Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Hamacili pwp KurLUR HERSEY ICERDE BAK İSTRYRNR KRUARIM

'Metin2 Pvp Serverler | Server Tanıtımı' forumunda burak54 tarafından 15 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: Bahtsızyolcu, Pentagon01, ummeh122
  1. burak54

burak54 Level 5 TM Üye

0   0   0

189
    599
    29
    112

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

ARKADASLAR METİN2 hamcili super pwp kuraım npc edıtleırm gmlık lşerı fılan yapaırm amam siteden cakmam :d İSTEYEN KURAIM SARTYLAR ASADGİDA

( 1 .5 gb ustu ram + 705mb kurlm dosyasi + 3GMDEN FAZLA GM OLMCUAK 1 BN 2 SİNİ KENDİN AYALRISN KABU LEDERSEN } BANA ö zeL MESAJ LA MSN BİLDİR KONUSAK :D

PARA ASAL ALAMAM SADCE GM LIK KARSILIGI :D isteyen glsuN CoMEE: D

2. berxtr

berxtr Level 1 Üye

0   0   0

2
    16
    1
    47

ben sitelerden vpsden anlarım server kurmak aklımda yoktu ama bi serverim olsa ayakta tutabilirmiyim bana az bahsedermisiniz gerekenler falan neler?

3. adamol54

adamol54 Level 1 Üye

0   0   0

3
    21
    0
    45

20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.

4. adamol54

adamol54 Level 1 Üye

0   0   0

3
    21
    0
    45

tmm v a _ bi tuful54 @ hot . co m birlesik yaz

Moderatörler: Bahtsızyolcu, Pentagon01, ummeh122

Sosyal Medya