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)