Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Alt Sürüngenler ve Eşsiz Canavarlar

  • Konbuyu başlatan JiMuGa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 487

JiMuGa

Level 3

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

LOCO'daki her Ordu, kendine ait, eşsiz Canavar ve Sürüngenlere sahiptir.
İsmi: Ghoul

Sınıfı: Canavar
Yeteneği: Yakın menzilli saldırı
Boyu: 2 metre

Profili:
Ghoul'lar, ölü ruhların yeniden hayata gelebilmeleri için yapılan ancak başarısızlıkla sonuçlanan deneylerde ortaya çıkan 'tamamlanmamış' yaratıklardır. Ete karşı bastırılamayan, gaddarca bir iştah beslerler.

Tanatonoth yeryüzüne binlerce Ghoul'u saldığında şunu söylemişti:

"Ghoul'lar ile insanlar arasında pek bir fark göremiyorum. Her ikisi de bela!"İsmi: Hell Hound

Sınıfı: Demon (Zebani)
Yeteneği: Yakın menzilli saldırı
Boyu: 1.8 metre

Profili:
Hell Hound, Arafın (Limbo) üzerinde dolanan yırtıcı bir canavardır. Bunlar cehennemin geçitlerini korur ve yeraltına girmeye izni olmayan herkesi hırpalarlar.

Söylentilere göre Hell Hound'lar, vahşi canavarların ölü bedenlerinden ruhlarının yakalanmasıyla oluşmuşlardır ancak bu konuda gerçeği tam anlamıyla bilen kimse yok.İsmi: Skull Trooper

Sınıfı: Skelleton
Yeteneği: Uzun mesafeli saldırı
Boyu: 2 metre

Profili:

Skull trooper'lar, yeryüzünün yüzeyinde, Azrail'in gücüyle doğmuşlardır.
Aklı olmayan, binlerce ruhun büyülenmesiyle, gömülü ölülerin kemiklerinde suret bulmuşlardır. Kemikleri parçalara ayrılana dek Azrail'in emirlerini takip ederler.İsmi: Wraith

Sınıfı: Nightmare (Kabus)
Yeteneği: Uzun mesafeli saldırı
Boyu: 2.5 metre

Profili:

İnsanlar hayaletlerden kesinlikle çok korkarlar, çünkü bunlar çürümüş insanların ruhlarını toplar ve bunları cehenneme götürürler.
"Ruhları bir araya getiren" Berial'dan emir alan wraith'ler, yeni kurbanlarını avlamak için dünyayı bir uçtan öbür uca sürekli dolaşırlar.

"Wraith, insanlara cehennemin varlığını hatırlatmaları için var olması gereken kötü varlıklardır!"
- Berial, Gatherer of Souls (Ruhları bir araya getiren)

İleri Sürüngenler

İsmi: Basilisk

Sınıfı: Nightmare
Yeteneği: Yakın menzilli Saldırı
Boyu: 3 metre

Profili:
Başarısız deneyler sonucu ortaya çıkan bu yaratıklar genellikle cehennemde çalışan hayvanlar olarak kullanılırlar.
Azrael, güç ve dayanıklılıklarının farkında olduğundan onları savaşta kullanmaya karar verdi.

İsmi: Durahan

Sınıfı: Lost Soul
Yeteneği: Yakın menzilli Saldırı
Boyu: 3.2 metre

Profili:

Bu eski savaşçılar, bir zamanlar cennetin görkemli koruyucularıydı. Raziel'e karşı savaşı kaybettiler, Raziel de onlara bir seçenek sundu, ya ölecek ya da teslim olacaklardı. Ama ölmeyi seçenler, Azrael'in emri altında skelleton savaşçıları olarak yeniden doğdular.

Teslim olmayı seçenlerin ise kafası kesildi. Bu kusurlu ruhlar yüzyıllar boyunca işkence çektiler ve artık Raziel'e itaat ediyor ve onun emrinde savaşıyorlar.

İsmi: Lesser Demon

Sınıfı: Demon
Yeteneği: Uzun menzilli Büyülü Saldırı
Boyu: 2.8 metre

Profili:

Bazı şeytanlar, yeryüzünde cehennemde olduklarından daha da korkunç yaratıklara dönüştüler, Lesser Demon'lar da onlardandır. Lesser Demon'lar sadık, zekidirler ve ölümcül zarara yol açabilirler.

Açlıklarını bastırmak için taze et ve bedenlere ihtiyaç duyarlar. Bazen midelerinin dışında kurbanlarının iskeletlerini görebilirsiniz.

Devasa Silah

İsmi: Giant Crawler

Sınıfı: Monstrosity
Yeteneği: Yakın menzilli Yapı Saldırısı
Boyu: 8 metre

Profili:
Giant Crawler, cehennemin derinliklerinde yer alan korkunç bir ucubedir. Bu canavarlar tek bir nedenle yaratılmışlardır - canlıları yok etmek.

Savaş Lideri

İsmi: Cyclops

Sınıfı: Demon
Yeteneği: Yakın & Mesafeli Saldırı
Boyu: 11.3 metre

Profili:
Cycplos, cehennemdeki en güçlü ve tehlikeli canavarlardan biridir - yeryüzündeki savaş sırasında Tanatonoth'un emriyle cehennem birliklerine liderlik eden ölümcül bir savaş makinesidir.

Generallerİsmi: Azrael

Sınıfı: Nightmare
Yeteneği: Yakın menzilli saldırı
Boyu: 5.4 metre

Profili:
Cennet ve cehennem arasındaki ilk savaşta, Azrael müthiş bir -canlı- hero idi. Yeryüzündeki en güçlü rahipti, savaşta cennet tarafında yer alıyor ve önemli bir rol oynuyordu. Ama savaşın son gününde Cennet ona ihanet etti ve onu yalnız bıraktı.

Tanatonoth onun gücünü gördü ve ruhuna kötülük ve de nefret tohumları ekti. Şimdi Azrael intikam peşinde ve cehennemdeki ölüm birliklerinin yaratıcısı. Bunlar, canlılara karşı başlatılan savaşta Azrael'in emrindeler. Azrael, savaşta Tanatonoth'u izleyen dört generalden biridir.İsmi: Berial

Sınıfı: Demon
Yeteneği: Fiziksel saldırı & Büyüler
Boyu: 8 metre

Profili:
Berial cehennemdeki en gizemli yaratıktır. Kimse onun gerçekte nereden geldiğini bilmez. Tanatonoth'tan doğrudan emir almayan tek generaldir. Kendi bildiği gibi hareket eder, ancak onun ilgi alanları da Tanatonoth'unkilere benzer. Ya da bu savaşta yer almasının başka bir sebebi vardır, kimbilir?İsmi: Samael

Sınıfı: Lost Soul
Yeteneği: Uzun Mesafe Saldırısı
Boyu: 12 metre

Profili:

Cehennemin Lordu Tanatonoth'un karanlık katilidir. Bir zamanlar Cennetin meleğiydi, ancak cennetin ihanetinden sonra cehenneme düşen ilk melek oldu.

Tanatonoth'a olan sadakatinin bir işareti olarak kanatlarını yırtıp attı. Artık Cehennem Birliklerinin karanlık liderlerinden biri. Buradaki askerleri eğitiyor ve onların ruhlarını öfke ve nefretle yok ediyor.İsmi: Raziel

Sınıfı: Demon
Yeteneği: Fiziksel saldırı
Boyu: 9.5 metre

Profili:
Raziel, bir zamanlar en yakın dostu Samael ile cehennemin ordusuna karşı savaşıyordu. Ama Tanatonoth ona karanlıktan ve Cennetin çirkin sırrından bahsetti ve bir teklif sundu. Raziel bu teklifi kabul etti ve cehennemdeki en üst düzey liderlerden biri oldu. Binlerce yıl boyunca yeryüzünün istilasına hazırlandı.

Liderİsmi: Tanatonoth

Sınıfı: Demon

Yeteneği: Fiziksel saldırı

Boyu: 18 metre

Profili:

Cehennemde üç asil evi vardır ve Tanatonoth da şu anki mevcut evin lideridir. Ağzından çıkan her söz kanun kabul edilir ve bu şekilde yeraltının tüm kaynaklarını ve güçlerini kontrol eder.

Asırlar önce, Tanatonoth Cennette cesur bir generaldi. Doğayla yakından ilgiliydi, zamanının çoğunu hayvanları ve bitkileri araştırarak geçirirdi. Bir zamanlar dünyanın en güzel manzaralarını görmek üzere seyahat etmiş ve karanlık bir madene doğru koşan gizemli bir varlık görmüş, merakından bu yaratığı takip etmeye karar vermişti.

Ama bu sırada hiç tahmin etmediği bir şeyle karşılaştı. Berial onu bekliyordu, o ise Berial'ın o mağarada sıkışıp kaldığını düşünmüştü. Ama olay bambaşkaydı. Berial yerde oturmuştu, onu beklediğini söylüyordu. Tanatonoth'un ilk tepkisi sertti, ama Berial kendisini dinlemesi için onu ikna etmeyi başardı. Berial ona kafasındakileri sonsuza dek değiştirebilecek karanlık bir sırdan bahsetti.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst