Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


 1. Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

  Avast Antivirus İndir

  Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

metin2 Cevirmen ve multi hack 5.0 türkçe ikisi birden indir

'Metin2 Hileleri' forumunda reos77 tarafından 19 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. reos77

  reos77 Level 2 Üye

  0   0   0

  42
  64
  0
  63
  MmoLira:
  0
  DevLira:
  0

  Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN
  [​IMG]  Metin2 MultiHack 5.0 indir
  Metin2 MultiHack 5.0 indir oyunu farklı oyunların birleşmesi ile oluşturan Mud çoklu zindanlar ile gerçekleştirilmiş mükemmel bir oyundur.Oyun severler telnet ağı ile birbirlerini görüyordu.Oyun içeriği gerçek dışı yaratıkların bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur.Hile programı ile serüver daha da heyecanlı hale gelecek.İyi Oyunlar.


  ve bu hilede cevirmen hileside beraber yer almaktadır iki hileyide indirmek icin alltaki linke tıkla indir  hileyi indirmek icin alltaki linke tıklayınız

  metin2 Cevirmen Hilesi ve multi hack 5.0 türkçe indir
   

Sosyal Medya