Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


CABALYMPICS 2010 Başlıyor!

admin

Admin
Site Yetkilisi
Admin
Hosting Yöneticisi
Developer
Paylaşımcı
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,415
Beğeniler
13,295
Yaş
30
MmoLira
431
DevLira
0
#1
Dünyaca ünlü Games-Masters firmasının yine dünyaca ün kazanmış ve en iyi Free 2 Play oyun kategorisinin ilk sıralarda gösterilen Cabal Online'ında 15 Aralık 2009 tarihli yepyeni bir sunucu hizmete girdi. Bu sunucu ile başlatılan turnuva etkinliğinde, Avrupa'nın dört bir yanından katılan oyuncular toplam 5.000 € değerindeki ödül ve ülkelerini onurlandırmak için karşı karşıya geliyor! Peki bu sunucuda gerçekleştirilecek turnuva etkinliği kapsamında neler olacak? İşte birkaçı;
- En hızlı seviye atlama ve en hızlı zindan bitirmeninde dahil olduğu bir dizi oyun içi karşılaşma
- Tüm karşılaşmaları en hızlı zaman içerisinde bitirme etkinlikleri
- Tüm etkinlikleri oyun içerisinde en az zaman geçirerek bitirme etkinlikleri (günlük sadece birkaç saat oyun oynayabilenler için kaçırılmaması gereken bir etkinlik!)
Etkinliklerde olabildiğince üst sıralarda yer almaya çalışın. 12 hafta boyunca gerçekleştirilecek etkinlikler boyunca kazandığınız puanlar lig tablosunda sıralanacak ve fantastik ödülleri kazananları belirleyecek liste oluşturulacak!
Sınırsız eğlence, etkinlik ve karşılaşma sonunda toplam 3.000€ para ödülü, üst sınıf ekran kartları, özel oyuncu klavyeleri ve Cabal premium paketleri de dahil olmak üzere bir çok ödül dağıtılacak!
Daha fazla bilgi için lütfen CABALYMPICS Tournament Server | by CABAL Online (Europe) adresini ziyaret ediniz.
 
Üst