Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

18 Ekim 2012 Karayip Korsan Fetih Online'de!

Elbir617

Level 1

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Korsanlar Karaya Çıktı! Yeni Sürüme Buyurun!

Aşağıda korsanları bir video ile izleyelim.

Epey zamandır korsan sınıfının Fetih Online’a da gelmesini, yeni sınıfın tadını Türkçe ortamda çıkarmayı sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlara büyük müjde! Artık bekleyişlerin sonu geldi. Bugün, Fetih Online’ın yeni genişletme paketi Korsan Baskını resmen yayınlanmıştır! Bu hamleyle, Fetihseverlere dört gözle beklenen Korsan sınıfıyla birlikte, yeni yetenekler, yeni macera haritaları, yeni canavarlar gibi bir takım yenilikler sunulacaktır! Batı denizilerin haydutları doğu denizin katillerine yüz çevirmiş! Fetih topraklarına yeni bela yağıyor!

Nefret uyandırıcı korsanlar, silah ve yetenek açısından, tamamen farklı bir oynama stili taşıyor. Gizemli hazinelerin peşinden koşan bir korsan çetesinin ayak bastığı topraklarda yaşayan her bir oyuncunun hayatta kalmak için, vücudundaki tüm gücünü konsantre etmeleri gerekiyor. Şüphesiz ki, korsanların hedeflerine ulaşıp ulaşamayacağı size bağlıdır. Sonunda herşey size bağlı olarak kalır!

Yeni Korsan Sınıfı – OÖ Puanında Yoksul, PvP’de Zengin!
Saldırgan barbar korsanlar, rakiplerini öldürdüğünde sadece yarı OÖ Puanı kazancaktır, ama rakibinin envanter eşyalarını herkesten çok düşürecektir!Yeni Silah ve Yetenekler- Daha Çok Özgüven Verici Kombo Yetenekler!
Eski korsanlar gibi, üst düzeylerine ulaşma yolunda seçebileceği silaharı tabanca ve flöredir. Flöre + Tabanca kombo yeteneği çok muhteşemdir, fakat kontrolü zordur. Korsan ustası olmak çok zevk vericidir. Mevcut yeteneklerinizi bu çete üzerinde test etmeye cüret edebilirmisiniz?

Yeni Macera Bölgeleri- Fırtına Adasında Uyanan Canavarlar
Sadece efsane ve masallarda tarif edilen, çocukları heyecanla büyüleyip tan akarıncaya kadar uyutmayan, tüyleri ürpertici canavarlar tarafından korulan derinliklerdeki hazinelerin bulunduğı okyanuslarda keşif yapmaya hazır mısınız?
Korsan sınıfı ile ilgili yapabilceğimiz eğlendirici ve kazandırıcı etkinliklerimiz de ardarda başlamak üzere, bizi takip edin! Herkesi yeni sınıfın tadını çıkarmaya, saldırgan ve seksi korsanların taşıdığı özellik ve üstünlükleri denemeye davet ederiz!
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst