Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Ruh Taşını Okuyamayanlara Yardım !

'Metin2 Oyun Kılavuzu' forumunda Brother tarafından 15 Ara 2009 tarihinde açılan konu

1. Brother

Brother Level 5 TM Üye

0   0   0

219
    707
    58
    107
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

Çoğu kişileri görüyorum , özelliklede PVP Serverlarda Perfect Master Nasıl Yapılıyor Gibi Sorular Soruyorlar , Bu konuyuda bilmeyenler için açtım .

Şimdi tahmin ediyim neden okuyamıyorsunuz . Ruh taşına tıklıyıp G2 ye geçiş yapmak istediğiniz skille basıyorsunuz ama bir kutu çıkıyor ne yazsanız olmuyor ..)

Öncelikli Ruh Taşını Okumak İçin Derecemizin ( - ) lerde olması gerek yani derecemizin yani kahraman , soylu vs. olmak yerine agresif olmamız gerekiyor . Bu nedenle serbest modda önümüze geleni kesmeye çalışıyoruz . Her kestiğimizde deremiz düşecektir . Derecemizi fazla düşürmeye gerek yok .

Agresif olmamız yeterli olacaktır . Şimdi Tekrar istediğimiz skill ' e basıyoruz . Bu sefer okuyacaktır ...

Rep istemiyorum sadece emek karşılığı bir yorum yeter . Teşekkürler.

NOT : Klavuz bana aittir herşeyi ile lütfen Ç alıntı yaparken turkmmo.com dan alıntı yaptığınızı belirtiniz .

2. berkan16

berkan16 Level 1 Üye

0   0   0

0
    21
    0
    44
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

zaten biliyodum