Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Alt Sürüngenler ve Eşsiz Canavarlar 2

  • Konbuyu başlatan JiMuGa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 434

JiMuGa

Level 3

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

LOCO'daki her Ordu, kendine ait, eşsiz Canavar ve Sürüngenlere sahiptir.



İsmi: Death Flower

Sınıfı: Mutation (Mutasyon)
Yeteneği: Yakın menzilli saldırı
Boyu: 1.8 metre

Profili:
Bu mutasyonların yeryüzünün tam da korunması gereken kötü zamanlarda ortaya çıkmış olmaları bir hayli şaşırtıcı. Görünen o ki, bu tuhaf yaratıklar, dünyayı korumak ve savunmak üzere, doğa tarafından doğal olarak yaratılmışlardır.
Bu bitkilere yerel dilde "Death Flowers" (Ölü Çiçekler) denir.



İsmi: Ents' Spore

Sınıfı: Mutation
Yeteneği: Sihirli saldırı
Boyu: 1.8 metre

Profili:
Bu tuhaf yaratıkları, Alzamus kendi gücüyle yaratmıştır. Alzamus bunları yerleşmeleri ve harika birer bitki olabilmeleri için dünyaya gönderir. Kendilerini düşmanca saldırılara karşı koruyabilirler.

"Bu yaratıklar, yeryüzünde yaşamın başlangıcıdır. Onlar olmasaydı, dünya şu an bildiğimiz haliyle var olamazdı!"



İsmi: Fairy Dragon

Sınıfı: Wyrm
Yeteneği: Büyü saldırısı
Boyu: 2.2 metre

Profili:
Fairy Dragon'lar en eski klanlardan biri olan Wyrm'lerin varlığını sürdüren son savaşçılarıdır. Asırlar önce, Wyrm'ler dünya üzerindeki en muazzam kabileydi, ancak cennetin ordularına karşı yapılan savaşta az daha kötü güçler tarafından yok ediliyorlardı.

Şu zamanlarda Alzamus adında çok önemli bir müttefik buldular kendilerine. Wyrm klanı hiçbir zaman kabilelerinin en baştaki büyüklüğüne sahip olamadı, o kadar genişleyemedi. Ama Army of Purgatorium'a karşı gerçekleşen savaşa mümkün olduğunca çok savaşçı göndererek borçlarını ödemek istiyorlar.



İsmi: Pebble Spirit

Sınıfı: Golem
Yeteneği: Fiziksel saldırı
Boyu: 2.3 metre

Profili:
Golem'ler, doğanın kendi kendine yarattığı en temel yaratıklardır. Oluşumundan bu yana, yeryüzünün yüzeyinde dolanan ilk yaratıklardandır. İçinde yaşadıkları dünyayı sever ve bu dünyayı korumak için ellerinden gelen her şeyi yapabilirler.

Şimdi, yani savaşın devam ettiği şu zamanlarda, Alazmus golem'lerle çok cesur bir müttefik bulmuş oldu.

İleri Sürüngenler



İsmi: Amocker

Sınıfı: Beast
Yeteneği: Yakın menzil saldırı
Boyu: 3 metre

Profile:
Bu canavarımsı yaratıklar, asırlardır ormanlarda yaşayan "Black Ursus" isimli kabileye mensuplar. En geniş çaplı kurt kabilesinin azılı düşmanları olan bu yaratıklar, aynı zamanda ormanın egemenliği için savaşıyorlar.

Ancak yaklaşan bir kötülük, bu iki kabile arasındaki düşmanlığa bir son vermek üzere ve bu sayede Alzamus artık her iki tarafı da cehenneme karşı kol kola savaşmak üzere ikna edecek gibi.



İsmi: Beast Shaman

Sınıfı: Beast
Yeteneği: Sihirli Büyü Saldırısı
Boyu: 3.2 metre

Profili:
"Baboon"lar, yeryüzünde insanoğlundan daha uzun bir yaşam sürüyorlar. Doğa ile daha yakın temas halindeler ve pek çok sihirli beceri kazanmış durumdalar.

Savaş ilk baş gösterdiğinde, Baboon'lar cehennemden gelen karanlık enerjinin gücü karşısında şaşırmışlardı. Bu yüzden liderleri "Tutenhot" Shaman'ları, kötülüğe karşı birlikte savaşabilmeleri için Alzamus'a yardıma yolladı.



İsmi: Dire Wolf

Sınıfı: Beast
Yeteneği: Yakın menzilli saldırı
Boyu: 2.8 metre

Profili:
Dire Wolf'ları çok hızlı ve de güçlü canavarlardır ve ormanlarını ve içinde yaşadıkları dünyayı korumak adına, baş düşmanları "Black Ursus" ile kötülük saçan ordulara karşı birlikte savaşırlar.

Devasa Silah



İsmi: Devastater

Sınıfı: Monstrosity
Yeteneği: Yakın menzilli yapı saldırısı
Boyu: 8 metre

Profili:
Bu devasa savaş makineleri, güney düzlüklerinde yaşayan ufak tefek biri tarafından eğitiliyorlar. Devastater genelde ağır işler veya ev, yapı inşası için kullanılırlar. Çok güçlü bir deriye sahip olduklarından klasik silahlar tarafından kolay kolay yaralanmazlar.

Savaş Lideri



İsmi: Silvermoon Beast

Sınıfı: Beast
Yeteneği: Yakın & Mesafe Saldırısı
Boyu: 9.3 metre

Profili:
Silvermoon Beast'ler, asırlardan beri Dryad'ların sadık dostlarıdır. Çok zekidirler ve oldukça stratejik ve taktiksel bir anlayışları vardır. Alzamus bu yüzden onların Purgatorium'a karşı gerçekleştirilen savaşlarda liderlik etmelerine karar vermiştir.

Generaller



İsmi: Field Watchman

Sınıfı: Dryad
Yeteneği: Mesafeli saldırı
Boyu: 7.4 metre

Profili:
Alzamus'un dört çocuğundan biri olarak, erkek ve kız kardeşlerinin yanında yer alır, canlıları savunmak için güçlü okunu ve yayını kullanır.



İsmi: Forest Strider

Sınıfı: Dryad
Yeteneği: Sihirli Büyü Saldırısı
Boyu: 8 metre

Profili:
Alzamus'un tek kızı ve kabilesindeki en güçlü ve sihirli Dryad'dır. Ağaçlar ve doğa hakkındaki her şeyi bilir. Ormanlarını hayatı pahasına korumaya ant içmiştir.

Şimdilerde kötülüğe karşı üç erkek kardeşiyle birlikte savaşıyor.



İsmi: Free Guardian

Sınıfı: Dryad
Yeteneği: Fiziksel saldırı
Boyu: 10 metre

Profili:
Klasik bir savaşçıdır ve kabilesinin şampiyonudur. Korku nedir bilmez ve canlıları ve doğayı yok etmeye çalışan tüm kötü güçlere karşı savaşmakta kararlıdır.



İsmi: Green Priest

Sınıfı: Dryad
Yeteneği: Yakın menzilli saldırı
Boyu: 12.5 metre

Profili:
Hayatını canlılar ve yaban geyikleriyle birlikte olmaya adamıştır. Artık harika bir lider ve eşsiz bir beyaz geyik binicisi. Onurlu bir dövüşçüdür ve dünyayı ve babasını korumak için canını vermeye hazırdır.

Önder



İsmi: Alzamus

Sınıfı: Dryad

Yeteneği: Yakın menzilli saldırı & Büyüler

Boyu: 18 metre

Profili:

Alzamus, Army of Purgatorium'a karşı Forces of Nature'a liderlik eder. Doğanın korumacıları olan Dryad'ların en eski lideridir.

Alzamus'un üç oğlu ve bir kızı var. Dryad kabilesinin kuralına göre, her üyenin doğaya karşı saygılı bir yaşam sürerek ismini hak etmesi gerekir. İki yüzyılı aşkın bir süre boyunca bu kurala uyarak hatasız bir şekilde yaşadıktan sonra, Dryad'ın ruhunun saf olup olmadığına karar verecek olan kutsal "Flame of Azar"ın karşısına açıkmak zorundadırlar. Eğer ruhları saf ise kadim bir üye ve Alzamus'un yasal varisi olurlar. "İsimsiz" oldukları sürece, en güçlü ve iyi becerileriyle anılırlar.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst