Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Boot hile vs vs arayanlar içeri

'Cabal Online Hileleri - Cabal Bot' forumunda xir62 tarafından 18 Ara 2009 tarihinde açılan konu

1. xir62

xir62 Level 1 Üye

0   0   0

12
    37
    2
    57
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

Arkadaşlar çoğumuz ya arıyoruz boot yada bi ara aradık ama size sunu söylemek isterim
    Boot istiyorsanız ücretsiz boot bu oyunda yok paylaşanlar var tabi oda keyloger lar yani charini soyan insanlar indirirsiniz acarsınız oluyor veya olmuyor onu bilmem ama bi bakmışsınız ertesi gün char cırıl cıplak ne olmuştur tabikide chari bi temiz soymuşlardır

hile ise kullanan tek bir kişi duydum oda bir hacker yani onun da kullanması normal ayrıca oyunda acık var girin şu adrese veya şunu indirin size bike rw3 mithril vs vs verilecek diyenlere inanmayın

Bu oyun da boot veya hile kullanmak istiyorsanız cebiniz de paranız olacak yoksa alnınızın teriyle kasacaksınız ben bu bölümde hangi konudaki link i indirip tarattıysam en az %30 dan %70 varan virüsler cıktı dosyalarda yani dosyanın en az yarısı virüs en iyisi siz acın alnınızın teriyle kasın yada gidin char alın gerci onlara pek güven olmuyor ama hic yoktan yüz yüze alabilirsiniz.Yani bos yere o siteden bu siteye o konudan bu konuya arayıp durmayın virüssüz tek calısan boot var oda paralı.

2. huseyinkartal

huseyinkartal Level 1 Üye

0   0   0

0
    1
    0
    49
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

GÜzel açıklamıssın azıcık aklı olan artık anlar

3. Konu Sahibi
    OP
    xir62

xir62 Level 1 Üye

0   0   0

12
    37
    2
    57
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

yani ben boş yere zaman harcamasınlar diye bu hayatta benim boşa harcayacak 1 dk bile yok ama diğerlerini bilemem ben hem boşa harcanmasın zamanları hemde boot kuracam derken itemleri chari vs vs bosa gitmesin diye ama isteyen istediğini yapsın

4. gbndh

gbndh Level 1 Üye

0   0   0

0
    5
    0
    39
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

KardeŞ saĞ ol ariyorum bende Öyle