Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Son Destan Sorun İle İlgili Açıklama

'Rosh Online' forumunda admin tarafından 17 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. admin

  admin Administrator Telefon Numarası Onaylanmış Üye Doğrulanmış Üye Özel Üye Site Yetkilisi Admin Hosting Yöneticisi Developer Paylaşımcı

  0   0   0

  20,315
  34,307
  13,168
  690
  MmoLira:
  109
  DevLira:
  0
  Konuyu Yukarı Taşı ( 1 Kullanım )
  Yetkili Mesajı

  Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN
  Merakla beklenen ve hepimizin oynamak için gün saydığı Son Destan oyununda Joygame Ekibi olarak beklemediğimiz bir teknik problemle karşılaştık. Beklemediğimiz diyoruz çünkü bu bizi bir yandan sevindirirken bir yandan da sizlere zamanında oyunu sunamadığımız için çok üzdü.

  16 Aralık saat 11:00'de açılması gereken Son Destan, sizlerden o kadar çok ilgi gördü ki aynı anda 40.000 oyuncumuzun sunucularımıza girmeye çalışması hiç ummadığımız ve beklemediğimiz bir teknik probleme yol açtı.
  Öncelikle Joygame Ekibi olarak söz verdiğimiz tarihte Son Destan'ı açamadığımız için sizlerden ve tüm oyun severlerden ekip olarak özür diliyoruz. İnanın bizler de sizler kadar çok üzgünüz. Günlerdir gece gündüz demeden bugün için çalışan bizler de böyle bir hatayla karşılaşmayı hiç beklemiyorduk.

  Bunun yanında gösterdiğiniz büyük ilgi ve anlayış için teşekkür ediyoruz. Teknik ekibimiz, problemin kaynağını buldu ve üzerinde çalışıyor. Bu gece ekip olarak ofiste sorunu çözmek için çalışıyor olacağız.

  Yarın sabaha kadar çalışmalarımız sürecek, yarın gün içinde daha ayrıntılı bir açıklama yapacağız. Sizden tek isteğimiz çok az daha sabretmeniz. Bu oyunu sizlere layık bir şekilde hazırlayacağımızın sözünü veriyoruz. Bu teknik problemi yarın çözer çözmez size duyurusunu yapacağız.
  Joygame Ekibi olarak bir kez daha bu gecikmeden dolayı sizlerden özür diliyoruz.
   
 2. ßéLa_07

  ßéLa_07 Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz. Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  10,492
  76,689
  3,206
  586
  Ankara
  MmoLira:
  2
  DevLira:
  0


  Tşk Ederim .. ;)
   

Sosyal Medya