Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Battlefield Heroes hız kesmiyor!

'Oyun Dünyası' forumunda FeeLTheGame tarafından 18 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: Elveda Mutluluklar
  1. FeeLTheGame

FeeLTheGame Level 11 Fahri Üye TM Üye

0   0   0

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

Battlefield Heroes'a kayıtlı oyuncu sayısı 3.000.000’a ulaştı.

EA DICE tarafından geliştirilen ücretsiz multiplayer oyunu Battlefield Heroes'a olan yoğun ilgi, oyuna eklenen yeni bir haritayla ödüllendiriliyor. Battlefield Heroes yapım ekibinin genel müdürü Ben Cousins'in yaptığı açıklamaya göre, oyuna her hafta 50.000 yeni oyuncu katılıyor. Şu ana kadar toplamda 1.300 yıllık oyun süresi geçiren oyuncular, 300.000.000’un üzerinde düşman öldürerek bir katliama imza attılar. Oyuncuların büyük çoğunluğunun oyunu ücretsiz olarak oynadığını belirten Cousins, silah upgrade'leri ve çeşitli item'lar için mağazadan satış yaptıklarını da belirtti.

NOT:Konuyu nereye açacağımı bulamadım bu yüzden buraya açtım daha doğru yeri varsa oraya taşırsanız sevinirim...

Moderatörler: Elveda Mutluluklar

Sosyal Medya