Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Tasarımlarınızda Hangi Fontu Kullanacağınıza Karar Veremiyor musunuz ? | Wordmark.it

JosephRyan

Level 7
Ticaret - 0%
0   0   0

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

WORDMARK.IT

Tasarım konusunda çaba sarfeden herkesin sıkıntısıdır belki de bu font sıkıntısı. Belki binlerce fontunuz var ama aralarından tasarıma uygun olanını bulması uzunca bir vaktinizi alıyor ise bu site size çok büyük bir yardımcı olacak. Site sizin bilgisayarınızdaki fontları tarayarak yazdığınız kelime ile hepsini önünüze seriyor ve bu sayede en şık olanı veya tasarıma uygun olanı seçme olayını hızlıca hallediyorsunuz. Şahsen sürekli kullandığım ve çok da memnun olduğum bir site , herkese tavsiye ederim. Buyrunuz efendim , direkt linki veriyorum.

• • • • • • • •
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Wordmark.it

Linkleri reklam olarak algılamayın lütfen. Benim bu siteyle bir ilgim yok. Amacım tasarımla uğraşanlara yardımcı olmak.

Hepinizin işine yaraması dileğiyle , esen kalın..
:)

Son düzenleme:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Ticaret - 0%
0   0   0
teşekkürler güzel konu ama font sayısı arttırılmalı bence.
Belki binlerce fontunuz var ama aralarından tasarıma uygun olanını bulması uzunca bir vaktinizi alıyor ise bu site size çok büyük bir yardımcı olacak. Site sizin bilgisayarınızdaki fontları tarayarak yazdığınız kelime ile hepsini önünüze seriyor ve bu sayede en şık olanı veya tasarıma uygun olanı seçme olayını hızlıca hallediyorsunuz.
Oku *

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)