Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Bowling Medya Cup TURÇEV Kupası elemeleri yapıldı..

backtoback

Level 19
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
21 Tem 2009
Konular
2,390
Mesajlar
14,513
Beğeniler
681
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINPanora Alışveriş Merkezi'ndeki elemelere 38 medya kuruluşunun takımları katıldı. Büyük çekişme içinde geçen turnuvanın kazananı TRT olurken, Çankaya Life Dergisi ikinci, NTV üçüncü, Star TV dördüncü oldu.

Erkekler kategorisinde en yüksek skoru NTV'den Özgür Dağ yaparken, Büyükşehir Belediyesi Basın Merkezi'nden Nursen Turan, Bayanlar kategorisinde en yüksek skoru elde etti.

Renkli görüntülere sahne olan ve 6 saati aşkın süren turnuvanın açılış atışlarını, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Salih Melek, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Hilmi Bengi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Altan Raşit Civan ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi yaşar yaptı.

ATO Başkanı Sinan Aygün ve Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç ilerleyen dakikalarda turnuvaya katıldı.

TURÇEV Genel Başkanı Deniz Gürel, TURÇEV Bowling Medya Kupası'nın ilk ayağının Ankara'da geniş katılımla yapılmasından mutluluk duyduğunu belirterek, ''Arkadaşlarımızı yoğun Türkiye gündeminden biraz olsun uzaklaştırabilme amaçlı düzenlediğimiz turnuvanın amacına ulaştığını görmek bizleri mutlu etti'' dedi.

Medya Bowling Turnuvasının ilerleyen dönemlerde ulusal bir lige dönüşmesini hedeflediklerini belirten Gürel, şunları kaydetti:
''İlk ayağını Ankara'da düzenlediğimiz TURÇEV Medya Cup Bowling Liginin ikinci ayağını 10 Ocakta İstanbul'da düzenleyeceğiz. İstanbul'u Bursa, İzmir, Antalya ve son olarak da Diyarbakır izleyecek. Ardından kendi bölgelerinde ilk üç sıraya giren Medya kuruluşlarının temsil eden takımlar İstanbul'da buluşacak ve Türkiye şampiyonu belirlenecek.''

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı Ahmet Recep Tekcan da dünyada çok yaygın olan bowling sporunun tanıtımı açısından da TURÇEV Medya Cup Bowling Ligi'nin çok önemli olduğunun altını çizdi. Organizasyonun diğer ayaklarında da gazetecilerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklarını ifade eden Tekcan, ''Hem onların stresli çalışma ortamından uzaklaşmaları açısından, hem de bowlingin tanıtımı açısından çok önem verdiğimiz bu turnuvalar dizisinin ilk ayağındaki yüksek katılım bizleri yüreklendirmiştir'' diye konuştu.
 
Üst