Sitemize reklam vermek için turkmmo@gmail.com adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact turkmmo@gmail.com


Milliler hayal kırıklığı yarattı..

'Diğer Sporlar' forumunda backtoback tarafından 16 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. backtoback

  backtoback Level 19 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  MmoLira:
  0
  DevLira:
  0


  Bocce Milli Takım Antrenörlerinden Alper Kabakçı, konuyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Hedefimiz şampiyonayı ilk üçte tamamlamaktı, ama olmadı. Bunun için üzgünüz'' dedi.

  Kabakçı, şanssız kura çektiklerini, İsviçre gibi dünya şampiyonu olmuş iyi sporculara sahip bir takımla eşleşmelerinin kendilerini zorladığını belirterek, şöyle konuştu:
  ''İlk müsabakamızı Rusya ile yaptık. Aslında Rusya bizim ayarımızda bir takımdı. Kolay olacağını umduğumuz bir maç olmasına karşın oyuncularımız yeterli performansı gösteremedi. Şampiyonaya kötü bir başlangıç yaptık. Bu da diğer karşılaşmalar için motivasyonumuzu olumsuz etkiledi. İkinci maçımızda ise İsviçre karşısında ne bireysel ne de takım halinde başarılı olamadık ve müsabakayı 3-0 kaybettik.''

  Çek Cumhuriyeti karşısında daha iyi bir performans sergilediklerini ve 3-0 galip geldiklerini anlatan Kabakçı, ''Ama bizim hedefimiz şampiyonayı ilk üç takım arasında tamamlamaktı, olmadı. Bu nedenle üzgünüz. Yarın yapacağımız müsabakayı kazanırsak şampiyonayı 9. sırada tamamlamış olacağız'' dedi.
   

Sosyal Medya