• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Evt Arkadaslar 4. Sayfa Görevi Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcmert0770

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eki 2009
Mesajlar
7
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#1
4. sayfa görevinde Uriel sizden 2 tane anıtı bulmanızı ister 1.si wha anıtı 2. Su anıtı bı anıtlar Normal Maymun zindanında yani çöl haritasıdaki altaki maymun zindanı.Zor bir görev oldugu için exp niz yokken gitmenizi öneririm.

ilk anıtı bulmak için zindananda dümdüz ilerleyin yol sizi nereye götürüyorsa devam edin karşınıza wha anıtı çıkacaktır onu tıklayın.

Zor kısım bundan sonra başlıyor su anıtı biraz karışıktır wha anıtının arkasındaki kapıdan geçin ilk gelen yoldan sola dönün biraz ilerledikten sonra bir yol daha gelecek oradan sağa dönün karşınıza taş maymunları çıkacak taş maymunlarının olduğu yoldan tekrar sağa dönün girdiğiniz yoldaki ilk soldan dönün karşınıza su anıtı çıkacak evet biliyorum biraz karışık ama bunun başka tarifi yok biraz dikkatli olursanız başarabilirsiniz..

Eger teleport kullanıyorsanız işte Normal Maymun zindanınındaki anıtların direk koordinatları

1. wha anıtı : 102,746

2.su anıtı : 410,700

Sadece Bu kadar :)
Terazi PLease Rep Pelease :)) Rep vERirseniz Mutlu oLrm :ka19::ka19:
 

patacankan

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
25 Mar 2009
Mesajlar
21
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#4
zindananda dümdüz ilerleyin :))) ne kadar denyo bi tarif, dümdüz ilerleyince tekrar çöle çıkıyor denyo, herkez bi yerden alıp alıp yapıştırmış hep ayn saçma anlatım "zindananda dümdüz ilerleyin" :))))
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst