• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

m2 ünlü çar soyma hilesi gel gel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hotwhells

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Selamınaleyküm arkadaşlar! yepyeni dolu dolu hilelerle tekrar buradayım diğer programlar ( çar soyma ve saç değiştirme) truva ve virüs içermektetir ben bunu taradım %100 virüssüz ve %100 çalışıyor size winrar olarak göndereceğim linkinide hatta Şimdi anlatıma geçelim 1.si orada Cash ve Gold yeri var adam bırak istediğini seçsin daha sonra Seu login e Id ve altındakine şifresini yazmasını söyleyin ve ok bassin tabi ki sizde 2. metin2 yi açık tutun adam la yanyana olmalısınız adamın çarına girin ama şifresini bilmiyorum derseniz Id ve şifresini yazip ok bastiya işte o anda onun pc si çöker Id ve şifre size ardı ardına gönderilir.

ÇoK +ReP İsTeRiM
İşte link:
RapidShare: Easy Filehosting

Konu Sahibi
Konu Sahibi
H

hotwhells

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.

buromah

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
165
MmoLira
2
DevLira
0
yar rak hasan bu yüükleyelimde bizim çar sana geçsin demi pi ç,

MyPrecious

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
Selamınaleyküm arkadaşlar! yepyeni dolu dolu hilelerle tekrar buradayım diğer programlar ( çar soyma ve saç değiştirme) truva ve virüs içermektetir ben bunu taradım %100 virüssüz ve %100 çalışıyor size winrar olarak göndereceğim linkinide hatta Şimdi anlatıma geçelim 1.si orada Cash ve Gold yeri var adam bırak istediğini seçsin daha sonra Seu login e Id ve altındakine şifresini yazmasını söyleyin ve ok bassin tabi ki sizde 2. metin2 yi açık tutun adam la yanyana olmalısınız adamın çarına girin ama şifresini bilmiyorum derseniz Id ve şifresini yazip ok bastiya işte o anda onun pc si çöker Id ve şifre size ardı ardına gönderilir.

ÇoK +ReP İsTeRiM
İşte link:
RapidShare: Easy Filehosting
:) Ne diyo lan bu ? Bişey anlayan varsa yazsın;)

+ Eski bir İngiliz atasözü der ki: "Don't do that,this is for bitches."

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...