Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Msn konuşma penceresinde Renk Eğimli (Renkten Renge Geçerek) Yazmak

'Msn, yahoo, icq, gtalk messenger yardım' forumunda Rap-Cowßoy tarafından 18 Ara 2009 tarihinde açılan konu

1. Rap-Cowßoy

Rap-Cowßoy Level 7 TM Üye

0   0   0

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

Arkadaşlar Windows Live Messengerde Renk Eğimli yazmak kolay bişey .. Ama her cümlenin sonunda biçim panelinden uğraşmak yerine bir programla bu işi haLLédeßiLiriz ..

Download Linkimiz:DosyaUpload.NeT - File Upload Free File Hosting Dosya Upload Files Upload File Upload Upload File

Message Gradiator Programı İle ..

ŞARTLAR

1.Bu programı kullanmak için en az Windows Live Messenger 8.0 sürümü oLması Lazım ..
    2.Bu programı kuLLanımak için Windows Live Messengerinizde Messenger Plus Live eklentisi oLması Lazım ..
    3.Bu konuyu baştan sona okuyup iyi anLanız Lazım ..

Şimdi Başlıyoruz ..(Anlatım Resimlerin Altında Yazılıdır ..)

İlk olarak programımızı konunun başında Download Linkimiz yazdığım linkten indiriyoruz .. İndikten sonra Messengerimizi açıyoruz. ( Benimki 9.0 ßaşta söyLédiğim gibi sizinki 8.0 8.5 veya son sürüm 9.0 oLaßiLir .. ) Ardından okla gösterdiğim yere (Scriptler) tıklıyoruz ..

Tıklayınca önümüze böyle birşey çıkıyor .. Ordan Options a tıklıyoruz ..

Sonra önümüze hemen bu pencere geliyor .. Burda kırmızı ok ile gösterdiğim başlangıç beyaz ok ile gösterdiğim ise bitiş rengidir ..Ben Başlangıç Rengine Koyu Maviyi Bitiş Renginede Koyu Yeşili seçmişim yani bu Koyu Maviden Koyu yeşile doğru oluyor .. Sizde istediğinizi seçip aşağıdaki Save and Exit butonuna basıyorsunuz ..

Ardından biriyle konuşma penceresi açıyorsunuz ve yazıyorsunuz .. Şimdi yazarken gene bu işlemleri yapmadan önceki yazı tipiniz çıkacak .. Ama enter e bastığınız anda yazı renginiz değişecek ..

Kısaca yazarken normal ama gönderince renkli olacak ..

Sabit olabilirmi sizce ? Çok uğraştım emeğe saygı :)

Son düzenleme: 18 Ara 2009

Sosyal Medya