Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

4 Tane Kap !

  • Konbuyu başlatan JiMuGa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 626

JiMuGa

Level 3

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Chaosland'in kahramanları için etkileyici zırhlar geliyor! Bu zırhların bazıları sihirli etkilere sahipler. Bonus Randomizer ile, eşyaların etkilerini değiştirebilirsiniz!6 Nisan ile 16 Nisan arasında üç Bonus Randomizer kullandığınızda, dördüncüsünü de ücretsiz olarak elde edeceksiniz!Bonus Randomizer nedir?

Tüccar sizlere Bonus Randomizer'ı AP Shop'ta sunuyor. Bu obje ile sihirli eşyaların özelliklerini değiştirebiliyorsunuz.

AP Shop'a Arhonnas'da istediğiniz zaman <H> butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz!Bonus Randomizer nasıl kullanılır?
Bir objenin özelliklerini değiştirmek için, öncelikle onu deponuza yerleştirmeniz gerekiyor. Eğer eşyanız donatılmış ise <C> butonu ile karakter pencerenizi, <B> butonuyla da deponuzu açabilirsiniz. Daha sonra eşyanızı sürekleyip deponuza bırakabilirsiniz. Eşyaya sağ tıklayın ve ardından "Reroll bonuses" seçeneğine tıklayın.

Yeni açılan pencerede zara tıklayın ve bir kez onaylayın, artık tamamsınız demektir!O halde hemen şimdi eşyalarınızı almaya başlayın!
 

mimoza777

Level 1
Çok teşekkürler bu bilgiler için!!


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst