Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Son Destan Sorun İle İlgili Açıklama

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,591
Beğeniler
13,809
Yaş
31
MmoLira
934
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINMerakla beklenen ve hepimizin oynamak için gün saydığı Son Destan oyununda Joygame Ekibi olarak beklemediğimiz bir teknik problemle karşılaştık. Beklemediğimiz diyoruz çünkü bu bizi bir yandan sevindirirken bir yandan da sizlere zamanında oyunu sunamadığımız için çok üzdü.

16 Aralık saat 11:00'de açılması gereken Son Destan, sizlerden o kadar çok ilgi gördü ki aynı anda 40.000 oyuncumuzun sunucularımıza girmeye çalışması hiç ummadığımız ve beklemediğimiz bir teknik probleme yol açtı.
Öncelikle Joygame Ekibi olarak söz verdiğimiz tarihte Son Destan'ı açamadığımız için sizlerden ve tüm oyun severlerden ekip olarak özür diliyoruz. İnanın bizler de sizler kadar çok üzgünüz. Günlerdir gece gündüz demeden bugün için çalışan bizler de böyle bir hatayla karşılaşmayı hiç beklemiyorduk.

Bunun yanında gösterdiğiniz büyük ilgi ve anlayış için teşekkür ediyoruz. Teknik ekibimiz, problemin kaynağını buldu ve üzerinde çalışıyor. Bu gece ekip olarak ofiste sorunu çözmek için çalışıyor olacağız.

Yarın sabaha kadar çalışmalarımız sürecek, yarın gün içinde daha ayrıntılı bir açıklama yapacağız. Sizden tek isteğimiz çok az daha sabretmeniz. Bu oyunu sizlere layık bir şekilde hazırlayacağımızın sözünü veriyoruz. Bu teknik problemi yarın çözer çözmez size duyurusunu yapacağız.
Joygame Ekibi olarak bir kez daha bu gecikmeden dolayı sizlerden özür diliyoruz.
 
Üst