Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Milliler hayal kırıklığı yarattı..

backtoback

Level 19
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
21 Tem 2009
Konular
2,390
Mesajlar
14,513
Beğeniler
681
MmoLira
0
DevLira
0
#1

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYINBocce Milli Takım Antrenörlerinden Alper Kabakçı, konuyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Hedefimiz şampiyonayı ilk üçte tamamlamaktı, ama olmadı. Bunun için üzgünüz'' dedi.

Kabakçı, şanssız kura çektiklerini, İsviçre gibi dünya şampiyonu olmuş iyi sporculara sahip bir takımla eşleşmelerinin kendilerini zorladığını belirterek, şöyle konuştu:
''İlk müsabakamızı Rusya ile yaptık. Aslında Rusya bizim ayarımızda bir takımdı. Kolay olacağını umduğumuz bir maç olmasına karşın oyuncularımız yeterli performansı gösteremedi. Şampiyonaya kötü bir başlangıç yaptık. Bu da diğer karşılaşmalar için motivasyonumuzu olumsuz etkiledi. İkinci maçımızda ise İsviçre karşısında ne bireysel ne de takım halinde başarılı olamadık ve müsabakayı 3-0 kaybettik.''

Çek Cumhuriyeti karşısında daha iyi bir performans sergilediklerini ve 3-0 galip geldiklerini anlatan Kabakçı, ''Ama bizim hedefimiz şampiyonayı ilk üç takım arasında tamamlamaktı, olmadı. Bu nedenle üzgünüz. Yarın yapacağımız müsabakayı kazanırsak şampiyonayı 9. sırada tamamlamış olacağız'' dedi.
 
Üst