Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Son Destan Sorun İle İlgili Açıklama

admin

Admin
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,397
Mesajlar
34,468
Beğeniler
13,452
Yaş
30
MmoLira
534
DevLira
0
#1
Merakla beklenen ve hepimizin oynamak için gün saydığı Son Destan oyununda Joygame Ekibi olarak beklemediğimiz bir teknik problemle karşılaştık. Beklemediğimiz diyoruz çünkü bu bizi bir yandan sevindirirken bir yandan da sizlere zamanında oyunu sunamadığımız için çok üzdü.

16 Aralık saat 11:00'de açılması gereken Son Destan, sizlerden o kadar çok ilgi gördü ki aynı anda 40.000 oyuncumuzun sunucularımıza girmeye çalışması hiç ummadığımız ve beklemediğimiz bir teknik probleme yol açtı.
Öncelikle Joygame Ekibi olarak söz verdiğimiz tarihte Son Destan'ı açamadığımız için sizlerden ve tüm oyun severlerden ekip olarak özür diliyoruz. İnanın bizler de sizler kadar çok üzgünüz. Günlerdir gece gündüz demeden bugün için çalışan bizler de böyle bir hatayla karşılaşmayı hiç beklemiyorduk.

Bunun yanında gösterdiğiniz büyük ilgi ve anlayış için teşekkür ediyoruz. Teknik ekibimiz, problemin kaynağını buldu ve üzerinde çalışıyor. Bu gece ekip olarak ofiste sorunu çözmek için çalışıyor olacağız.

Yarın sabaha kadar çalışmalarımız sürecek, yarın gün içinde daha ayrıntılı bir açıklama yapacağız. Sizden tek isteğimiz çok az daha sabretmeniz. Bu oyunu sizlere layık bir şekilde hazırlayacağımızın sözünü veriyoruz. Bu teknik problemi yarın çözer çözmez size duyurusunu yapacağız.
Joygame Ekibi olarak bir kez daha bu gecikmeden dolayı sizlerden özür diliyoruz.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Konular
10,492
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
7
DevLira
0
#2
Tşk Ederim .. ;)
 
Üst