• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


dolunay düşürme taktiği

osmands

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
15 Ara 2009
Mesajlar
1
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINİlk konum çok heyecanlıyım :D
Şimdi tatktiği açıklayayım.

Sabah erken saatlerde (7-7:30 gibi)2 .köye gidin.Orda her zaman wahşi uzman olru.Her chyi deneyip bulun.O vahşi uzmanlarda hemen hemen her zaman dolunay olur.
 

matrak15

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
23 Haz 2009
Mesajlar
596
Beğeniler
7
MmoLira
0
DevLira
0
#4
bnde söleyeyim
gidin 2. köye çekme açın 30 dk-1saat e kadar dolu düşer (29-31 lwl arası olmanız gerek)
 
Üst