Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

M.A.T Online Harita Ve Açıklamaları (blackpegasus Farkıyla)

blackpegasus

Level 26

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]
Üs 518

Bu üste konuşlanmış en kıdemli komutan buraya 518 Üssü demişti, çünkü buradaki askerler New York'un doğusundan gelmişlerdi (518 bu bölgenin alan kodu idi) Buradaki üs askerleri son derece gerçekçi simulasyonlarda eğitmak için kullanılıyordu. bölük halindeyken tek bir birim gibi hareket edip, alınan bölgelerin korunması konusunda eğitiliyorlardı.


Terkedilmiş Depo

Yıllar önce terk edilmiş olan bu depo şimdilerde sokak çeteleri ya da teröristler tarafından geçici üs olarak kullanılıyor. Ufak çarpışmalar yerini tekrar terk edilmişliğe bırakıyor, bu döngü gelecekte de bir süre sürecek gibi duruyor.


Antik Şehir

Burası keskin nişancıların kendilerini ve yeteneklerini gösterdikleri bir arenaydı, şimdi ise sadece harabeler kaldı.


Akron Silah Deposu

Akron Silah Deposu, hala Birleşik Devletlerce kullanılan ve gelecek için prototip olacak silahların saklandığı bir depo. Cephaneliğini genişletmek isteyen taraflarca saldırı altında.


Kadim Mezar

Sayıca üstünlükleri ve burada daha güçlü oluşları nedeniyle burası mumyaların doğduğu yer olarak biliniyor. Buna ek olarak şeytani bir varlık tarafından sürekli izleniyor olma hissi de bu yerde yanlış bir his olmaz.


Kolezyum

Kolezyum, iki gladyatör arasında, kimin daha iyi olduğunu görmek için efsanevi mücadelelerin yapıldığı yer. Kazanan ganimetten payını alır, kaybeden ise kumlarda uzanır.


Karasu Harabeleri

Dağların derinlerinde Karasu Harabeleri uzanır. Bir zamanların görkemli yapıları şimdi yılların terk edilmişliğinin darbeleri ile çökmüş. Harabelerin altında ender bulunan mineraller bulunuyor. Pek az kişi bu yerin sırrını biliyor.


Kara Tepe Enstitüsü

Bu enstitüde saklanan gizli bilgiler kamufle olmuş düşmanlarca ele geçirildi. Askeri idare de bu hayalet düşmanlardan kurtulmak ve yeteneklerini sivriltmek için genç keskin nişancıları gönderdi.


Bodleian Kütüphanesi

Bodleian Kütüphanesi Oxford Üniversitesi'nin ana araştırma kütüphanesi ve Avrupa'daki en eski kütüphanelerden biri(1602). Raflarındaki 11 milyon kitap ile tarihin en değerli yazı hazinesi bu kütüphanede.


Boundin Kayak Alanı

Bir kar kayağı arenası... Biraz soluklanıp çatışmanın stresini atıp eğlenmek için harika bir yer. Gerçekten öyle mi? Kendinizi havalara fırlatarak çarpıştığınız düşmanlara karşı yeteneklerinizi yükseltin.


Cape Town Stadı

Avrupa Kupası başlamak üzere! Teröristler henüz tamamlanmamış olan Southhampton Stadı'nı hedef aldılar. Bu büyük festival vahşet gölgesinde kalıp harap olmadan önce barışın avukatı olan futbolu koruyun.


Merkez Metro İstasyonu

Burası telaşlı kalabalıkla doluydu. Şimdi ise yırtık ve tozlu posterler ve yıkılmış, terk edilmiş binalar var sokaklarda. Umarız bir gün gelir ve genç askerlerimiz bu yeni inşa edilmiş istasyonu kurtarır.


Satranç Tahtası

Kıyının bu bölgesi yoga çalıştırıcıları için ayrılmıştı. Güzellik, denge ve zenin buluştuğu yer.


Alacakaranlık Şehri

Tapinak harabelerinden ve nehrin kasvetinden yükselen mumya vebasi okyanusu geçti ve Kaliforniya ya ulasti.Insanlar korku içinde saklanirken Racoon sehri trajedisinin tekrar yasanmasi kaçinilmaz.


Karşı Menzil

Kahramanların doğduğu yer. Karşı Menzil bir zamanlar savaş tatbikatlarının yapıldığı bir yerdi. Kahraman olmaya hazır mısın?


Kıyamet Günü

Teröristler mumyalar ve robotlar üzerinde biyolojik silahlar ile melez bir yaratık oluşturmak için deneyler yapıyorlardı. Bu yaratıkları yok etmek tüm dünyanın iyiliği için.


Ejder Sokağı

Ejder Sokağı normal koşullarda aktivitenin kalbi. Ama bomba tehditi uzmanlar çağırılırken herkesin tahliye edilmesine sebep oldu.


İmparatorun Mezarı

Yüzyıllar önce Ejder İmparator görevini yapamaz hale gelmişti ve ona karşı ayaklananlar imparatoru bir mezara kapattılar. Yeni milenyumda uyandığında İmparatorun düşmanlığı hala sürüyordu.


Uç Şehir

Kum fırtınaları ya da düşman akınları... Uç şehrindeki fırtınaya karşı koyabilir misin?


Warshock Kalesi

Warshock Kalesi, en gelişmiş savaş silahlarının depolandığı bir kale.Tanklarınıza atlayın ve düşman akıncılarını püskürtün


Şahin Gözü Kar Arenası

Kabul edin, askerler bile savaşmaktan yorgun düşebilir! Böyle zamanlarda, özellikle tatil günleri; kartopu savaşları çatışmanın stresini alır. Bir avuç kar alın ve bu değiştirilmiş arenada kara bulanın!


Kandahar Sınır Karakolu

Afganistan yıllarca zulüm gördü ve bu zulüm duracağa benzemiyor. Terörle savaşın kalbi Afganistan'da atmaya devam ediyor.


Göl Kıyısı Barı

Gençler savaşın bu alana sıçrayacağını düşünmemişti. Öfkeleri ve acıları silah ateşi olarak düşmanın üzerine yağdı.


Özgürlük Meydanı

Bu yer teröre karşı mücadele eden askerlerin bir önceki nesli anısına yapılmıştı. Ulusal bir hazine olarak her zaman onu yok etmek isteyenlerce gözlendi.


Nedensiz Vahşet

Bu, bir zamanların canlı, tropik bölgesi, doğdukları tesisten dışarı çıkmak isteyen yeni melezlerin ilk akın ettiği yer oldu. Tüm melezleri öldürün.


Dövüş Sanatları Arenası

Savaş sanatları arenası efsanevi birebir mücadelelerin yapıldığı bir alan. Yakın dövüşten silahlı mücadeleye kadar en iyi savaşçıların çarpıştığı arena.


Metro Havaalanı

Mumyaların bir havaalanı ele geçirip dünyanın başka bölgelerine de laneti yayacak kadar zeki olmaları şüpheli bir fikir... Zombi pilotlar mı? Hadi oradan!


Nanyang Mühimmat

Hayaletler, yerli ve ihraç silahları üreten ve depolayan Nanyang Silah Fabrikasına saldırıyor. Fabrikanın düşmesi, hayaletlerin teçhizatlarının güçlenmesi demek.


Nil Deltası

Firavun ölümün karanlık yolundan döndürüldü. Bir gecede, Nil kimsesiz bir harabeye döndü ve mumyalarca ele geçirildi.


Nil Vadisi

Mumyalar tapınağa akın ettiler. Bir gecede Nil vadisi terk edilmiş bir harabeye dönmüştü. Firavunun laneti uyandı.


Cephane Fabrikası

Bu silah fabrikası düşmana karşı direncin kaynağını oluşturuyor. Zorlu çatışmaların olduğu bu yere tecrübeli askerler gönderiliyor.


Eski Kasaba

Fransa'nın kıyısında kurulmuş bu eski kasaba mirasını iyi şekilde korumuş. Onlarca yıl önceki mimarisini hala muhafaza eden bu kasaba önemli bir turist merkezi oldu.


Firavunun Tapınağı

Anti-terör timleri kaza eseri Firavunun tapınağına girdiler ve mumyalar tarafından yanlış anlaşıldılar. Mumyalar terörist deneyleri sonucu zarar görmüşlerdi ve tek istekleri intikam almaktı.


Plesetsk Uzay Üssü

Rus Uzay İstasyonu, kendini uzaya göndermek isteyen hayaletler tarafından saldırıya uğruyor. Eğer başarıya ulaşırlarsa Mars'ta hayaletler olacak.


Klüp Suba

Yoğun vuruşmalarla geçen yorucu bir günün ardından, biraz rahatlama vakti. iyi şarap, susuzluğunuzu yok eden bira ve iyi arkadaşlar, tüm ihtiyaçlarınız.


Liman Yükleme Sahası

Kaçakçılık operasyonları ile adı çıkmış bir merkez... Bu hızlı haritada kaçakçıları haklayın ve limanı koruyun.


Suba Şapeli

Burası bir rahip tarafından çiftlerin evlendirildiği özel bir şapeldir. Burada evlenmek Suba Klübü'nde evlenmekten çok daha romantiktir.


Suez Mihrabı

Bu kadim bölge, duvarlarındaki oyukların arasında ve ölü toprağın altında nesillerdir saklanan karanlık bir sırra ev sahipliği yapıyor


Tableland Üssü

Sadece iyilerin en iyileriburadaki özel eğitime katılabilir.


Terminal Limanı

Terminal Port, bombalamaları atlatmasına rağmen bazı çok önemli kargolar gönderilemedi. Bir saldırı daha olursa kayıp, telafi edilemez olabilir. Kargo gelene kadar limanı güvende tutmalısınız.


Hastane

Depremin tozları henüz çökmüştü ki mumyaların pençeleri yeniden hazırdı. hastanedeki tedavi yöntemleri mumyaların evrim geçirmesine sebep olmuştu.


Üçler Kilisesi

Bu barış ve huzur dolu kutsal yerin kaynağı kilisedir. Eğer dövüşecekseniz bunu kilise dışında yapın.


Çin Mahallesi

Ming Hanedanı kadar eski Xingcheng şehri, onu koruyan duvarları ile meşhurdu. Tüm dünyada patlak veren savaşın ardından Xingcheng mirasını korumak için bu bölge tahliye edildi. Şimdi herkes için girişin yasak olduğu bir bölge.


Zi Ling Parkı

Zi Ling Parkı'nda, festival kutlamalarının ortasında bir çatışma patlak verdi. Partide bile gardınızı indirmeyin.Sürekli Güncel Haritalar :)
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst