Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Yeni Oyunculara Sınıf Rehberi

  • Konbuyu başlatan YouJin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 3K

YouJin

Level 10

ORHUN2 25 Mayıs saat:15.00 da sizlerle! Lykansız,Simyasız,Editsiz Sorunsuz Altyapı özel fileslı ,ödüllü lonca ve vs turnuvaları,tr den emekli TM.Mitoz yönetiminde 12 yıllık tecrübeHEMEN KAYIT OL VE MACERAYA KATIL

Yeni başlayan oyuncular intibah sonrasını düşünmeden karakter kasıp sonrasında pişman oluyorlar onlara seçimlerinde yardımcı olabilmek için ufak bir rehber hazırladım zamanla rehberi geliştireceğim.

Öncelikle intibahlarınızı mutlaka 130 seviye veya üstü bir seviyeden yapmalısınız bunu unutmayınız.Oynamak istediğiniz sınıfa karar veriniz daha sonra en son intibah seçtiğiniz sınıf olmak üzre güzel bir intibah kombinasyonu oluşturunuz daha sonra kasmaya başlaya bilirsiniz.Size bir tavsiyem daha var item yaparken intibahlarınızı bitirip asıl oynayacağınız karakterin sınıfına uygun item yapınız daha sonrada işinize yaramayacak itemlere para,zaman harcamayın.

Ateş Büyücüsü:

Ateş büyücüsü kasma zorluğu orta seviyedir item yaparsanız çok güçlü olabilir item yapmazsanız fazla etkili olmaz.Biraz para gerektiren bir sınıftır.PvP'de oldukça iyidir.İntibahtan sonra puanlarınızı yetecek kadar maneviyat verip gerisini hayatiyete yüklenirseniz canınız da oldukça fazla olacaktır.Mutlaka cehennem ateşi yeteneği gereklidir(Kuş Adasında ki kuş adamlardan düşer).Bazı yeteneklerini kasmak pek kolay değildir özellikle tornado.

İntibah Önerilerim: Ninja-savaşçı-ateş büyücü veya ateş büyücü-ateş büyücü-ateş büyücü (saf(pure)ateş büyücüsü)

Su Büyücüsü:

Su büyücüsü kasacaksanız intibah olmadan önce biraz zorlanırsınız ama sonrası kolaydır.Sağlam bir su büyücüsüne her loncanın ihtiyacı vardır.

İntibah Önerilerim:su büyücüsü-su büyücüsü-su büyücüsü(saf(pure)su büyücüsü) , su büyücüsü-savaşçı-su büyücüsü , kolay kasayım derseniz savaşçı-savaşçı-su büyücüsü (2.intibah 130 seviye olduktan sonra ruh göçü ile saf su büyücüsüne çevirirsiniz.)

Not: Bunda önemli olan intibahtan sonra puanları verirken 110'a kadar terfi puanlarını vereceksiniz 110'da puanları sıfırlayarak puanları mananıza yetecek kadar maneviyat vermelisiniz daha sonra 130 seviye iki elli bir silahın (mızrak yada kazıklı balta) tavsiyemdir kullanmanıza yetecek derecede kuvvet artanını cana vermenizdir.

Truvan:

Truvan tam anlamıyla PvP sınıfıdır. Kasma zorluğu orta derecedir.Yakın saldırıda çok güçlüdür ve canı fazladır. Mutlaka gürz kullanmalısınız yanına tavsiyem kılıçtır.Lonca savaşlarının vazgeçilmez sınıfıdır.

İntibah Önerilerim:saf truvan (truvan-truvan-truvan) , su büyücüsü-savaşçı-truvan , truvan-savaşçı-truvan 2.intibah düşünmüyorsanız truvan-truvan

Savaşçı:

Savaşçı kasacaksanız bence saf(pure) savaşçı olmalı (savaşçı-savaşçı-savaşçı)çok hızlı seviye kasabilirsiniz.Seviye kasarken asa kullanmalısınız fakat intibahlarınızı tamamlayıp seviye kasma işiniz bittikten sonra PvP için kalkan yanına kazıklı balta yada kılıç kullanmanız iyi olur.


Okçu:
Başlangıç için okçu güzel bir seçimdir PvP'de uçarsınız kaçarsınız uzaktan vurursuz. Uçarak seviyenizin çok üstünde olan yaratıklara çoklu ok yeteneği ile vurduğunuzda hızlı seviye atlarsınız. Ayrıca tam bir yaratık avcısı olacağınız için meteor sorunu yaşamazsınız hatta fazlasını satarak parada kazanırsınız.Fakat okçudan diğer sınıflara intibah olursanız karaktere yazık etmiş olursunuz.

İntibah Önerilerim:su büyücüsü-truvan-okçu veya 2.intibah düşünmüyorsanız truvan-okçu

Ninja:
Ninja kasması intibah öncesi oldukça zordur fakat PvP de daha kolay kullanılır, güçlüdür.Zehir yeteneği size hem PvP hemde bazı zor görevlerde çok yardımcı olacaktır.

İntibah Önerilerim: ninja-savaşçı-ninja , su büyücüsü-savaşçı-ninja , savaşçı-savaşçı-ninja veya pure ninja (ninja-ninja-ninja)

İntibah:
Su büyücüsü için minimum seviye gereksinimi:110
Diğer Sınıflar için minimum seviye gereksinimi:120

Not:Güçlü bir karakter istiyorsanız mutlaka minimum 130 seviyeden intibah olmalısınız.

1.İntibah:
Gerekli İtem:Gökçe Taş (temiz su, anka cevheri, ejder cevheri, ay cevheri, gökkuşağı cevheri, öfke cevheri, kylin cevheri).

Görev:Temiz su ve cevherlerinizi topladığınızda onları Gökçe'ye (İkiz Şehir 365,92) götürün onunla konuşarak onları gökçe taşa dönüştürebilirsiniz.

Gökçe Taşını Ebediyet'e (Market 298,217) götürün, onunla konuşun o sizin 1.intibahınızı yapacaktır.

Not:
1. Yeni bir meslek ve karakterinin boyutu/modelini seçebilirsiniz.
2. Bir süper cevher seçebilir veya kuşanılmış itemlerinden birine rastgele kutsal öznitelik ekleyebilirsiniz.
3.Her sınıf intibah olduktan sonra (Ninja hariç) Yekta bir silah alacak.
4.Kuşandığınız itemler en düşük seviyelerine inecektir.
5.Büyü/yetenek seviyeleriniz ve silah seviyeleriniz silinecektir daha sonra siz %50'sini kastıktan sonra eski seviyesine dönecektir.
6.İntibah olmadan önce seviyeniz 130+ ise intibahtan sonra tekrar 130 seviyeye geldiğinizde seviyeniz tekrar intibah öncesi seviyenize yükselecektir.

2.İntibah:

Gerekli item:Muafiyet Tokeni(Alışveriş Merkezinden alabilirsiniz.) yada 2.İntibah görevini yapabilirsiniz.Ruh Göçü:
Eğer 2.intibah olmuş ve 110 seviyeye gelmişseniz arena veya at yarışı mağazasından bir unutkan çiy alarak ruh göçü yapabilirsiniz.Ruh göçü sınıf değiştirmek için kullanılır.Ruh göçü yaptığınızda baştaki intibah sınıfınız silinir sona yeni seçtiğiniz sınıf eklenir.Örnek verelim mesela sizin intibahınız su büyücüsü-savaşçı-truvan şeklinde eğer siz ninja ile ruh göçü yaparsanız İntibahınız savaşçı-truvan-ninja olacaktır.Ruh göçü yaptığınızda karakter ve item seviyeniz intibahta ki gibi düşecektir.Tekrar 110 seviyeye ulaştığınızda ruh göçü yapmadan önceki seviyenize yükselirsiniz.Örnek verelim 2.intibah 130 seviyede ruh göçü yaptınız 15 seviyeye düştünüz kasıp 110 olduğunuzda direk olarak 130 seviyeye atlarsınız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst