• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Virüs Total dosya taratımı nasıl yapılır ? | Konu açmadan önce mutlaka okuyunuz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AcimasiZz-

Level 10
Katılım
6 Haz 2010
Konular
917
Mesajlar
6,280
Reaksiyon Skoru
391
Online Süresi
0
Başarım Puanı
200
Yaş
25
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
148

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


1-2-3-4-5-

Virus Total ile dosyalarınızda virüs taraması yapabilirsiniz.


VirusTotal adlı bu servis, istediğiniz dosyaların zararlı olup olmadığını tanımlamanıza olanak veriyor.

[/B][/B]
Türkçe desteği de bulunan sitede, virüs olup olmadığını merak ettiğiniz dosyaları tanımlamak için tek yapmanız gereken şey siteye yüklemek. Bundan sonra VirusTotal sizin için dosyanın içerisinde zararlı bir yazılım olup olmadığını araştırıp, size detaylı bir rapor sunuyor.

VirusTotal'ı ziyaret ederek, sisteminizdeki şüphelendiğiniz dosyaları kontrol edebilirsiniz.Biliyorsunuz ki bir dosya indirdiğimizde, içeriğinin temiz mi veya kötü mü olduğunu öğrenmek için virüs total adlı sitede taratıyor idik rahatça. Virüs totalde 128 mb sınırı olduğu için, bu sınırın yukarısındaki programları taratma şansımız olmuyor. Virüs programınız varsa, program veya dosya için özel tarama yaparak sonuç elde edebilirsiniz. Eğer virüs programınız yoksa bir tane indirebilirsiniz. Aşağıdaki linkten virüs programı indirebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst