Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


War Rockta özel yılbaşı etkinlikleri!

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,425
Mesajlar
34,560
Beğeniler
13,695
Yaş
31
MmoLira
809
DevLira
0
#1
GamersFirst, yılbaşı tatiline özel etkinlikler düzenleyerek oyuncuların yeni yılını kutluyor. Etkinlikler kapsamında Frosty Frag Festivali de War Rock’a geri dönüyor.

War Rock’ta (GamersFirst – Free To Play Multiplayer Online Games, Free MMO, Fantasy MMO, Online FPS, Free Multiplayer Car Racing, Adventure, Shooting & Strategy Games Online) yeni yıl etkinlikleri başlıyor. Çeşitli etkinliklerle birlikte Frosty Frag Festivali de 17 Aralık ile 7 Ocak arasında oyuncuları sürprizlerle buluşturuyor.

Oyun içi etkinliklerde neler var?

Oyuncular tatil boyunca yeni eşyalar alma imkanına sahip olacak ve bu sezonun keyfini yeni Medic, Medic, Engineer ve Heavy Trooper hediye kutularıyla çıkaracaklar. Dahası, oyuncular düşmanlarını bu tatile özel el bombalarıyla karşılıyorlar.

Tatil sürprizleri arasında pek çok promosyon da yer alıyor. Örneğin, 400 GamersFirst kredisi harcayan oyuncular ücretsiz bir eşya kazanıyor! Diğer sürpriz ise 8inci Slot Mania’nın geri dönmesi! Oyuncular, yalnızca aralık ayına özel olarak daha önce görmedikleri 3 silaha sahip oluyor. Ayrıca, yıl boyunca en beğenilen silahları ve premium özellikleri yalnızca aralık ayına özel olarak kiralama fırsatı sunuluyor.

Oyun içi etkinlikler arasında yer alan Frosty Frag Festivalinde Özel Tatil haritaları veriliyor ve Marien ile Velruf özel tatil grafikleriyle yılbaşı görümleri kazanıyorlar. Ayrıca, XP Boost kapsamında da oyunculara ilave % 5 deneyimle birlikte yılbaşını kutlamak üzere kardan adam kafaları hediye ediliyor.

Oyuncular, Frosty Frag Festivali ve War Rock etkinliklerini aşağıdaki linklerden takip edebiliyorlar:
 
Üst