Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sualtı Görüntüleme Şampiyonası'nda vurgun krizi!

[ORmanC-ı-*

Level 10
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
6,475
Beğeniler
298
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINAlınan bilgiye göre Zeynel Abidin Sezgün (43), Sualtı Sporları Federasyonu'nca Bodrum'da düzenlenen 11. Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası kapsamında Bodrum Karaada açıklarında dalış yaptı.

Sudan çıktıktan bir süre sonra kolunda ağrı hisseden Sezgün'e ilk müdahale, teknede bulunan sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Sezgün, karaya çıkartıldıktan sonra ambülansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Daha sonra Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kamp Eğitim Merkezi'ne getirilen Sezgün, buradan da Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait bir helikopterle Marmaris'teki Aksaz Deniz Üs Komutanlığı'na sevkedildi.

Öte yandan Bodrum Devlet Hastanesi'nde bulunan basınç odasının teknik donanımının ve doktorunun olduğu, ancak teknisyen olmadığı gerekçesiyle Sezgün'e müdahale için kullanılamadığı öğrenildi.
 
Üst