Reklam vermek için [email protected]

Metin2 Bedensel Savaç Detayl Kaslma Rehberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abdullah281

Level 1
Üye
Katılım
22 Ara 2011
Konular
2
Mesajlar
2
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
35
TM Yaşı
10 Yıl 9 Ay 9 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
0
DevLira
0
Takipçiler
0

Rohan2 Eldamar 23 Eylül Cuma Sizlerle DETAYLI TANITIM VE BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

Başlangıç:

Merhaba arkadaşlar. Biliyoruz ki yeni başlayan arkadaşlar kasılmada zorluk çekiyor. Ve bu nedenle hemen gelişemiyor. Bu ilk konum olduğu için bazen anlatımımda yanlışlık olabilir. Şimdiden Özür Dilerim :) Şimdi kendimize yeni bir hesap açtık. Konunun başlığı olduğu gibi bedensel savaşçıyız. Ve bizim için en önemli şey saldırı gücü. İlk olarak yeni hesabımızı açtık hemen Metin2 ye hoşgeldin görevini yapıyoruz (Gardiyana İksir Alma) ve Kılıcımızı giyip yabani köpeklerin yolunu tutuyoruz. Ve 4 Levele gelip ilk statüyü alıyoruz. Tabi bu sırada seviye görevlerimizi de yapıyoruz.

Statüler:

Statüyü ilk başta VIT = 10 STR = 10 yapıyoruz. 4. Levelin ilk statüsünü alınca bu seviyeye ulaşırız zaten. Bundan sonra 2 STR 1 VIT olarak ilerliyoruz. Ama tabi bu işinde seçenekleri var.
Kasılacaksak : VIT 30 olunca Full STR, sonra Full VIT ve en son Full DEX.
Vs ci Olacaksak : VIT 50 olunca Full STR, sonra Full VIT ve en son Full DEX.


Kasılmaya Devam:

Evet arkadaşlar şuanda 4 Leveliz ve ilk statü dolmuş durumda kasılmaya devam ediyoruz yine hız kesmeden. Sonunda 5 Leveliz ve oh çekebiliriz. Şimdi gidip öğretmenimizden bedensel savaşçı eğitimimizi alıyoruz ve görevlerimizi yapıyoruz. Özellikle biyolog görevini yapmayı unutmuyoruz çünkü bize +3 kılıcımızı veriyor. Tabi biz bu sırada yetenekleri n'aptık :) O da hemen aşağıda :)

Yetenekler:

Yeteneklerimizi ilk olarak 1 hamle, 1 öfke, 1 hava kılıcı ve 1 kılıç çevirme olarak veriyoruz. 6 Level olunca bir tane üç yönlü veriyoruz ve ardından Full Hava Kılıcı veriyoruz. 22 Levelde bunun Master olması lazım yani 16 dan M1 e geçmesi lazım. Geçmezse Yaşlı Kadından geçene kadar sıfırlıyoruz. 22 Levelde yeteneklerimiz :

Hava Kılıcı : Master
Öfke : 1
Kılıç Çevirme : 1
Üç Yönlü Kesme : 1
Hamle : 1

olmalıdır. Şimdi sırada Öfke var Öfke her ne kadar aldığımız zararı artırsa da bizi şimşek gibi hızlı yapıyor ve bu saldırı hızımız aldığımız zararın üstüne kâra bile geçiyor. Çünkü o an rakibimiz bize saldırmaktan çok yerden kalkabilmeyi isteyecektir. :) 38 olunca bunun da master olması gerek olmazsa gözlem bandı okuyarak geçirin. Ve Level Atlayınca da asla Öfkeye Vermeyin. Farklı bir Skille vereceksiniz. Geçince Artık Öfke ve Hava Kılıcımız master sırada bizim için en önemli saldırı skilli war. Buda herkesin bildiği gibi Kılıç Çevirme onu da 54 Levele Gelince M Yapıyoruz Geçmezse Gözlem Bandı :) Sonra Üç Yönlü Kesme : 70 Level ve en son olarak Hamle 86 Levelde Master Olur :)


Kasılma:

Artık oyunun kilit noktalalarını anlattık. Sırada nerelerde kasılacağımız var. Şuanda 5 Leveliz ve artık yabani köpekler bize çok az EXP veriyor. Doğruca mavi kurtlara koşuyoruz. Orada 8 Level oluruz. Artık o da az EXP veriyor. Doğruca Ayılara 12 Level olduktan sonra tüm ayı slotlarına saldırabilirsiniz. 15 Level olunca artık kaplanlarda sıra 17 Level burda oluyoruz ve Beyaz Kaplanlara gidip 18 Level oluyoruz. Şimdi 1. Köy slotları bize vız gelecektir.Hemen 2. köye koşuyoruz ve Beyaz Yeminlilere hiç takılmadan Siyah Rüzgar çetesine yöneliyoruz. Burası bizi 30 Dkda 21 yapar. Şimdi herkesin bildiği 2. köyde slotların bol olduğu yer vardır. Bilmeyen Google Amcaya sorabilir :) Oraya koşuyoruz ve hiç durmadan kasılıyoruz 25 Level oluyoruz. Şuanda Hava Kılıcımızda Master artık güçlü bir karakter olma yolunda ilk adımı attık 25 Level olarak. Şimdi Metin2 nin kilit noktalarından biri olan atımızı almamız lazım. Hemen Maymun Zindanına gidiyoruz. Bu Levelde Bolca At Madalyonu Düşer. Günde hiç hız kesmezeniz 30 Tane düşürebilirsiniz ki buda iyi para eder. Hemen kendimize bu levelde at alıyoruz. At alınca artık buradan hiç çıkmayacağız. Kendimize ileri leveller için para yapacağız. Ayasofya ' da oynuyorum ben. Bu madalyonlardan 100 tane düşürsek 100m eder ki bu çok güzel para bu level için. 100m paramız var ve 25 Leveliz hemen Yaşlı Kadına gidiyoruz ve Söz Yüzüğü görevini yapıyoruz. Onu da satıyoruz. Şuanda 130m paramız var. Bir süreliğine kasılmayı bırakıyoruz ve 100m ye 35 Orta Yakın süper bir Dolunay alıyoruz +9. Kalan 30m ile de +9 Aslan Plaka Buluyoruz(Farklı Serverlerde de Fiuyatlar Oranlı Olacağından Çarparak veya Bölerek Yine Aynı İtemleri Alabilirsiniz). 10m paramız kaldı. Hala güçsüzüz ama envanterimizde çok güzel 2 item var. Artık kasılmaya yöneliyoruz ve yine 2. köy eski kasıldığımız yerde 26 Level oluyoruz ve hemen +9 Aslanımızı Giyiyoruz. Burada kasılmaya devam ediyoruz ve sonunda 30 Leveliz +9 Dolunayımızı Elimize Alıyoruz ve hemen çölün yolunu tutuyoruz. Çölde slotların birbirine yakın olduğu yerler vardır. Oraya koşuyoruz ve hesabımızı 34 Level yapıyoruz. +9 Aslanımızı Bu Levelde Satıyoruz ve bu sattığımız parayla önceki parayı birleştirip +9 Ölümcül alıyoruz. Hemen çöldeki kasılma yerimize gidip kendimizi 38 Level yapıyoruz. Öfkeyi Master yapıyoruz ve Artık Karakterimizi Güçlü sayabiliriz.Bir inceleyelim karakterimizi:

38 LwL Bedensel Savaşçı
+9 Ölümcül +9 35 Ort Dolunay
Hava ve Öfke Master

Hemen kendimizi Vadide So' ya atıyoruz(Ortadaki Üçgen). Orada Hesabımızı 42 Level yapıyoruz. Şimdi yine zırhımız eskidi. Bu zırhı satıyoruz. Ve ezikte olsa kendimize +9 Ejder Plaka Buluyoruz. Ve Hesabımızı 45 Level Kasıyoruz. Artık Bundan Sonrası Sizin Elinizde İstediğinizi yapın :) Ben Size kısaca bundan gerisini ve ilerisini nerede kasılacağınızı yazayım.


0-5 LwL : Yabani Köpek Slotları
5-8 LwL : Mavi Kurt Slotları
8-12 LwL : Ayı ve Aç Ayı Slotları
12-15 LwL : Kahverengi ve Siyah Ayı Slotları
15-17 LwL : Kaplan ve Aç Kaplan Slotları
17-18 LwL : Beyaz Kaplan ve Aç Beyaz Kaplan Slotları
18-21 LwL : Siyah Rüzgar Okçu ve Asker Slotları
21-30 LwL : Yabani Deli, Piyade, Uşak ve Asker Slotları
30-38 LwL : Çöl Slotları
38-45 LwL : Siyah Ork Slotları
45-50 LwL : Örümcek Zindanı 1. Kat Sonu Slotları
50-60 LwL : Hayalet Orman Slotları
60-70 LwL : Kızıl Orman Başı Slotları
70-75 LwL : Kızıl Orman Sonu Slotları
75-85 LwL : Buz Zindanı Slotları
85-99 LwL : Sürgün Mağarası Slotları


Emeğe Saygı Tamamen Kendim Yazdım :)
 

pvp2112

Level 10
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
17 Mar 2010
Konular
819
Mesajlar
5,811
Reaksiyon Skoru
312
Altın Konu
0
Başarım Puanı
224
Yaş
26
TM Yaşı
12 Yıl 6 Ay 15 Gün
Online Süresi
22m
MmoLira
-14
DevLira
0
Takipçiler
131
Yeri değil.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst