Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Son destan kurallari

'Rosh Online' forumunda sefagenc55 tarafından 15 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. sefagenc55

  sefagenc55 Level 20 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  2,905
  15,710
  1,074
  300
  Samsun
  MmoLira:
  0
  DevLira:
  0

  Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN
  Herkese Merhaba!

  Resmi -Son Destan- İleti Panoları ve Forumlarına hoş geldiniz. Yakında tüm dünyada oynanmaya başlanılacak oyunumuzun bu kadar çok ilgi görmesinden oldukça memnunuz. Bizde aynı sizler gibi sıkı MMORPG hayranları olarak bu yeni oyunun hepimize sunacağı yeni tecrübelerin heyecanını yaşamaktayız.

  Resmi sitemizde hizmetinize sunduğumuz forumda tüm dünya etrafındaki Son Destan oyuncuları , fikirlerini paylaşmakta ve birbirleri ile hangi konu olursa olsun kaynaşmakta özgürlerdir. Yakın zamanda bizi bu oyun ile birbirimize bağlayacak sağlam ve güçlü bir camia oluşturacağımıza ve hep beraber iyi zaman geçireceğimize yürekten inanıyoruz. Bu camianın ana temel taşlarından birisi olarak bu Forum bizim için ayrı bir önem taşıyor.

  Elbette bizim resmi forumlarımızın kullanıcılarının tümünün uyması gereken bazı kurallar ve kısıtlamalar olacaktır. Burada kast edilen prensipler sizlerin özgürlüğünü kısıtlamak değil, tam tersine her kullanıcıya eşit ölçüde kendini ifade etme platformu sunulması olacaktır. Forum kurallarının çoğunu Prensiplerimiz ve Kılavuzlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sizlerin daha rahat ve keyifli zaman geçirmesi için gerekli olan bazı kurallar aşağıda sıralanmıştır.

  1.Yazılarınızı “Temiz” Tutun
  Forumlarda küfür etmek, aşırı derecede argo konuşmalarda bulunmak, rahatsız edici resim dosyaları yüklemek (ASCII sanat türü dâhil) ve bu tür içeriklere link vermek yasaklanmıştır. Bu yasaklamalar dâhilinde kurduğumuz filtrelerin etrafından dolaşıp harf oyunları yapmak çok işimize yaramayacaktır. Ayrıca Avatar resimlerinde uygunsuz resimler kullanmak ve imzalarında müstehcenlik taşıyan kullanıcılar tolare edilmeyecektir.

  2.Her Kullanıcıya Saygı Duyun

  Forumlarımız birçok ulustan ve değişik kitlelerden kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Bu çerçevede sizin düşünceleriniz ve fikirleriniz herkesle uyuşmayabilir. Eğer bu tür yazılar ile karşılarsanız öncelikle saygı duymayı deneyin. Forumlarda ağzınızı bozmayın ve rastgele saldırılarda bulunmayın. Rastgele saldırıda bulunmak veya haksız şekilde başkalarına dil uzatmak forum camiasında kesinlikle hoş karşılanmayacaktır. Bu tür davranışların size diğer kullanıcılar tarafından negatif etki olarak geri döneceğinden emin olun. Eğer söyleyecek önemli bir noktanız var ise bunu medeni ve saygıdeğer bir şekilde sunmalısınız.

  3.Son Destan’ın Rakip Oyunları Hakkında Tartışma Yeri Son Destan Forumları Değildir

  Burası Son Destan Forumları, ve biz forum içeriğinin Son Destan’la ilgili kalmasını umuyoruz. Diğer rakip oyunlar hakkında tartışmak isterseniz, lütfen ilgili oyun forum sitelerinde bunu gerçekleştiriniz. Bu kural oyunumuzu geliştirmemizde ve daha iyi bir hale getirmek için önem teşkil etmektedir. Son Destan tartışma forumlarında diğer oyunlar hakkında karşılaştırmaların yapıldığı ve bazı tartışmalar yaşanmasını anlayışla karşılıyoruz; ancak tüm forum rakip oyunlar ile ilgili olursa forumumuz gerçek görevini yerine getirmiş sayılamaz.

  Burada üstünden geçtiğimiz konular yakında yayınlayacağımız resmi ve tam içerikli forum kuralları yürürlüğe girene kadar kullanıcılarımızın dikkat etmesi gereken geçici kuralları içermektedir.

  Burada açıkladığımız kuralların hepimizin iyiliği ve haklarımızın korunması için oluşturulduğu unutmayalım. Şu andan itibaren bu kuralların takipçisi olacağız ve forum iletililerini sürekli olarak bu kurallar dâhilinde olmasına özen göstereceğiz.
   
 2. ßéLa_07

  ßéLa_07 Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz. Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  10,492
  76,689
  3,206
  586
  Ankara
  MmoLira:
  2
  DevLira:
  0


  Tşk Ederim .. ;)
   
 3. karakas1997

  karakas1997 Level 8 TM Üye

  0   0   0

  MmoLira:
  0
  DevLira:
  0


  çarlar güzel bu arada son destan hile yoq dimi:rolleyes:
   
 4. Konu Sahibi
  OP
  sefagenc55

  sefagenc55 Level 20 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  2,905
  15,710
  1,074
  300
  Samsun
  MmoLira:
  0
  DevLira:
  0


  Bilgim yok :)
   
 5. SuffeR

  SuffeR Level 18 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  MmoLira:
  3
  DevLira:
  0


  teşekkrler :)
   

Sosyal Medya