Reklam vermek için [email protected]

Crossfire hack paylaşımı(Kurallara Göre/Resimli Anlatım)

• Konbuyu başlatan kotbus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 55
  • Görüntüleme 19K

kotbus

Level 2
Üye
Konular
7
Reaksiyon Skoru
14
Altın Konu
0
Başarım Puanı
52
MmoLira
0
DevLira
0
Takipçiler
0
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar bu konuda dosya nasıl upload edilir, nasıl virus taraması eklenir ve nasıl resim eklenir onu anlatacağım.

1.Dosyamızı .rar haline getirmek için sağ tıklayıp Arşive Ekle'ye basıyoruz
85248803.png

2.Açılan pencerede ''Arşiv adı''na hack dosyasına vermek istediğimiz adı yazıyoruz ve tamama basıp çıkıyoruz.Artık dosyamız hazır şimdi sıra upload etmede

53151958.png

99788417.png

3.(Benim tercihim) Dosya.tc'ye giriyoruz ve karşımıza gelen yerde ''Dosya Seç''e basıyoruz açılan pencereden hackimizi seçiyoruz ve aç'a basıp çıkıyoruz. Bundan sonra ''Yükle''ye basıyoruz(Resimde pencerenin altına kalıyor temizlenin hemen yanında bulunmakta)
upload1h.png

4.Dosya upload edildi şimdi sıra linki almakta ''Download Link''i kopyalayıp konumuza hack linki olarak ekliyoruz.
upload2e.png

Şimdi geldik virus tarama sonucu eklemeye,

5. virustotal.com sitesine gidiyoruz ve ''Choose File''a tıklıyoruz açılan pencerede hackimizi seçtikten sonra ''Aç''a basıyoruz.

74361952.png

6. Şimdi sıra taramaya geldi, dosyamızı seçtikten sonra açılan sayfada ''Scan it!''e basıyoruz

44520330.png

7.''Scan it''e bastıktan sonra dosyayı eklemesini bekliyoruz.

87353443.png

8.Dosya yüklendikten sonra tarama işleminin bitmesini bekliyoruz.

27113659.png

9.Virus taraması bitti şimdi linki kopyalayıp konumuza ekliyoruz.

57355795.png

Evet şimdi gelelim resim(kanıt) eklemeye

10. imageshack.us'a gidiyoruz. Browse'ye basarak açılan pencerede yüklemek istediğimiz resmimizi seçiyoruz ve ''Şimdi Yükle''ye basıyoruz.

44785670.png

11.İşlem bittikten sonra ''Tam Ekran'' göstere tıklıyoruz ve linki kopyalıyoruz. Konu ekleme içerisinde bulunan ''Resim/Fotoğraf Ekle''ye basıyoruz ve linki oraya yapıştırıyoruz.

Evet arkadaşlar artık hack paylaşırken yapılması gerekenleri nasıl yapacağını ben resimlerle size anlattım umarım işe yaramıştır. Artık size kalan tek şey hack hakkına bilgi vermek ve eklemek istediğiniz şeyleri eklemek. Anlamadığınız/anlatamadığım yerleri isterseniz burdan isterseniz özel mesaj olarak yollayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
kotbus

kotbus

Level 2
Üye
Konular
7
Reaksiyon Skoru
14
Altın Konu
0
Başarım Puanı
52
MmoLira
0
DevLira
0
Takipçiler
0
Rica ederim :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)