Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Sağ kanatta oynamam sorun olmadı

'Fenerbahçe' forumunda eses05 tarafından 18 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: onurguven123
  1. eses05

eses05 Level 7 Fahri Üye TM Üye

0   0   0

567
    2,162
    105
    170
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

Fenerbahçe spor külübü Oyuncusu Özer Hurmacı, FC Sheriff maçında sağ kanatta oynamasının bir sorun yaratmadığını söyledi. Özer, Roberto Carlos'u galibiyetle uğurlama amacına ulaştıklarını kaydetti.
    Maç sonrası açıklamalar yapan Özer Hurmacı, "Öncellikle gruptan çıkmayı garantilemiştik. Bu maçta fazla forma şansı bulamayan arkadaşlarımız oynadı. Bence de bu fırsatı iyi değerlendirdiler. Bugün sağ kanatta oynadım ama benim için sorun olmadı. Roberto Carlos'u galibiyetle uğurlamak istiyorduk. Bunu da başardık. Roberto Carlos bize verdiği sevgi, bize gösterdiği yol, yaptığı ağabeylik dışında gerçek bir dünya yıldızı. Onu çok arayacağız. Takımın neşe kaynağıydı. Her ortamda sizi rahatlatıyordu. Stresli ortamlarda bile gülüyordu. Keşke onla daha fazla birlikte olabilseydim. Bu görevi Carlos'tan sonra kim yapacak, bilmiyorum, hep birlikte göreceğiz" diye konuştu. Trabzonspor maçına da değinen Özer,"Trabzon maçı, bizim için final maçı olacak. Onlar da iyi çıkış yakaladılar. Bu maçı kazanıp ilk yarıyı lider bitirmek istiyoruz" dedi.

Moderatörler: onurguven123

Sosyal Medya