Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Runes Of Magic Hakkinda Hersey

pink_draem

Level 7
TM Üye
Katılım
31 Eki 2009
Konular
375
Mesajlar
2,161
Reaksiyon Skoru
206
Online Süresi
30d
Başarım Puanı
161
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
39

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINarkadaşlar burda size Runes Of Magic TR nin bütün özelliklerini üyelik linkini ve nasıl olucağını resimlerle anlatıcağım bütün herşeyin %51ini kendim yapmış bulunmaktayım evet anlatmaya başlayalım
OYUNUN WEB SİTESİ:
Benim yorumum bu oyun wowa benzediği kesin Diğer oynadığımız oyunlar sadece dil adından türkçeye çevrilmişti ama bu oyun ülkenin kendi yapımcılarının yapımına benziyor bu oyunda dillerin yanısıra osmanlı tarzı ele alınmış kıyafetlerinizi ve evinizi osmanlı tarzı ile döşebilme imkanı sunuyor

Şimdi bakalım oyunu geniş bi anlatıma geçebiliriiz buna oyunu öğrenme çapı diyebiliriz
ilk zanaatları öğrenelim yani altın çıkarma madencilik vb gibi bunları oyunun kendi özel sitesinden alıntı yaptım
Zanaatlar

Eğer Taborea’daki herşeyin savaş ve mücadelenin çevresinde döndüğünü düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! – oyuncular kendilerini donatmak veya birkaç altın daha kazanabilmek için çok sayıda meslek üstlenebilirler.
Öğrenmek istediğiniz bir zanaati bu işi yapan eğitmenlerden biri ile konuşarak öğrenebilirsiniz. Bu eğitmenleri her şehir ve büyük kasabalarda bulabilirsiniz. Bir zanaati öğrenir ögrenmez, ona ait eşyalar yaparak, ham madde toplayarak ya da üretim maddesi yaratarak yeteneklerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.
Her zanaatin 4 rütbesi vardır: Çıraklık, Ustalık, Uzmanlık, Üstatlık. Çıraklık seviyesine her el sanatları mesleğinde sahip olabilirsiniz. Uzmanlık seviyesine ulaştığınızda, bu sayı üçe düşer ve en sonunda sadece bir zanaatte Üstat olabilirsiniz. Zanaat rütbenizi arttırmak için, bulunduğunuz rütbede en yüksek yetenek seviyesine gelmiş olmanız ve sonra bu işin eğitmeni ile konuşmanız gerekmektedir.
ANLAMAYANLAR İÇİN ANLATILMAK İSTENENLERİ ANLATIYORUM
Şimdi oyunda tabiki herşey yetmiycektir bazen daha fazla altın istersiniz zanaatlarsize bu yetmeyen altınları elde etmenize yardım ediyor şehirde eğitmenler var onlarla konuşuyoruz bu eğitmenler her yerde var köylerde kasabalarda filan öğrenince hammadde filan toplayarak bu yetenekleri geliştiriyoruz Çıraklık, Ustalık, Uzmanlık, Üstatlık gibi seviyeler var üstadlık en yüsek çıraklık en büyük seviye bunlarıda böyle işler yapaak geliştiriyoruz ayrıca büyük bi öellik olarak evimizede küçük bi atölye kurarak bunları geliştiriyoruz zanaatçılık budur.
Aletler
Her Zanaat eğitmeninin yanında, o işe yarayacak aletler bulabilirsiniz. Bir eşyayı yapmak veya malzemeleri geliştirmek için, uygun olan aletlere yakın olmalısınız. El sanatları aletleri hemen hemen her şehirde ve kasabada bulunabilir. Bu aletlere geniş, yeşil bir okla ve o mesleğin sembolu ile dikkat çekilmiştir.
Kendi başlarına Zanaatleriniı geliştirmek isteyenler evlerinde bunun için küçük bir atölye kurabilir veya klan evinde çalışabilirler!
Birden fazla eşyayı nasıl yapabileceğinizi yeni tarifler ele geçirerek öğrenebilirsiniz. Bu tarifler NPC canavarlarından düşmek yoluyla veya el sanatları eğitmenlerinden satın alınarak elde edilebilir. Eğer şanslıysanız, destansı malzemeleri ustalıkla yapmanızı sağlayacak ender bulunan, değerli tarifleri bile bulabilirsiniz! Dahası, elle yapılmış tüm malzemeler, sıradan malzemelere göre daha fazla rune yuvasına sahip olma şansı taşır. Bu nedenle, el sanatları mesleğini öğrenmeye kesinlikle değer!Rune’lar ( Rune: Runik yazı içeren gizemli işaret)
Rune kullanarak bircok malzemeyi geliştirmek mümkündür. Runeları özellikleri ile birlikte herhangi bir ya da birden fazla rune boşluğu olan bir eşyaya ekleyebilirsiniz. Runelar canavarlardan hazine olarak düşebilir veya başka bir eşya parçalanarak elde edilebilir.
Farklı grup özellikler taşıyan birçok çeşit rune vardır. Her tip rune, seviyesine göre daha çok veya daha az etkili olacak şekilde çesitli seviyelerde (I-X) yer alır. Ayrıca, sırt çantanız yoluyla ulaşabileceğiniz Arcane Dönüştürücü de kullanabilirsiniz. Böylece, aynı tip runeları bir araya toplayabilir ve o rune türünü en üst seviyeye kadar yükseltebilirsiniz ya da birçok farklı rune çeşidini tamamen farklı bir rune yaratmak için kullanabilirsiniz.
Buna ilave olarak, bir eşyanın özelliklerini alıp, diğer bir eşyaya eklemek de mümkündür. Böylece, dış görünüşlerine önem verenler en iyi özelliklere sahip eşyaları kullanırken göze hoş gözükebilirler.
Mücevherler ile Malzemelerin Kalitesini Yükseltmek
Runeleri malzemelerinize eklemenin yanı sıra, onları NPC’lerden alınabilecek mücevherlerle geliştirerek, kalitelerini yükseltebilirsiniz. Malzemelerinizin kalitesini başarıyla yükseltirseniz, eşyanız daha yüksek özellikler kazanacaktır ( Örneğin + %1 Savunma) ve bu eşyanın isminin arkasında, a+1 olarak gözükecektir.
En yüksek +6 Kalite yükseltme seviyesine ulaşacak şanslı oyuncular, belirgin bir şekilde daha iyi malzemeleri kullanmanın keyfini yaşayacaklardır! Fakat dikkat edin! Malzemenizi bir mücevher ile başarılı bir şekilde birleştirme şansı sadece %30 dur! Eğer başarısızlıkla sonuçlanırsa, tüm mücevher yükseltme şanşı kaybolabilir ya da eşya kırılabilir.


ŞİMDİ AÇIK KONUŞALIMKİ OYUNLARDA AH ŞURDA RAGUE OLSAYDIM NE GÜZEL OLURDA DEDİĞİNİZ OLMUŞTUR RUNES OF MAGİC TR BUNUDA SİZE İMKAN OLARAK SAĞLIYOR!!ŞİMDİ BUNU ANLATALIM

Çifte Sinif Özelligi

Runes of Magic eşsiz sınıf sistemi ile oyunculara mevcut olan sınıflardan herhangi ikisini seçebilme ve her iki sınıfta mevcut olan yetenekleri ve eşyaları kullanabilecekleri, güçlü bir kombinasyon yaratabilme şansı vermektedir. Buna çifte-sınıf sistemi adı verilir.
Yeni kariyerinize başlarken, oyuncular seçtikleri tek bir sınıf ile başlangıç yaparlar. Oyuncu 10. seviyeye geldiğinde, yan bir sınıf ekleyebilir ve iki sınıfın avantajlarına da sahip olabilir ama dikkatli olun! Yan sınıfın avantajları sizi güçsüzleştirebilir. Mümkün olan 30 adet sınıf kombinasyonu vardır.
Yan sınıfımı nasıl seçebilirim?
10.seviyeye ulaştıgınız an, Başkent Varanas’a gitmeniz gerekmektedir. Varanas şehrine Gümüş Nehir yolu ile ulaşılabilir. Varanas’a girer girmez, seçmek istediğiniz yan sınıfın eğitmeni ile konuşmak için şehrin güney-doğusunda bulunan Sınıf Kabul Salonu’na gidin.
ÖNEMLİ NOT: Yan sınıfı seçtiğiniz anda, geriye dönüş yoktur! Seçtiğiniz yan sınıfı iptal edemez ya da yeni bir sınıf seçemezsiniz!
Yan bir sınıf seçtiğinizde, sadece sahip olduğunuz ana ve yan sınıflar arasında birinden ötekine, ne zaman isterseniz, eviniz yoluyla geçebilirsiniz .Bir sınıftan diğerine geçerken (evinizin yardımcısı yoluyla) dikkate alınması gerekenler: Önce yeni, ana sınıfınızı üstte beliren pencereden seçin ve sonra yan sınıfınızı belirleyin.
Çifte sınıf sahibi olmanın avantajları:
Çifte sınıf sahibi olmak oyunculara ana sınıflarının sağlamadığı, kendine has, güçlü, seçkin kabiliyetleri ve aynı zamanda farklı silahları, yetenekleri, yan sınıfları yolu ile kullanma imkani sağlar. Örneğin; yan sınıf olarak izci sınıfını seçen bir büyücü, yayları ve aynı zamanda güçlü büyülerini kullanabilir. Çifte sınıf imkanı ile savasçı / papaz gibi kombinasyonlar farklı seviyelerde savaş yetenekleri ile geliştirilmiş olup aynı zamanda balta kullanabilirler. Bir dizi imkanlar, tek ve grup oyunculara PvE ve PvP için birçok ilginç taktik seçenekleri sunmaktadir.
Diğer bir avantaj ise, yan sınıfınız için seviye atlarken, her seviyede kazanılan özelliklerinizin %10 u, ana sınıfınızın özelliklerine eklenecektir. Ancak; çifte sınıflar yetenek puanlarını paylaşamazlar. Diğer bir deyişle, Savaşçidan kalan fazla yetenek puanlarınızı, izci olan yan sınıfınızın yeteneklerini yükseltmek için kulllanamazsınız ya da tam tersi.
Unutulmaması gereken bir diğer konu da şudur: Eğer bir büyücü iseniz, saldırılarınız için Mana kullanıyor olacaksınız. Bu yüzden, yetenekleri için mana kullanan bir başka sınıf seçmek (papaz gibi), büyük ihtimalle, iki sınıfın da yeteneklerini kullanarak manayı cok hızlı tüketeceğiniz için çok iyi bir fikir olmayabilir.
Tüm sınıf kombinasyonları, sadece o sınıf kombinasyonuna özel yetenekler elde edecektir.


[td[/IMG]

Örnek: Seviye 15 –Şövalye/ Büyücü
KUTSAL IŞIK ALANI- 2 saniyede bir 20 hasar veren kutsal ışık yaratır ve hasar alanı içindeki tüm hedeflerin verdikleri hasarı %1 oranında azaltır.

Mana Tutarı: 30
Menzil: Oyuncu merkezli AoE
Büyü zamanı: Anında
Geliştirilebilir: +6 hasar/2 sny ve +.375 zayıflatma / sınıf başına

Kısıtlamalar
Yan sınıfınız asla ana sınıfınızdan daha yüksek bir seviyede olamaz. Örneğin; Seviye 10 da olan bir Şövalye, İzci sınıfını yan sınıf olarak seçerse, oyuncu hemen Şövalye seviye10 / İzci seviye 1 olacaktır. Ancak, ana sınıfını İzciye dönuştürürse, İzci Seviye 1/ Şovalye seviye 1 olacaktır.
Ana sınıfınız karakterinizin kullanabileceği eşyaları belirlediği için sınıf değişimi yaparken eşyalarınıza dikkat edin. Şovalyeden İzciye değişim yaparken, eşyalarınızin aynen kaldiğını göreceksiniz ancak İzci sınıfı, bu eşyaları kullanamadığı için üzerinizde gözüken eşyalar etkisiz olacaktır.
Oyuncular, yan sınıflarının getirdiği birçok yeni yetenekten faydalansalar bile, yan sınıflarının TÜM yeteneklerini kullanamayacaklardır.
Tüm yetenekler 3 başlık altında toplanabilir: Normal, ‘Sınıf-Adı’ ve ‘Sınıf-Adı’ Sınıfa Özel
‘Sınıf Adı’ kategorisi önemli bir kategoridir. ‘Rahip’ adı altında listelenmiş tüm yetenekleri kullanabilirsiniz, Örneğin, yeniden doğma. Diyelim, ana sınıfınız Savaşcı, olduğu sürece hiçbir “Rahip Sınıfına Özel” Dalgaların Zırhı büyüsü gibi yetenekler kullanamazsınız. Uygulanan diğer bazı kısıtlamalar şunlardır: Şövalyeler ‘kalkanla vurma’ yeteneğini elde ederken, büyücüler kalkan kullanmadıkları için, ana sınıfı büyücü olan oyuncular asla bu yeteneği kullanamayacaklardır.


BURAYI AÇIKÇA ANLATMIŞ ANLAMAYAN OLUCAĞINI SANMIYORUM AMA Bİ SORUN OLURSA YAZARSINIZ BİLİYORSAM SİZE YARDIMCI OLURUM

ŞİMDİ BU HABERE SEVİNİCEĞİNİZE EMİNİM BU OYUNDA KENDİ ÖZEL EVİNİZ VAR EVİNİZE ATÖLYE AÇABİLİYOSUNUZ VE BÜYÜK Bİ ÖZELLİK EVİNİZİ OSMANLI MOTİFLERİNE GÖRE DÖŞEYEBİLME İMKANIII !!! İŞTE OYUNUN DİLİNİN HARİCİNDE OYUNU TAMAMEN TÜRK OYUNU YAPMIŞLAR ŞİMDİ EVİMİZLE İLGİLİ BİLGİLERİ GÖRELİM

Evim Güzel Evim

Eğer çok yorulmuş, amansız bir mücadelenin ardından kana ve çamura bulanmışsanız ve zırhınız birçok darbe almışsa, birçok kahraman gibi evine çekilip, dinlenmek isteyebilirsiniz.
İşte Runes of Magic, bu hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir adres! İlk seviyelerden itibaren sizi bekleyen evinize ilk kez Logar’da adım atacaksınız. Evinizi döşemek çok basit. Mobilyanızı alın, evinizin mobilya boşluğuna taşıyın ve yerleştirmek için butona tıklayın. İşte bu kadar! Eşyalarınızı özgürce döndürebilir, çevirebilir, hareket ettirebilir ve istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.
Dilediğiniz Gibi Dekore Edin: Sonsuz Seçenekler
Mevcut 150’nin üstünde ve sayısı devamlı artmakta olan ev eşyaları oyunculara farklı farklı seçenekler sunuyor. Çeşit çeşit masalar, sandalyeler, halılar, şömineler, yataklar, duvar süsleri, oda bölmeleri oyunculara kendi evlerini kendi zevklerine göre dekore etme imkanı veriyor. Çok çeşitli mobilya ve ev eşyaları herkesin zevkine göre kişisel tasarım imkanı sunuyor!
Eşya Sandığı: Kişisel Deponuz
Tabii ki; Runes of Magic her büyük şehirde bir banka imkanı sunuyor. Ancak, insanoğlu geçmişten bu güne hep bir avcı ve toplayıcı olduğu için oyuncular, tüm değerli eşyalarını saklayabilecekleri kendilerine ait çekmecelere sahip olabilirler. Bu çekmecelerden ilki 20 eşyalık yere sahip olup, diğer eşyalar gibi evinize istediğiniz şekilde yerleştirilebilir. Tabii ki, ihtiyaca göre daha fazla yer alınabilir.
Oyuncuların Yeni Kıyafetleri: Mankenler Herkes mağaza vitrinlerindeki cansız mankenleri bilir ve hemen hemen hiç kimse onların giydiği kıyafetlere bakmadan geçmez. Runes of Magic’te oyuncular, bu mankenleri evlerine koyabilirler. Bayan veya erkek mankenlerden birini seçebilir ve istedikleri sayıda mankeni evlerine koyabilirler.
Bir tıklamayla, oyuncular cansız mankenlerini kendi zırhlarıyla giydirebilecekleri malzeme ekranını görebilirler. Bu işlem muhteşem görünmekle kalmayıp aynı zamanda ekstra bir avantaja da sahiptir. Aceleniz varsa ve bir sonraki Raid için acele hazırlanmanız gerekiyorsa, evinize ışınlanıp raid zırhınızın olduğu mankene sadece bir tıklama ile üzerinizdeki zırhı, mankenin üzerindeki zırh ile değiştirebilirsiniz!Zanaat Bölgesi: Nalbant’tan Simyacı’ya
Tam birkaç zırh seti yapmak için gerekli tüm malzemeleri topladınız ve şehirdeki nalbant dükkanlarından birinin önünde dururken diğer oyunculardan biri yaklaşıp soruyor: “Merhaba sen nalbantsın değil mi? Benim için de bu eşyayı yapar mısın? ”
Eğer sessizlik içinde zanaatini kendi başına geliştirmeyi tercih edenler evlerinde bunun için küçük bir atölye kurabilirler. Nalbantlar için demir kalıplar, simyacılar için laboratuvarlar ve şefler için büyük kazanlar gibi her zanaat grubu için birçok uygun araç ve gereçleri bulabilirsiniz.
Evinizden Dinlenirken EXP/YP Kazanmak
Evinizde hiç birşey yapmadan oturmak artık boşa zaman harcamak değil! Evinizde oturdukça bonus deneyim çubuğunuz artacaktır ve bir sonraki görevinizde avladığınız canavarlardan daha fazla deneyim puanı alacaksınız. Daha fazla oturun daha fazla kazanın! Bu süreci tekrar etmek için istediğiniz sıklıkta evinizi ziyaret edebilirsiniz. Evinizde oturarak bonus XP ve YP kazanmak ideal olarak, oyuncular gerçek hayatta uyurken veya diğer gerçek hayat işleriyle uğraşırken yapılabilir.
Evim Benim Kalemdir: Genişletme
Gelecekte evinizi genişletmek de mümkün olacaktır. Daha fazla kat, daha büyük odalar, çatı katı, dolaplar ve tüm özellikleri ile Runes of Magic’te olasılıklar neredeyse sonsuz denecek kadar çok! Bununla birlikte büyük klanların üyeleri klan kaleleri inşa edip, mobilyalar, heykeller ve devasa çeşmelerle dekore edebilirler.
Üstüme Tıkla : Eşyalarla Etkileşim
Üstüne küçük bir tıklamayla kullanılabilen eşyalar sadece cansız mankenler değil! Aynı zamanda, şöminedeki ve mumlardaki parıldayan alevler bir tıklamayla yakılarak, size kendinizi gerçek bir ev ortamında hissettirecek.
Gelecek: Diğer Fikirler Runes of Magic’te her bir kaç ayda bir yepyeni bir içerik ile ücretsiz bir ilave olacaktır. Bu yenilik çeşitli mobilyalar veya ev ile i
lgili diğer eşyalar olabilir. Ayrıca, bayramlar ve tatiller yaklaşırken müthiş sürprizler ve promosyonlar oyuncuları bekliyor olacak! Runes of Magic topluluğu ve oyuncularımızın yaratıcı fikirleri bizim için çok büyük bir önem taşıyor. Bu yüzden, bu amaçla kurulmuş olan forumlarımızı ziyaret edip fikirlerinizi paylaşmanız bizleri memnun edecektir.İŞTE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ BU OYUNUN EN İYİ ÖZELLİKLERİNDEN BİRİDE BU

ŞİMDİ OYUN HAKKINDA HERŞEYİ ANLATTIM AMA HALA TATMİN OLMADIM DERSENİZ OYNAMANIZ İÇİN 7 SEBEBİ DAHA YAZICAM ASLINDA BU ÖZELLİKLER UZUNCA ANLATILMIŞ AMA SİZE KISALTIP KISACA ANLATICAM

1.OTOMATİK HAREKET SİSTEMİ

Şimdi düşünün online bi oyunda ençok zaman kaybettiğiniz şey nedir benim aklıma ilk ordan oraya koşuşturmak gelir ama runes of magic de bunada çözüm bulmuşlar şimdi haritayı açıyoruz görev yaptıımız yere 1000 tane tıkla anca varırız bu hem zamanımıza hemde sıkılmamıza neden olur haritada gidiceğimiz yere sağ tık atıyoruz seçenekler çıkıyor 3 ordan hareket ete basıyoruz karakterimiz kendi kendine gidiyor bizde bu arada çay içiyoruz tvye göz atıyoruz ayrıca yoldan gittiği için moblarla bi sorunumuz olmuyor bence kesinlikle süper bi özellik
2.Kapsamlı harita menüsü

Oyunki haritanın sunduğu tek kolaylık bu değil diyelimki görev aldınız oradan oraya koşturmanıza gerek yok çünkü NPC ismi text lerde kayıtlı diyelimki Xkişi için örümcek zehri toplamanız gerek görev textinde hem örümceklerin hemde zehri isteyen kişinin linkleri var karakteriniz oto olarak tıkladığınız mobun yada NPC nin yanına gidiyor Eh abartmışlar demeyin zira online oyunlarda ençok zmaan harcağınız şey yollarda koşuşturmaktır bu size hiç birşey kazandırmaz Aksiyona harcayın o vakti Bu arada Wow'un add-on undaki gibi- sadece görev için değil herhangi bir amaç için haritadaki NPC nin yerini öğrenmek isterseniz harita ekranınındaki arama motorundan ismini yazarak konumu direkt harita üzerinde görebilisiniz
3.PvP Sistemi

Bu kadar özelliğin yaınıda PvPde es geçilmemiş PvE serverlerindeki istediğiniz oyuncuyla düellonuzu yapabileceğiiz 1 vs1 3 vs 3 ve daha büyük grupların birbiriyle çatıştığı Kaloşi Kanyonunda geçiş yapıp PbP nin tadını çıkarabilirsiniz PvP serverlerinden kan gövdeyi götürüyor diğer oyunculara karşı kazandıınız zaferler doğrultusunda çok çeşitli şöhret seviyelerine ve ünvanlara sahip olabiliyorsunuz

Çeşitli SSler
Türk Öğeleriyle Döşenmiş Kişisel Ev

Asilzade zırh seti

Mor geleneksel zırh seti

Gümüş nehir bölgesi

Oyundan SSler
ÜYELİK

ÜYELİKLE İLGİLİ Bİ SORUNUNUZ OLURSA BANA SORABİLİRSİNİZ

DOWNLAOD
 
Son düzenleme:

Tyota

Level 24
TM Üye
Üye
Katılım
1 Şub 2011
Konular
988
Mesajlar
19,514
Reaksiyon Skoru
1,748
Online Süresi
1g 9s 33d
Başarım Puanı
280
MmoLira
125
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
146
Emek vermişsin teşekkürler.
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
pink_draem

pink_draem

Level 7
TM Üye
Katılım
31 Eki 2009
Konular
375
Mesajlar
2,161
Reaksiyon Skoru
206
Online Süresi
30d
Başarım Puanı
161
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
39

ResurrectioN

Level 12
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2012
Konular
1,118
Mesajlar
7,993
Reaksiyon Skoru
338
Online Süresi
0
Başarım Puanı
195
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
9
teşekkürler*
 

salihclk

Level 1
Üye
Katılım
19 Kas 2019
Konular
0
Mesajlar
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
4d
Başarım Puanı
2
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
tr serveri kapandığında bırakmıştık oyunu o zamanlar daha ortaokula gidiyordum ingilizcemiz yetmez diye. Şu an steamde gördüm oyunu aşırı guygulandım keşke o server o eski tad geri gelse de oyuna girip saatlerce çıkmasam, son haritaya gidip avcı add falan yazardık birileri ile tanışıp muhabbet ederdik. senin yazında ayrı hoşuma gitti hocam
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst