Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Genel Kullanım

sefagenc55

Level 20
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
20 Haz 2009
Konular
2,906
Mesajlar
15,715
Beğeniler
1,077
MmoLira
24
DevLira
0
#1
Bölüm 1: Karakteri hareket ettirme
Fare sol tuşu ile etrafınızda gitmek istediğiniz yere tıklayarak hareket edersiniz.
Image boyutu yeniden düzenlenmiş ve forum standartlarına getirilmiştir. Orjinal boyutta izlemek için buraya tıklayın


Bölüm 2: Ekranı yönlendirme
Oyun ekranını yönlendirme işlemi gerçekten çok kolay bir işlemdir. Farenizin sol tuşuna basılı tutarak sağa, sola, yukarı veya aşağıya hareket ettirmeniz yeterlidir.

Bölüm 3: Chat
Ortak Chat:Oyun ana arayüzünde sol aşağı taraftaki chat kanallarını seçtikten sonra “Enter” tuşu ile yazı yazmayı etkinleştirirsiniz. Yazmak istediğinizi yazdıktan sonra göndermek için tekrar “Enter” tuşunu kullanmanız gerekmektedir.Takım:Chat fonksiyonunu aktifleştirmek için “Enter” tuşuna basın ve daha sonra yazmak istediğinizi yazın. Yazmak istediklerinizi yazmayı bitirdikten sonra göndermek için tekrar “Enter” tuşunu basın.
Kanal değiştirme; “Normal” butonuna tıklayarak açılacak olan küçük pencereden yazmak istediğiniz kanalı seçebilirsiniz. Ayrıca, kısayol olarak “TAB” tuşu ile kanal değiştirebilirsiniz.Dans Etmek:
Dans edebilmek için öncelikle bir dans odasına girmeniz gerekmektedir. Oyunun arayüzünde sağ alt köşede bulunan “Bölüm Seç” tuşuna bastıktan sonra karşınıza haritalar çıkacaktır. Bu haritalarda gitmek istediğiniz yeri dans özelliklerine göre seçtikten sonra “Giriş” butonuna tıklayarak dans odasına girebilirsiniz.
Image boyutu yeniden düzenlenmiş ve forum standartlarına getirilmiştir. Orjinal boyutta izlemek için buraya tıklayın2: Oyun arayüzünün sağ üst köşesinde bulunan “Dans” butonuna tıklayarak “dans modu seçenekleri” penceresini aktifleştirebilirsiniz. Ayrıca bu işlemi ALT+Q kombinasyonunu kullanarak kısayol olarakta gerçekleştirmeniz mümkündür. .


3: Dans modunu ve zorluk seviyesini açılan menüden seçebilirsiniz.


4: Varsayılan seçenekler “yukarı – aşağı – sağ – sol” yön tuşları ile yapılan dans modundadır.
ve “SPACE(BOŞLUK)” tuşu

Size gösterilen yön tuşlarını gösterilen yöne denk gelen yön tuşları ile tuşlayınız. Eğer yön tuşu “Yeşil” renk alırsa doğru tuşlama yaptınız demektir.
Örneğin:


Tüm yön tuşlarını başarılı bir şekilde tuşlamayı bitirdikten sonra yön tuşlarının üzerinde bulunan hareketli metronom spotundaki yuvarlak mavi topun yanıp sönen ışığın tam ortasına geldiği sırada “SPACE”
tuşuna basarak dans figürünü tamamlamış olursunuz. Örneğin;


Ne kadar süre hiç hata yapmadan yön tuşlarıyla beraber zamanında “SPACE” tuşunu tuşlamayı başarırsanız, karakteriniz bütün bu süre boyunca dans figürleri sergileyecektir. Zamanlamanızın derecesine göre -iyiden kötüye doğru- sırasıyla PERFECT > GREAT > COOL > BAD > MISS derecelendirmelerini alacaksınız.


5: Stuntlar nasıl kullanılır? Eğer yön tuşları hanesinde 6 yön tuşundan fazla tuş varsa ve HP oranınız yüksekse özel hareketleri(stunt) kullanabilirsiniz.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Konular
10,492
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
7
DevLira
0
#2
Tşk Ederim .. ;)
 
Üst